Jump to content

MyFrag

 Moderator
 • Content Count

  556
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5
 • Time Online

  18d 1g 1m 8s

MyFrag last won the day on July 18

MyFrag had the most liked content!

Community Reputation

361 Wyjadacz

About MyFrag

[CS 1.6] Admin Only De_Dust2
Donator
Przyjaciel
V.I.P

Kontakt

 • Gadu-Gadu:
  nie ma :D
 • Wiek 24

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Wałcz
 • Platforma:
  Steam
 • Wiek 24

Recent Profile Visitors

853 profile views
 1. Siemanko, zapraszamy w przyszłości do naszej Katowickiej Czarnej Listy
 2. Nick: MyFrag Pytanie/Problem: na serwerze DD2 nie ma HLTV ^^
 3. Zastosuj się do wzoru zamieszczonego w temacie poniżej: Edytuj pierwszy post tego tematu. Jeżeli tego nie zrobisz, w przeciągu 24h Twoja prośba zostanie automatycznie odrzucona.
 4. Wiadomość wygenerowana automatycznie: Prośba została ponownie otwarta przez moderatora lub administratora. Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum. Z Pozdrowieniami, Ekipa CSKatowice.com
 5. @Ogen Dogen @cajmert @DavidM Na screenach nie ma nic poza ekranem startowym csa i pustą konsolą. Popraw screeny poprzez edycję pierwszego postu.
 6. Duża rośnij jak na drożdżach Stówka
 7. MyFrag

  WARN

  @Ogen Dogen @cajmert
 8. Screeny czyste, natomiast gracz ma 48h na wniesienie odwołania od nadania bana. Decyzję zostawiam opiekunom. @(1)`SzYMI -.^ @Dzaastine @DavidM
 9. MyFrag

  BL Dme

  Co do 1.6: Rozpisałeś dobrze jedno demko, widać, że masz pojęcie o tej grze. Jako, że ostatnio coraz więcej graczy (bardzo często również odpałów) dostaje ub z powodu nierozpisania demka, przyda się osoba aktywna, która będzie ogarniała demka na bieżąco. Ode mnie tak. @neymaroff chcesz jeszcze sprawdzić kolegę podsyłając swoje demka? Co do cs:go: Nie widzę, byś się angażował w serwery csgo, więc jestem na nie. @PJC
 10. MyFrag

  [1.6] ssy

  Wszystkie 5 zrobionych screenów spakuj w paczkę .rar i wyślij na hosting.
 11. MyFrag

  proff 1

  Wiadomość wygenerowana automatycznie: Gracz został ODBANOWANY Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post. Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum. Z Pozdrowieniami, Ekipa CSKatowice.com
 12. MyFrag

  proff 1

  Mamy 24h na sprawdzenie demka, czekaj cierpliwie. @nylon ? Jako, że admin nie wstawił swojego demka oraz nikt nie rozpatrzył demka z hltv, wiadomo, co następuje.
 13. 2:55 - reakcja na pojawiający się model, po czym idealny scan 3:27 - 3:35 - szuka gościa za ścianami w bsie, ale nikogo nie widzi, dopiero zauważa w 3:31 tt chowającego się w trupie, sprawdziłem w 1/4, jego reakcja nie była uzasadniona strzałami z trupa, była odrobinę szybsza 6:20 - myślał, że model jest przed skrzynką, a tu psikus, książkowe WH 9:15 - modelowo 9:33 - pewnie wbiega na b, zero sprawdzenia podestu, zero sprawdzenia bsa, bo wie, że są na krótko 11:07 - znów modelowo Niech ktoś jeszcze na to zerknie. @relax ?
 14. Zastosuj się do wzoru zamieszczonego w temacie poniżej: Jeżeli tego nie zrobisz, w przeciągu 24h Twoja prośba zostanie automatycznie odrzucona.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice
×
×
 • Create New...