Jump to content

Tajemnica

 [CS 1.6] Admin Only De_Dust2
 • Content Count

  71
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  1d 19g 22m 21s

Community Reputation

114 Wyjadacz

About Tajemnica

Admin TeamSpeak 3
Donator
Kobietka
V.I.P
 • Rank
  Lejdusia.
 • Birthday February 3

Informacje

 • Płeć:
  Kobieta
 • Zainteresowania:
  Wszystko co nieetyczne i zakazane :3
 • Platforma:
  Steam

Recent Profile Visitors

1837 profile views
 1. No nareszcie się parowko pojawiłeś! Ileż można czekać milego pobytu ps. Teraz czekam na wniosek
 2. Przenikanie jest przez pierwsze 5sek. Nie wiem czy użycie tego pluginu wzbudzi ogólne zadowolenie ba serwerze- weźmy pod uwagę ze jest to klasyczny serwer, bez dodatkowych udziwnień
 3. Czegoś tu nie rozumiem - skoro wiedziałeś, że jesteś na respie i przeciągasz czas pobytu w tym miejscu to czemu nie uciekłeś tylko twardo walczyłeś o fragi? Takie kreowanie ofiary gdzie sam wyżej piszesz coś innego w mojej opinii mija się z prawda. Sugerowanie, ze Kaziu jako admin nadużywa władzy z prywatnych pobudek tym bardziej. Regulamin/ taryfikator mówi jasno co można- wchodząc na serwer akceptujesz te postanowienia, wiec o co ten płacz?
 4. Tajemnica

  Admin ts3

  Mimo sympatii do Hropsika to mam mieszane uczucia co nie znaczy, że nie należy mu dać szansy (okres próbny) Względem podania brak zastrzeżeń. Lubiany, składka, mikro. Jak zepnie dupencję to będzie GIT!
 5. Nie rozumiem teraz @wizZzy tych pomyj co wylewasz na @AK-47 KAT i jak próbujesz go oczernić w oczach innych tylko po to by z siebie zrobić pokrzywdzonego. Nie raz słyszałam skargi od użytkowników TS'a na Ciebie i Twoją ekipę, że są nadużywane Twoje @wizZzy funckje admina, bo wbijasz do ludzi, drzesz buzie i mimo prósb opuszczenia kanału robisz im na złość. Także kolego, pretensje miej tylko i wyłącznie do siebie, bo nikt nie będzie akceptował takich wybryków, a tłumaczenie o składce? Zabawne, rozumiem, jakby ona wynosiła 50zł aloe wypisujesz tu żale o marne 5zł, gdzie kebs więcej kosztuje. Jeśli mam być szczera, to na Twoim miejscu zamiast wypisywać bzdury przeprosiłabym @AK-47 KAT i przede wszystkim użytkowników TS'a bo to oni przez Twoje głupkowate zachowanie ucierpieli najbardziej. Wiecej pokory.

 6. Miłość  ❤️ 

  1. Smarkuuu

    Smarkuuu

   Całkiem spoko, choć i tak nadal wolę oryginał ;) 

 7. Witaj widzimy się przy biciu pyrki na serwerku
 8. hejka naklejka miło, że zajrzałaś na forum jak się zadomowisz to zapraszam do aplikowania na admina! Pozdrowionka i do zoba na serwerku
 9. 3mam kciuki aby się wszystko ułożyło I poukładało Wracaj do nas „ogenie seniorze”
 10. Dziś serwer laguje najbardziej. Od 16tej stopniowo - koło 17-18 apogeum

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice
×
×
 • Create New...