Jump to content

Umilenie gry wszystkim

Recommended Posts

• Cała zawartość 21
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

Mam dwie propozycje które umilą rozgrywkę a jednocześnie są tak kosmetyczne, że nie powinny stanowić problemu do ich wprowadzenia.    Po 1: Wszyscy gracze po stronie CT powinni mieć dos

Genialne.. Tak samo z eldorado gdzie polowa serwera wychodzi a spadki fps sa z 300 na 70   Otóż to Zgadzam sie z wszystkimi za 51%  

Faktycznie przy rtv standardowo wymuszana była wartość 70%. Zmniejszyłem do 51%. Kwestię "darmowego" defa można przemyśleć, ale raczej nie inaczej niż w podobny sposób, który zaproponował @ CZARO

Mam dwie propozycje które umilą rozgrywkę a jednocześnie są tak kosmetyczne, że nie powinny stanowić problemu do ich wprowadzenia. 

Po 1:

Wszyscy gracze po stronie CT powinni mieć dostęp z góry do defusa, nie tylko vipy. Ugranie rundy jest o wiele bardziej utrudnione bez zestawu do rozbrojenia paki. VIPy na tym praktycznie nie stracą. Nadal mają potężną przewagę w postaci double jumpa i p90. No i kwestia żywszej rozgrywki, TT wiedziałoby, że ma CT ma tylko 5 sekund na rozbrojenie paki i bardziej by walczyło o ugranie rundy.

Po 2: 

Jeśli możliwe, to zmiana liczby większości przy głosowaniu rtv na 50% 51%. Wydaje mi się, że na tym serwerze liczba wymagalnych rtv została zawyżona do jakichś 60-75% graczy, co jest bez sensu, zwłaszcza jak czasami się zdarza, że po wyborze kontrowersyjnej mapy (eldorado,rats_1337) serwer pustoszeje i reszta musi się męczyć na niechcianej mapie.

Na razie to tyle.

Co o tym sądzicie?

Najistotniejsza jest pierwsza propozycja. 

Edit:

@ TOKSYNAAle vipa nie kupuje się dla defusa tylko dla double jumpa i p90 - to są najistotniejsze przywileje.

@ Lexy95Nie zawsze w ct jest vip po którym można defusa zebrać.

@ DavidMProblem dotyczy wtedy gdy jest za dużo graczy na małą mapę, a nie ma admina, albo podoba mu się grana mapa i nie chce zrobić vota.

Wczoraj sprawdzałem rtv na aztec, przy liczbie 15 graczy wymagało 13 głosów XD, to jakiś żart. 

Edited by lewaq
  • Lubię to! 1
  • Zmieszany 1
11 minut temu, lewaq napisał:

Po 1:

Wszyscy gracze po stronie CT powinni mieć dostęp z góry do defusa, nie tylko vipy. Ugranie rundy jest o wiele bardziej utrudnione bez zestawu do rozbrojenia paki. VIPy na tym praktycznie nie stracą. Nadal mają potężną przewagę w postaci double jumpa i p90. No i kwestia żywszej rozgrywki, TT wiedziałoby, że ma CT ma tylko 5 sekund na rozbrojenie paki i bardziej by walczyło o ugranie rundy.

Nie, ponieważ są mapy, gdzie ciężko dostać się TT na BSa.

12 minut temu, lewaq napisał:

Po 2: 

Jeśli możliwe, to zmiana liczby większości przy głosowaniu rtv na 50%. Wydaje mi się, że na tym serwerze liczba wymagalnych rtv została zawyżona do jakichś 60-75% graczy, co jest bez sensu, zwłaszcza jak czasami się zdarza, że po wyborze kontrowersyjnej mapy (eldorado,rats_1337) serwer pustoszeje i reszta musi się męczyć na niechcianej mapie.

Tutaj się zgodzę. Współczynnik mógłby być ustawiony na 51% graczy.

@ [CS 1.6] Opiekun PaintBall @ [CS 1.6] Admin PaintBall

• Lubię to! 1

Z tym pierwszym trochę przesada 😀😊a co do rtv zazwyczaj jest admin jakiś na serwerze lub opiekun to wystarczy napisać ze robimy vote na inna. Sam gdy widzę ze ludzie uciekają robię głosowania na inne mapki. Ale nie mówię Że nie można zmienić zmienimy to 😁

• Lubię to! 1

Za tym pierwszym jestem na nie. A co do drugiej propozycji jestem na tak. Zostawmy to opiekunom co oni na to :D 

Godzinę temu, lewaq napisał:

Myślę, że to spoko opcja - tym bardziej, że serwer to nei tak jak kiedyś strikte OP serwer, lecz raczej 4fun 😉

Cytat

Po 2: 

Jeśli możliwe, to zmiana liczby większości przy głosowaniu rtv na 50%. Wydaje mi się, że na tym serwerze liczba wymagalnych rtv została zawyżona do jakichś 60-75% graczy, co jest bez sensu, zwłaszcza jak czasami się zdarza, że po wyborze kontrowersyjnej mapy (eldorado,rats_1337) serwer pustoszeje i reszta musi się męczyć na niechcianej mapie.

