Jump to content

Prośba o ub dla Kellyosffa

Recommended Posts

• Cała zawartość 9
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

Generalnie tak jak wspomniałem wyżej, config był juz usunięty nawet przed banicją  Przyznałem się, tj. bardziej przyznałem że jakieś tam aliasy miałem, jednak tak jak wspomniałem config posiadałem od

Dobra. znajcie moja dobroc.   Jako iz nie bylo to na publicznym serwerze tylko na mixowym i grasz od czasu do czasu (raz na rok) jestem za daniem mu drugiej szansy. odrazu sie na ts3 tez prz

Nick podczas gry: Kellysoff / ban na nick : Elzbieta Data Bana: 12.06.2020 Mapa: - Nick Admina: Jestemkoles6 Powód Bana: CFG, dokładniej aliasy w cfg. Screeny (paczka .zip): -

Nick podczas gry: Kellysoff / ban na nick : Elzbieta

Data Bana: 12.06.2020

Mapa: -

Nick Admina: Jestemkoles6

Powód Bana: CFG, dokładniej aliasy w cfg.

Screeny (paczka .zip): -

Twoje IP / SteamID: STEAM_0:0:144331280

Wycinek z konsoli / link do bana: http://bany.cskatowice.com/ban_list.php?bid=176241

Krótki opis sytuacji. Zostałem zaproszony na mix'a pb, przy próbie wejścia na server zostałem zbanowany na ~5min za nieodpowiedni CFG, no więc po tym wywaliłem swój cfg i utworzyło mi domyślny, jednak to nie pomogło, potem któryś z graczy z mix'a wysłał mi swój cfg, jednak to też nie pomogło, więc zrobiłem całkowitego reinstal'a cs'a, po tym już normalnie mogłem wejść na server i wszystko pięknie działało, niestety chwilę po tym przyszedł na teamspeak'a admin, o nick " Dmee" i oznajmił że dostałem perm bana. Ban może i słuszny, może i nie, generalnie raczej były to nieszkodliwe aliasy, których z cfg z resztą pozbyłem się po 2 próbach wejścia na server, co mogę dodać, grałem na tym cfg od dobrych 5 lat, a przez ostatnie ~2/3 lata mam pewnie z 40h przegrane w cs'a 1.6 i nie byłem świadomy kompletnie co mam w tym cfg.

• Lubię to! 1

Rozmawiałem z Kellys'em chwilę po tym zdarzeniu nt cfg na którym grał i mogę stwierdzić, że nie pamiętał jakie "dodatki" zawierał. Potwierdzam również, że jest to osoba, która 1.6 odpali 3 razy do roku. W takim wypadku mógł już w ogóle nie myśleć o tym co tam miał napchane, mając na uwadze również to, że cfg otrzymał ok. 5 lat temu. Prośbę o ub napisał na moje polecenie, ponieważ uważam, że jest to jeszcze sytuacja z której można wybrnąć i zasługuje na ub. Folder z csem uporządkuje jak przystało na paintballowe standardy i będzie cacy.

Miłego wieczoru.

/niektórzy zapisują swojego configa na ewentualne odinstalki, ja swój też mam zapisany, chociażby dlatego, żeby nie musieć pamiętać kilku komend czy czułości myszki.

Ps. ja sam nie robiłem formata od 3 lat 😅

Edited by Peel
  • Lubię to! 1
By DavidM,

Chcialbys powiedziec ze przez te 2/3lat nie robil formatu? 🤔🤔

By Ogen Dogen,

@David, możliwe, ja od 6 lat nie robiłem formatu i mój pecet ma się dobrze ;)

Nie wiem jak dać odniesienie do tej przypinki "DavidM", dlatego napiszę tutaj- tak robiłem formaty wielokrotnie, nawet zmieniałem sprzęt od tamtej pory parę razy, jednak zawsze wszystkie foldery z gier, dokumentów itp. które mogą mi się przydać w przyszłości "brałem ze sobą" 🙂 

• Lubię to! 1
34 minuty temu, Kellys napisał:

Nick podczas gry: Kellysoff / ban na nick : Elzbieta

Data Bana: 12.06.2020

Mapa: -

Nick Admina: Jestemkoles6

Powód Bana: CFG, dokładniej aliasy w cfg.

Screeny (paczka .zip): -

Twoje IP / SteamID: STEAM_0:0:144331280

Wycinek z konsoli / link do bana: http://bany.cskatowice.com/ban_list.php?bid=176241

Krótki opis sytuacji. Zostałem zaproszony na mix'a pb, przy próbie wejścia na server zostałem zbanowany na ~5min za nieodpowiedni CFG, no więc po tym wywaliłem swój cfg i utworzyło mi domyślny, jednak to nie pomogło, potem któryś z graczy z mix'a wysłał mi swój cfg, jednak to też nie pomogło, więc zrobiłem całkowitego reinstal'a cs'a, po tym już normalnie mogłem wejść na server i wszystko pięknie działało, niestety chwilę po tym przyszedł na teamspeak'a admin, o nick " Dmee" i oznajmił że dostałem perm bana. Ban może i słuszny, może i nie, generalnie raczej były to nieszkodliwe aliasy, których z cfg z resztą pozbyłem się po 2 próbach wejścia na server, co mogę dodać, grałem na tym cfg od dobrych 5 lat, a przez ostatnie ~2/3 lata mam pewnie z 40h przegrane w cs'a 1.6 i nie byłem świadomy kompletnie co mam w tym cfg.

Ktorys z graczy wyslal ci swoje cfg. i na nim tez dostales bana a tamten gracz nie? 

hmmm. ciekawa sprawa

• Lubię to! 1
By Ogen Dogen,

słuszna uwaga!

By DavidM,

Dziekuje panie prezesie

Tak, zgadza się, dlatego też robiłem reinstal'a całego cs'a, tak jak napisałem, bo to nie pomogło, pewnie macie jakieś logi, to można sprawdzić ile razy wchodziłem, bo próbowałem paru rzeczy.

• Lubię to! 1

Dobra. znajcie moja dobroc.

Jako iz nie bylo to na publicznym serwerze tylko na mixowym i grasz od czasu do czasu (raz na rok) jestem za daniem mu drugiej szansy. odrazu sie na ts3 tez przyznales co stanowi wielki + u mnie 

@ Ogen Dogen @ cajmert

• Lubię to! 1
  • Super! 1
By DavidM,

mam nadzieje ze twoj config zostanie usuniety i hedziesz grac czysto bo drugiej szansy nie dostaniesz (no chyba ze kupisz😂😂😂)

Generalnie tak jak wspomniałem wyżej, config był juz usunięty nawet przed banicją :D Przyznałem się, tj. bardziej przyznałem że jakieś tam aliasy miałem, jednak tak jak wspomniałem config posiadałem od czasów kamienia łupanego i nie byłem świadomy kompletnie że jest tam coś niezgodnego, tymbardziej że posiadałem go jeszcze przed tzw. "azereusem" gdzie on juz sam w sobie sprawdzał config z tego co pamiętam.

No nic, zatem dzięki za danie szansy, grałem, gram i będę grał czysto, to było, że tak mogę powiedzieć, "lekkie zboczenie" czy coś, pozdrawiam.

Edited by Kellys
  • Lubię to! 2
By DavidM,

Pamietaj ze ostateczna decyzje podejmuje @Ogen Dogen i @Cajmert. Uzywaj opcji edytuj

Jako, że to było na serwerze mixowym i kilka osób się za ciebie wstawiło to potraktujemy cię ulgowo. Następnym razem zostanie ci już druga szansa.

• Super! 1

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Gracz został ODBANOWANY

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...