Jump to content

Waterovsky

 V.I.P
 • Content Count

  234
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  8d 22g 50m 6s

Community Reputation

405 Wyjadacz

About Waterovsky

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Piła
 • Zainteresowania:
  Sport, komputer, dobre kino
 • Platforma:
  Steam
 • Wiek 21

Recent Profile Visitors

2333 profile views
 1. Waterovsky

  Zlecenie

  Nie mam czcionki użytej w pierwowzorze, więc musi wystarczyć @(1)`SzYMI -.^ zdefiniuj "ładniejsza", a najlepiej znajdź takową Wybierz sobie synek, więcej nie robię @(1)`SzYMI -.^ @Dzaastine wymagającego masz syna...
 2. Waterovsky

  Nowe mapki PB

  Kabul jest, emir pierwsze widzę , estate mapa pod kamperów, cbble&forge nie zdały egzaminu, piranesi nawet sam bym zagrał. Pomyśleć możecie nad tym assaultem z paką (https://www.gamemaps.com/details/12601 ) i... Może de_sunny (https://maps.cs-bg.info/maps/cs/1313/)? Dodatkowo można spróbować z tą mieszanką, którą jest de_dinaunion (https://maps.cs-bg.info/maps/cs/1044/) review
 3. Waterovsky

  Pytanie Tygodnia #49

  Siedzieć przy kompie
 4. Waterovsky

  Avatar dla mnie

 5. Waterovsky

  Mocny full #7

  To nieźle tam się z papieżem bawisz XDDDDDDDD
 6. Waterovsky

  Odświeżamy forum? (Wersja 2019)

  Cześć. Dawno nic ciekawego nie namalowałem na forum, więc wychodzę z propozycją odświeżenia wszystkich obrazków z kategorii "Prośby, zgłoszenia, skargi", "Serwery CSKatowice.com" oraz "Strefa gracza". Żeby nie wrzucać pierdyliona plików, pokażę Wam na trzech grafikach jakby to mniej więcej wyglądało w praktyce: (obrazki można powiększać) Tym razem starałem się wykonać prace stricte pod forum - by wszystko mniej więcej do siebie pasowało (jak zauważyliście - lub nie xD, styl ten zapoczątkowały obrazki z "przydatnych linków"). Przy okazji proponowałbym też zmianę działu "Fortnite / PUBG" na po prostu "Battle Royale", bo ostatnio coraz więcej tym gównem srają. Dajcie znać, jeśli Wam się podoba. Jeśli się nie podoba też możecie dać znać Pozdrawiam fanki.
 7. Waterovsky

  Krótki montaż Stunt'u

  Jak zrobić coś z niczego, czyli:
 8. "Tu błękit i bordo w Katalonii płonie,
  A siła i honor jak splecione dłonie.
  Akcent tych rzeczy jedno tu oznacza,
  Kto z nami się mierzy, wnet mocno rozpacza.
  Jak ogień i płótno, gdy w jedność się scali,
  Tak wielka Blaugrana traktuje rywali.
  Niechaj zamilkną wokoło stadiony,
  My częścią jej siły - fani Barcelony!"

   

  ¡Visca el Barça

 9. Waterovsky

  Urodziny Cajmusia :)

  Najlepszego Jeszcze będzie z Ciebie Goliat byku
 10. Waterovsky

  Pokaż swoją twarz vol.2 [2017]

  Cześć
 11. Waterovsky

  [AVATAR/SYGNATURA][GoT] - mattylele

  v2. v2. @mattylele
 12. Waterovsky

  Dragon Ball AMV by Wati

  Jakiś czas temu nie miałem nic ciekawego do roboty, więc postanowiłem skleić sobie AMV (Anime Music Video) z najnowszej kinówki Dragon Ball'a. Po x dniach wkur*iania się na algorytmy jutuba, stwierdziłem, że odstawiam to na kiedy indziej. "Kiedy indziej" nadeszło dziś (znaczy przed północą) i cały, dziesięciominutowy filmik podzieliłem na 4 części, dzięki czemu uniknąłem komunikatów o prawach autorskich oraz zablokowaniu filmu przez producenta kinówki. Oto efekty mojej nudy: Wrzucony link jest playlistą, przez co filmy powinny odtwarzać się po kolei. Enjoy.
 13. Cześć. Today chciałbym zaprezentować projekt graficzny dla jednej z pilskich szkół, wykonany przeze mnie na podstawie szablonów Wordpress'a, wzorowany na starej witrynie szkoły nauka.pila.pl Powyższe grafiki przedstawiają: stronę główną witryny, stronę główną po "przeklikaniu" poszczególnych elementów oraz przykładową podstronę - w tym przypadku galerię. Wizualnie myślę, że nie wyszło najgorzej. Nie jest to też zbyt skomplikowana konstrukcja, ale nie wiem czy specjaliści z mojego miasta podołaliby zadaniu i przenieśliby całość bezpośrednio do Wordpress'a Mnie osobiście zajęłoby to dość dużo czasu, tym bardziej, że brak mi doświadczenia w tym systemie, więc nawet nie pomyślałem o podjęciu się tak ciężkiej i czasochłonnej pracy, a zamiast tego poproszono mnie o wykonanie projektu graficznego. Co Wy o tym myślicie? Przejdzie czy nie podołają?

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice
×