Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

 1. Past hour
 2. Today
 3. Dobry gracz. Ma doświadczenie, mało komunikuje się z graczami, jednak mikrofon posiada więc będzie go używał jeśli zajdzie potrzeba. Jestem na TAK.
 4. Miły, pomocny, pogadać można z nim też. Wielkie TAK mordo
 5. Aktualnie gramy: de_dust2 de_aztec de_dust2 de_inferno
 6. -Aktywny -Da się z tobą porozmawiać i jesteś spokojny -Raczej brak skarg -W miarę dobrze strzelasz Troszkę cię podszkolimy i na pewno nam się przydasz. Jestem na TAK.
 7. Jak już to do bana jesteś ELOOOOO
 8. Myślę że Dragon jest godnym kandydatem na admina. Aktywność bardzo wysoka, opanowany, miły, zorganizowany chłopak. Jestem na tak
 9. Jest Bardzo aktywny na serwerze gra dobrze jest ogarnienty i tp. Stawiam na TAK
 10. Masz rację, potrzebujemy więcej ludzi do roboty. Mamy coraz mniej aktywnych adminów. Ludzie Cię znają, grasz dosyć często. Moim zdaniem, to jest dobry kandydat. Jestem na tak.
 11. Miły sympatyczny streamer. Ogarnia giereczkę a komend się nauczy. Często jest na serwerze . Jestem na TAK
 12. Nick: DraGon Imię: Piotr Wiek:19 Czy przeszedłeś mutację? Nie chyba : Znajomość sourcemoda (podstawowe komendy): 3/10 Ilość przegranych godzin w CS:GO: 2.607 Link do profilu steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198201275427/ Kontakt:szklankawody16@gmail.com SteamID: STEAM_1:1:120504849 Coś o sobie: Jestem graczem niskim ranga ale w sercu global. Co do znajomosci komend to jestem szybko uczącym sie uczniem. Dlaczego chcialbym zostac Administratorem? Uważam ze tu obecni Admini mogą potrzebować pomocnej ręki.
 13. Nick:InSiGNE Imię:Denis Wiek:20lat Czy przeszedłeś mutację?:tak Znajomość sourcemoda (podstawowe komendy):5/10 ale szybko się uczę z pomocą innych się szybko naucze ;D Ilość przegranych godzin w CS:GO:Na tym koncie 547 h a tak z 2 tyś by było łącznie Link do profilu steam:https://steamcommunity.com/profiles/76561199103508085/ Kontakt:InSiGNE#6879 SteamID:STEAM_1:1:571621178 Coś o sobie: W miare miły jestem. Dużo bywam na serwie ;D Pozdrawiam
 14. Wiadomość wygenerowana automatycznie: Powód: Sprawa została wyjaśniona Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post. Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum. Z Pozdrowieniami, Ekipa CSKatowice.com
 15. Nie jest wyłączona całkowicie, dopiero drugie użycie jest blokowane oraz nadal można używać ctrl, więc jest to mniej restrykcyjne rozwiązanie niż poprzednia blokada (którą wyłączyłem). No wydawało mi się, że skill, ale ok. To nie wiem co tu jeszcze robisz, zresztą nikogo nie trzymamy tu na siłę. Na życzenie zamykam.
 16. Najpierw jest takie coś gdzie każdy jest na NIE oprócz dwóch typa, a teraz jeb rolka wyjebana gdzie ta gra stąd jest znana ze można sobie scroll+ctrl zawalić. Ale wy jakimś innym tokiem idziecie to co się dzieje to jest śmiech na sali :DD
 17. dobra nie mam juz wiecej pytan XDD wyjebka mozecie to zamknac i tak to zaraz poleci wszystko lmao
 18. A z jakiej okazji? Nie musimy Wam się tłumaczyć.
 19. Posiadam rx 580 i i58600k chce mieć rozciągnięte 4:3 lecz gdy ustawiam wsyzskto tka jak powinno czyli w aplikacji radeon skalowanie , pełny ekran to mimo wszystko nie działa , po kilku dniach na dwa dni zadziałało rozciągnięte po czym wróciło do nie rozciągniętego co może być problemem ?
 20. XDD a z jakiej okazji zostal wgrany plugin? a po uj to tez jest na pb skoro tam jest movement najwazniejszy?
 21. Został wgrany plugin Na więcej pytań może odpowiedzieć @ Ogen Dogen.
 22. Mam pytanie czemu na serwerach 1.6 jest wylaczona rolka? XD
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...