Jump to content

MSI GeForce RTX 3070 SUPRIM X 8GB GDDR6

Recommended Posts

• Cała zawartość 7
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

Cześć. Jak pewnie wiecie dostępność kart rtx z serii 3000 jest bardzo ograniczona. Nie wiem jakim cudem, ale wczoraj udało mi się ustrzelić dwie karty rtx 3070. Jedną biorę dla siebie, a drugą ch

Karta nieaktualna, po porównaniu obu kart decyduję się wziąć Suprima, a do oddania będzie Gigabyte rtx 3070 gaming oc.  Zasady te same. @ cajmert Odbiór osobisty w sklepie, płatność 297

Komp raczej składany przyszłościowo, aniżeli pod samego Cyberpunka. W obecnej konfiguracji raczej mam spokój z rozbudową komputera na najbliższe 6-7 lat 🙂

Cześć.

Jak pewnie wiecie dostępność kart rtx z serii 3000 jest bardzo ograniczona. Nie wiem jakim cudem, ale wczoraj udało mi się ustrzelić dwie karty rtx 3070. Jedną biorę dla siebie, a drugą chętnie oddam w dobre ręce. 

Jeżeli ktoś jest z okolic Warszawy to od dziś do 5 dni roboczych mam do oddania kartę MSI GeForce RTX 3070 SUPRIM X 8GB GDDR6. Istnieje możliwość odebrania jej osobiście w sklepie x-kom w Galerii Północnej w Warszawie. 

Jeżeli ktoś jest chętny to na PW podam szczegóły i nr zamówienia, dzięki czemu będzie możliwość odebrania karty. 

• Super! 2

Nie napisałeś ceny, więc domyślam się, że za darmo.

Kiedy mam być? 🙂

Karta nieaktualna, po porównaniu obu kart decyduję się wziąć Suprima, a do oddania będzie Gigabyte rtx 3070 gaming oc. 

Zasady te same.

@ cajmert

Odbiór osobisty w sklepie, płatność 2979 zł, jak już pytasz xD

• WOW! 1

Japierdziele, jaka cena karty 😛 Za te cene można by sobie low/medium PC zlozyc chyba. Ale czego sie nie robi żeby Cyberpunk na ultra nie poszedł. Tak, zazdroszcze 😆

Komp raczej składany przyszłościowo, aniżeli pod samego Cyberpunka. W obecnej konfiguracji raczej mam spokój z rozbudową komputera na najbliższe 6-7 lat 🙂

• Lubię to! 1
By PJC,

Też tak mówiłem rok temu xD

By MyFrag,

Temat niekatualny, można zamknąć.

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Powód: Sprawa została wyjaśniona

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...