Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. [1.6] UB

  Wiadomość wygenerowana automatycznie: Gracz został ODBANOWANY Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post. Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum. Z Pozdrowieniami, Ekipa CSKatowice.com
 3. [1.6] UB

  Serwer gdzie otrzymano bana :CSKatowice.com [4Maps][FREE SKINY CSGO | Asysty | FREE VIP] @ 1shot1kill.pl Twój Nick podczas gry :empty Nick Admina banującego :R3M!K Data oraz godzina : 19.07.2018 - 22:30:30 Twoje IP / SteamID :VALVE_2:0:826486453 Link do bana w AMXBANS'ie :http://bany.cskatowice.com/ban_list.php?bid=146955 SS:https://www103.zippyshare.com/v/J5uB1QJM/file.html Opis sytuacji :Grając LEGIT na serwerze zostały zrobione mi SS bezczelnie dostałem bana. Więc z góry chciałbym dostać UB bo nie ma powodu do banowania, a jeżeli sprawa się nie wyjaśni, proszę o administrację o napisać wiadomości prywatnej .
 4. Today
 5. GumiśToFajnyMiś

  Twoj nick: GumiśToFajnyMiś Nick podejrzanego: assq IP/Steam ID podejrzanego: - brak mozliwosci uzyskania danych (ns) Serwer: 4 Maps Mapa: Inferno Data i godzina: Przed 20 Link do demka: http://d1.hltv.org.pl/50799 21:10 (ostatnia akcja) +++ (idealne wcelowywanie się, nawet lanowi gracze tak nie robią) Resztę pozostawiam Bl.
 6. @`RЕďvΞιΝ miłego słuchania
 7. Cześć! Prowadzę badanie odnośnie bezpieczeństwa danych osobowych, w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych. Pierwszy etap mam za sobą. Teraz proszę Was o pomoc. Potrzebuję odpowiedzi na następujące pytania: Czy dbacie o ochronę swoich/czyichś danych osobowych/rzeczy, których nie chcielibyście/autor nie chciałby opublikować? Czy nie udostępniacie rzeczy prywatnych bez zgody autora/osoby "po drugiej stronie"? Co robicie, aby chronić swoje dane i wszystkie informacje prywatne? Umieszczając odpowiedź, zezwalacie na przetwarzanie jej do celów badania, lecz zobaczy ją nie więcej niż 10 osób. Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi. I nie, nie proszę o publiczne wrzucanie informacji. Jeśli ktoś chce odpowiedzieć anonimowo, podam Telegrama bądź GG. Wszystkie dane, jakie ukażą się w podsumowaniu, będą w pełni anonimowe.
 8. Admin PB klasyk

  Wiadomość wygenerowana automatycznie: Podanie zostało odrzucone. Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post. Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum. Z Pozdrowieniami, Ekipa CSKatowice.com
 9. Admin PB klasyk

  @@justynka @ρѕу¢нι¢zиα ^^ Co do Twojego adminowania na zwykłym PB to mam trochę wątpliwości, uważam że nie masz na tyle jeszcze zdobytego doświadczenia żeby akurat na tym serwerze mieć admina. Gra tam za dużo oporowych graczy i obawiam się że tylko nie potrzebne bany by były, a tego nie chcemy. Na obecną chwilę podanie odrzucam, ale jak już zobaczymy że w miarę dobrze sobie radzisz z rozpoznawaniem cziterów, to wtedy damy Ci znać.
 10. [1.6] Skarga

  Wiadomość wygenerowana automatycznie: Skarga zostaje przyjęta. Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post. Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum. Z Pozdrowieniami, Ekipa CSKatowice.com
 11. [1.6] Skarga

  http://bany.cskatowice.com/ban_list.php?bid=146902 Ban już aktywny
 12. [1.6] Głosuj na nasz serwer! - Zombie MOD

  400
 13. [1.6] Głosuj na nasz serwer! - 4 Maps

  451
 14. Admin PB klasyk

  jestem na TAK miła osoba pomocna na 4fun bardzo dobrze sobie radzi jest mega aktywna jako admin na serwie tak jak i ts3
 15. FREESTYLER STRZELA HS`Y =D

  Moja szkoła.
 16. Admin PB klasyk

  Na nie. Mało wchodzisz na klasyka, częściej przesiadujesz na 4funie gdzie moim zdaniem tam nie radzisz sobie jako admin. W wymaganiach rekrutacji pisze ze mikrofon jest obowiązkowy, gdzie ty go nie masz. + nie umiesz pisać poprawną polszczyzną. W najprostszych słowach robisz błędy. Z tego co wiem to byłaś banowana za kulturę. Nie chciałabym widzieć Cię na moim ulubionym serverze jako admin.
 17. PODANIE Admin PB

  Wiadomość wygenerowana automatycznie: Podanie zostało zaakceptowane. Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post. Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum. Z Pozdrowieniami, Ekipa CSKatowice.com
 1. Load more activity

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice
×