Jump to content

  Locked #64 Wywiad z Notarro


  Dzaastine
   Share

  Recommended Posts

  • Cała zawartość 7
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

  Top Posters In This Topic

  Najpopularniejsze posty

  @Notarro   Redaktor: Dzaastine   ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~   Zachęcamy do zgłaszania się do wywiadów! Daj się poznać innym  Redaktor

  Last activity:

  7SBiOW5.gif @Notarro

   

  Redaktor: Dzaastine

   

  ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

   

  Zachęcamy do zgłaszania się do wywiadów!

  Daj się poznać innym :) Redaktorzy czekają!

  -> ZGŁOŚ SIĘ DO WYWIADU <-

   

  ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

   

  Cześć Notarro! Miło, że zgłosiłeś się do wywiadu. To pytanie nie ominie nikogo, więc na sam wstęp musisz opowiedzieć nam coś o sobie :D

   

  Hej Dzaastine :D Mnie również miło, że mnie wybrałaś do wywiadu :) No więc tak, nazywam się Dawid, w sierpniu kończę 22 lata, mieszkam w małej wiosce na Śląsku, jestem po Liceum wojskowym, interesuje się sztukami walki, e-sportem. W wolnych chwilach lubię się spotkać z cajmercikiem na jakieś piwko a jeżeli nie to usiąść przed komputerem i pykać w cs`a :D

   

   

  O proszę, jesteś po liceum wojskowym :) Czy masz jakieś plany związane z wojskiem? Robisz coś dalej w tym kierunku czy raczej to odstawiłeś?

   

  Z wojskiem nie, lecz w marcu kolejny raz chce złożyć papiery na policję i spróbować swoich sił i mam nadzieję że tym razem się uda :)

   

   

  To trzymamy kciuki aby się udało :) Skąd pomysł aby iść do policji?

   

  Stąd że szybko emerytura wleci XD a tak naprawdę to po części było moje marzenie żeby się w takie służby dostać i w nich się rozwijać :)

   

   

  Też w pewnym momencie swojego życia miałam taki plan, ale szybko się zmienił :D Jak zaczęła się Twoja przyjaźń z Dawidem? To może być bardzo ciekawa historia ?

   

  Tak naprawdę sam nie wiem jak się zaczęła :D Po prostu tak wyszło, że tutaj na orlik wyskoczyliśmy, tutaj na piwko później mi zaproponował żebym się wybrał na spotkanie do Katowic z sieci, zgodziłem się lecz jakoś nie byłem mega pozytywnie na to nastawiony bo nie wiedziałem czy mnie tak naprawdę ktokolwiek polubi, ale jednak chyba mnie w miarę znoszą :D A dalej to już zostałem zaproszony przez naszego Prezesa na sieć i tak tu siedzę aż do teraz. Z Cajmertem dalej się spotykam na jakieś wypady i nie zapowiada się aby coś się miało za przeproszeniem z*ebać z naszą przyjaźnią :D

   

   

  Czyli po prostu jesteście na siebie skazani ^^ Jakimi sztukami walki konkretnie się interesujesz? Skąd zamiłowanie do tego?

   

  Niestety tak :D Konkretnie nie mam zamiłowania do jednej sztuki walki. W szkole trenowałem aikido i co nie co się nauczyłem mimo, że lekcji z tego było nie wiele ale głownie chciałbym szkolić się tylko po to żeby obronić siebie, albo kogoś kto tej pomocy potrzebuje :)

   

   

  O i tu nawiązując do tej przemocy... Co myślisz o takim zachowaniu? Jeśli ktoś silniejszy znęca się nad kimś słabszym? Nie chodzi już tylko o przemoc fizyczną, ale również psychiczną :)

   

  Według mnie ta osoba ``silniejsza`` pokazuje w ten sposób swoją słabość, znęcając się nad inną osobą, co jest dla mnie nie dopuszczalne i totalnie potępiam takie zachowanie. Powinniśmy z takimi osobami walczyć, a tym słabszym pomagać jak tylko się da, bo jednak w grupie ta jedna (silniejsza) osoba sobie nie poradzi :)

   

   

  Dokładnie tak jak piszesz, jestem tego samego zdania :) Człowiek kieruje się różnymi wartościami w życiu, jakie według Ciebie są najważniejsze wartości i dlaczego?

   

  Dla mnie najważniejsze w moim życiu jest: rodzina, miłość, szczerość, zaufanie i przyjaźń bo są to podstawowe dla mnie wartości.
  Rodzina jest dla mnie bardzo istotna, ponieważ zawdzięczam jej to wszystko co mam w tej chwili tzn.: wykształcenie, ubiór oraz to jak mnie wychowali. Z każdym problemem mogę zwrócić się do nich i na pewno mi pomogą.
  Miłość jest pięknym uczuciem którego doświadcza każdy człowiek, ja niestety mam w tym pecha ale to już mniejsza xD nie tylko liczy się miłość, chłopak, dziewczyna ale także miłość rodziny i nie tylko bo jednak między przyjaciółmi też jakaś więź jest i można ją do tego zaliczyć.
  Szczerość i zaufanie to kolejne ważne dla mnie wartości, gdyż są podstawą wielu związków miedzy kobietą i mężczyzną. Wiadomo że gdyby ludzie nie byli szczerzy wobec siebie, to nie ufaliby sobie.
  Przyjaźń jest doznaniem którego nie każdy może doświadczyć ale jeżeli już ktoś tego doświadczy to trzeba o to dbać i to pielęgnować w jakiś sposób żeby ta więź się nie rozpadła, tylko kwitła dalej tak samo jak w związku bez szczerości i zaufania nic z tego nie będzie, a jeżeli każdą wartość podzielimy na dajmy na to cegiełki to gdy jednej cegiełki nie będzie reszta po prostu runie.

   

   

  Pięknie opisałeś wartości, które kierują Twoim życiem :) Rodzina na pierwszym miejscu... Czy masz rodzeństwo?

   

  Mam rodzeństwo :D Brata i siostrę mają po 9 lat :D Z jednej strony wiąże się z nimi śmieszna historia a z drugiej trochę smutna a to ze względu na to, że jak moi rodzice się starali o dziecko to moja mama poroniła. Rodzice stwierdzili, że spróbują jeszcze raz i niestety drugi raz poroniła ? No i tak o to za trzecim razem trafiły się bliźniaki :D Co ja mogę o nich powiedzieć, kochane urwisy jestem w stanie oddać za nich życie i na pewno nie pozwolę żeby cokolwiek im się złego stało. Ogólnie zauważyłem że słuchają się mnie bardziej niż rodziców i w sumie mnie to ani trochę nie dziwi ze względu na to że od momentu jak przyjechali do domu to się nimi opiekowałem. Jeśli miał bym ich opisać to Kamil jest bardzo spokojny co mu się powie to on to zrobi (oczywiście bez przesady) ale za to Oliwia nooo to tu jest całkiem inna bajka XD Bez pyskowania to się tu nie obejdzie jest zawzięta i nie da sobie wejść na głowę (Cajmert stwierdził, że się za nią bierze jak podrośnie i osobiście już mu współczuję) :D

   

  L4U4low.jpg

   

   

  Faktycznie historia smutna, ale wyszła na dobre! :) No bo z Nami kobietami już tak jest... Zawzięte i koniec kropka ? Uczysz grać rodzeństwo w CSa? :D

   

  Nie uczę ze względu na to że mają się zająć nauką więc do komputera ich raczej nie dopuszczam. Mają po swoim tablecie i jak chcą to w weekendy sobie na nich grają czy tam filmiki jakieś oglądają :) A na cs`a jeszcze przyjdzie pora i jeżeli będą zainteresowani jakoś tą grą i sieć będzie dalej sprawna to będziemy mieć nowych użytkowników :D

   

   

  To może załóż im już konta i nabijaj posty? Na starcie będą miały łatwiej haha :D

   

   

  Sam od zera zacząłem i daje jakoś radę co prawda z pomocą Prezesa naszego ale moje rodzeństwo też da radę :D

   

   

  To teraz czas na najważniejsze pytanka! :D Jak rozpoczęła się Twoja przygoda z CS'em ?

   

  Moja przygoda z cs`em zaczęła się chyba dopiero w czasach gimnazjum jak to na informatyce się grało w 1.6 :D. Następnie miałem przerwę z 1.6 i zacząłem grać w cs go, a każdy w sumie wie jak ten cs teraz wygląda dlatego wróciłem do 1.6 :D

   

   

  Nigdy nie odpaliłam GO, no i teraz już w ogóle nie zamierzam tego robić :D Historię z CSK poznaliśmy. Jesteś adminem 4mapsa, co skłoniło Cię aby złożyć podanie? Jaka jest według Ciebie atmosfera na serwerze? :D Chciałbyś coś zmienić?

   

  Złożyłem podanie tak po prostu ponieważ lubię tam grać, dobrze mi się strzela i myślę, że ludzie na tym serwerze w miarę mnie tam tolerują i mam nadzieję, że admini tak samo nie mają do mnie problemu :D Atmosfera jest według mnie super idzie się pośmiać, pożartować bez wyzywania też by się w sumie nie obeszło ale oczywiście wszystko z umiarem :D Myślę że wszystko na serwerze jest w porządku i nic bym nie zmieniał :)

   

   

  Czy widzisz siebie na jakimś innym stanowisku niż admin? :D

   

  Raczej nie :D stanowisko jako admin mi wystarcza a druga sprawa wiem, że wielu rzeczy nie byłbym wstanie ogarnąć ze względu na to że w tym nie siedzę aż tak bardzo i się na tym nie znam :D Dlatego zostaje tylko przy posadzie admina :D

   

   

  Na sam koniec chciałbyś dodać coś od siebie? Pozdrowić kogoś? :)

   

  Oczywiście chce pozdrowić serdecznie mojego przyjaciela @cajmert i dowiedzieć się od niego kiedy idziemy na piwko :D A po za tym pozdrawiam mamę tatę oraz rodziców :D XD

   

   

  Dziękuję Ci bardzo za wywiad! :)

   

  Ja również dziękuję :)

   

  ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  • I like this! (+1) 6
  • Haha 1
  Link to comment
  Share on other sites

  Last activity:
  Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
  Sign In lub Create an account, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
  Link to comment
  Share on other sites

  Last activity:
  Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
  Sign In lub Create an account, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
  Link to comment
  Share on other sites

  Last activity:
  Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
  Sign In lub Create an account, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
  Link to comment
  Share on other sites

  Last activity:
  Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
  Sign In lub Create an account, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
  Link to comment
  Share on other sites

  Last activity:
  Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
  Sign In lub Create an account, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
  Link to comment
  Share on other sites

  Guest
  This topic is now closed to further replies.
   Share

  ×
  ×
  • Create New...
  You are viewing the forum as guest.
  You do not have access to some content and features!