No powinno być 51% XD

• Lubię to! 1

1. Może defuse dla CT za wygranie poprzedniej rundy lub zdobycie zabójstwa (jak z granatem)
2. Zdecydowanie. Przy 5 graczach, aż 4 musi zagłosować

• Super! 1

Odwróćmy kota ogonem - czy ct będzie wtedy tak dziko najeżdżać bsa z defusem tak jak w chwili obecnej bez niego? Jest to jakiś pomysł, który w sumie nieodczuwalnie dla wszystkich będzie wpływał na rozgrywkę. Pamiętajmy, że i tak mało kiedy dochodzi do pojedynków przy pace, gdy każdy leci za fragiem. Ale nawiązując do tego co napisał cajmert - może komuś się dzięki temu przyjemniej będzie grało z tą świadomością, że może szybciutko poprzecinać kabelki.

Co do rtv - jestem za 51%. #51

• Super! 1

1. Defuse tylko dla VIP'a

2. Na serwerze jest cos takiego jak mala mapa 🤔🤔🤔

1.to sa korzysci posiadania vipa 

2.od 17,18 do 22 zawsze widze admina a jak jest malo osob to mozna napisac "mala mapa" 

• Lubię to! 1

Pierwsza propozycja- vip nie jest drogi, nawet dla graczy ze wschodu. Do tego mapa de_rebel, gdzie terro dość ciężko dostać się na bs. Albo tuscan

Druga propozycja- czasem jednak się zdarza że adma nie ma na serwie, a jak wpadnie rats to serwer robi się pusty, dwóch czy trzech afczy, jednemu ta mapa odpowiada i rtv nie przejdzie. Więc ustawienie na 51% jest świetnym rozwiązaniem, które zwiększy szansę na zadowalającą rozgrywkę

• Ja pierd*le 1
11 godzin temu, lewaq napisał:

Po 1:

To nie ma sansu, jedyną opcją jaką widzę w tej sytuacji to możliwość podniesienia defa po "zmarłym" VIPie.

11 godzin temu, lewaq napisał:

Po 2: 

Zgadzam się w 100% ! A najlepiej to by było usunąć rats_1337 całkowicie, ponieważ ta mapa jest niegrywalna na PB kiedy nie ma pluginu na przenikanie team_mate'ów... + każdy blokuje kulkami....

• Dzięki! 1
34 minuty temu, Lexy95 napisał:

Zgadzam się w 100% ! A najlepiej to by było usunąć rats_1337 całkowicie, ponieważ ta mapa jest niegrywalna na PB kiedy nie ma pluginu na przenikanie team_mate'ów... + każdy blokuje kulkami....

Genialne.. Tak samo z eldorado gdzie polowa serwera wychodzi a spadki fps sa z 300 na 70

35 minut temu, Lexy95 napisał:

To nie ma sansu, jedyną opcją jaką widzę w tej sytuacji to możliwość podniesienia defa po "zmarłym" VIPie.

Otóż to

44 minuty temu, zajączek zagłady napisał:

Więc ustawienie na 51% jest świetnym rozwiązaniem, które zwiększy szansę na zadowalającą rozgrywkę

Zgadzam sie z wszystkimi za 51%

• Lubię to! 2

Dla mnie 1 opcja odpada ponieważ po to został wprowadzony VIP aby jakieś dodatkowe korzyści miała dana osoba i zachęcać innych graczy do jego kupna. Według mnie posiadanie defa przez wszystkich nie wpłynie na efektywność rozbrajania i tym samym calej rozgrywki.

Opcja druga jest ok , można sprawdzić i zmniejszyć % potrzebny do zmiany mapy. 

Co do pierwszego, jak większość wspomniała jest to korzyść z posiadania Vipa 🙂 

A co do drugiego, to też jestem za 51% 😛

Pierwsza propozycja tak średnio, druga bardzo się przyda 🙂

Faktycznie przy rtv standardowo wymuszana była wartość 70%. Zmniejszyłem do 51%.

Kwestię "darmowego" defa można przemyśleć, ale raczej nie inaczej niż w podobny sposób, który zaproponował @ CZARODZIEJ BABA

15 godzin temu, CZARODZIEJ BABA napisał:

1. Może defuse dla CT za wygranie poprzedniej rundy lub zdobycie zabójstwa (jak z granatem)

Z drugiej strony nie zmieniałbym szczegółu, który od zawsze towarzyszył naszemu serwerowi. W czasach sparingów między klanami na paintballu czy choćby na mixach, def w ogóle nie miał prawa bytu z uwagi na zbyt duże ułatwienie dla moda, który teoretycznie sam w sobie jest już mega prosty.

• Lubię to! 2

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Powód: Sprawa została wyjaśniona

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...