Jump to content
Sign in to follow this  
Dzaastine

Okiem Ogena

15 posts in this topic

Recommended Posts

Spoko wywiadzik   fajnie się czyta  ;)

Szczerze czytam to  i nie wierze  @Ogen Dogentak blisko do siebie a zarazem tak daleko ...

Mordeczko z pełnego serca zapraszam cie na Niwkę  na swoje tereny  fajnie się dowiedzieć  dzięki temu artykułowi że tak blisko do siebie  twoje DG a moja Niwka   to zaledwie 10 min ( 18 autobus czy "K" ) z mila chęcią ugoszczę cie konkretnie w Niweckim stylu !!!  ewentualnie  dawaj lecimy na Center do nas  do " Manu czy  Sytuacji :D"

Bardzo dobrze się czyta. Jestem pod wrażeniem Marcinku, że oknie wspomniałeś ;)

Świetny wywiadzik. 

Widać w nim bardzo, że starasz się ze wszystkiego czerpać jakąś wiedzę i jak najwięcej wartości. Myślę, że tym właśnie poglądem na wszystko z czym masz do czynienia, pełnisz bardzo ważną rolę jako mózg i rozsądek całej maszyny. 

Ogólne wrażenia ze spotkania są mega pozytywne i rzeczywiście można z Marcinem pogadać na każdy wartościowy temat. Myślę, że jeszcze nie raz się spotkamy. Póki co, rób swoje i nigdy nie zrezygnuj ze swoich pasji, w które widać, że angażujesz się sercem. Niech dalej przynoszą Ci tyle przyjemności :D

PS. Chetnie porzucam trochę do kosza przed następnym "spotkaniem" ;)

//

@Dzaastine Kaktusku drogi

Może wyjdę na głupiego, ale nie rozumiem co w tym "artykule" wyklucza pojęcie "wywiadu " , skoro Pani Reporterka zadaje pytania, a nasz serdeczny kolega na nie odpowiada? ;) buźka 

• Lubie to 1
By  Dzaastine ,

Bo mamy już dział wywiadów i nie chciałam aby ta seria była odbierana jako wywiad Kaktusiku :(

Kochani moi, tak dla sprostowania, to nie jest wywiad :D to jest seria artykułów. Dziękuję! :D 

• Haha 2

45 minut temu, Dzaastine napisał:

to nie jest wywiad

1 godzinę temu, Kozi napisał:

Spoko wywiadzik

1 godzinę temu, relax napisał:

spoko wywiadzik

55 minut temu, domdum napisał:

Świetny wywiadzik. 

Ten temat to największy troll jaki kiedykolwiek widziałem na tym forum. Jestem pod wrażeniem, więc daje + za zrobienie ich w ch, bo ogólnie to tego nie czytałem, bo jest za długie :D

Jednak dobry padł wybór redaktora w plebiscycie haha!

MOCNE.

Edited by mattylele
  • Haha 1
By  Dzaastine ,

To zachęcam jednak do przeczytania :p

No miło i to słyszeć Marcinku, podnieciłem się :P 

Oby kolejne 6 latek :) 

• Haha 1

Miło się czyta ten wywiad. Pozdrowki dla całej administracji jak i graczy!!:glasses-cool:

Guest `HeLoN

I ch..j :D 

Wyszło na to, że Dawid rządzi siecią :D 

" Osobiście wszystkich bardzo lubię, ale jednak nie można osiągnąć sukcesu oglądając się za osobistymi sympatiami i antypatiami."

Zgadzam się w stu procentach! :) 

+

• Dzięki 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice