Jump to content

Peel

 [CS 1.6] Admin PaintBall
 • Content Count

  30
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  6g 56m 32s

Community Reputation

20 Świeżak

About Peel

 • Rank
  Początkujący

Recent Profile Visitors

350 profile views
 1. Peel

  pl

  Nazwa drużyny: P' eel Nick oraz link do profilów banid zawodnika: https://banid.pl/kto?to=0:0:48538818 Link do profili gracza na forum: https://cskatowice.com/profile/1342-peel/ Czy akceptujesz regulamin ? [Tak/Nie]: Tak Forma opłaty wpisowych (przelew/paypal/PSC/SMS) - przelew
 2. Peel

  Pani "władza"?

  Moim zdaniem Oliwia zasługuje na szansę. Jest osobą miłą i kulturalną, a co też bardzo ważne - jedną z najbardziej aktywnych osób grających na pb. Ja jestem na tak. PS. jestem pewien, że nie chodziło jej o władzę w takim ujęciu, o jakim pomyślałeś Buarzej, a jedynie o rolę stróża tego serwera @buarzej.
 3. Peel

  Podanie pl [PB]

  Wstęp Czy zapoznałeś się z regulaminem?: tak Czy rozumiesz jego prawa; zakazy; nakazy?: tak Czy akceptujesz zawarte w nim przepisy?: tak Rozpoznanie Na jakim serwerze chcesz Admina?: Paintball Doświadczenie: Jest, wcześniej już byłem adminem na tym serwerze Dlaczego Ty?: Co chciałbyś wprowadzić?; Głównie, uniemożliwianie gry cheaterom Byłeś kiedyś banowany? (sprawdź w AMXBans): nie Dane Podstawowe Imię: Bartosz Wiek: 21 Dane Techniczne Nick na serwerze: P' eel Ilość przegranych (link do GT) : https://www.gametracker.com/player/P' eel/pb.cskatowice.com:27015/ Mikrofon: jest Składka (11,07 zł SMS / 7,00 zł PRZELEW - miesiąc) Twoje SteamID: STEAM_0:0:48538818 Kontakt:
 4. Peel

  Święta na PB - Wygraj Podkładkę!

  https://www.gametracker.com/player/P' eel/pb.cskatowice.com:27015/
 5. Peel

  [KONKURS] Zostań globalną elitą i odbierz nagrodę!

  https://ibb.co/M5BH2Qz
 6. Peel

  SERWER MIXOWY - WAZNE!

  Nick- P' eel SteamID - STEAM_0:0:48538818 Uprawnienia (slot/admin)- admin Ewentualna płatność (Dotyczy osób, które chcą miec na nim admina) -
 7. Peel

  [KONKURS] Zostań globalną elitą i odbierz nagrodę!

  http://www42.zippyshare.com/v/ouNiXDRj/file.html

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice
×