Jump to content
Sign in to follow this  
DavidM

Chcemy dolaczyc!

6 posts in this topic

Recommended Posts

Opiekun
Nick: DavidM i Dendi

Imię: Dawid i Adam

Twoje oczekiwania wobec nas: Takie jak na PB :)

Dalsze plany wobec serwera: Brniecie do przodu a czas pokaze. reklamy na roznych polskich stronach w czym jestem specjalista :D

Czy spełniasz nasze wymagania ? (T/N T

Hosting serwera: T

Rodzaj modyfikacji: Chowany 

IP serwera:91.224.117.15:27230

Link do GameTracker.com: https://www.gametracker.com/server_info/91.224.117.15:27230/

Kontakt: Steam forum gg 

Chcialbym dodac od siebie ze razem z dendim poprowadzimy ten projekt do samego konca a jezeli nam nie wypali to przepraszamy :c

Dajcie im szanse, ten serw to fajna odskocznia od zwykłej strzelaniny

Fajny pomysł na coś nowego, a zarazem dobrze się tam gra. Przemyślcie to dobrze @Ogen Dogen @cajmert

Można dać szanse jak to napisał @Adikan fajna odskocznia, duzo zabawy a ludzi by na pewno przybywało :DD

Właściciel

Żeby nie było, że sam podjąłem decyzje, jestem stronniczy itd. zarzuciłem temat na naszej konfie i wszyscy są tego samego zdania. @cajmert @Pogrom @Waterovsky

Tego typu serwery są na chwilę, zaraz się najprawdopodobniej znudzi, a już na pewno nie przetrwa jak skończy się kwarantanna. Nie bez powodu nie ma takich serwerów w Polsce, pomyślcie o bardziej grywalnym i przyszłościowym modzie.

Druga rzecz, od kiedy jest kwarantanna, jest wysoka aktywność i jesteśmy zawaleni innymi projektami, a jak je skończymy to w kolejce jest zaplanowany inny serwer, więc nie będziemy w stanie poświęcać Wam czasu. Jest pewne, że jak dołączymy serwer to zaraz się zacznie - potrzebujemy tego, poprawcie to itd. a nie chcemy inwestować czasu i Waszych pieniędzy w coś co nie ma przyszłości.

Jeszcze jakiś miesiąc temu wchodziłem na sieć i nie miałem praktycznie nic do roboty, wtedy na pewno bym znalazł czas ;) Teraz że jest duża aktywność przez kwarantanne to każdy przychodzi z "genialnym pomysłem", a my musimy oceniać co się sprawdzi w przyszłości i w co warto inwestować a w co nie. Poza tym jak zaprosicie ns'ów to już gra na takim modzie niekoniecznie będzie się tak dobrze układać i będziecie tracić nerwy na wpojenie im zasad, których i tak nie zrozumieją bez admina. Fajnie, że macie serwer i ekipę, nikt Wam nie broni grać po za siecią, ale chwilowa zajawka i niegrywalny mod to trochę za mało.

• Lubię to! 3

Właściciel

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Powód: Sprawa została wyjaśniona

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...