Jump to content

6ixu.

 Blacklisted
 • Content Count

  212
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  4d 9g 23m 22s

Community Reputation

133 Wyjadacz

4 Followers

About 6ixu.

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Zabrze
 • Platforma:
  Steam
 • Wiek 19

Recent Profile Visitors

2490 profile views
 1. 6ixu.

  Nowa 4 mapa

  Super pomysł, na pewno urozmaiciłoby to w pewien sposób rozgrywkę na serwerze. Z miłą chęcią pograłbym na aztecu, czy chociażby tym trainie i myślę, że którąś z tych map najlepiej byłoby wprowadzić zamiast de_nuke.
 2. 6ixu.

  Pytanie Tygodnia #29

  Denerwuję się jak padam od nsów xD
 3. 6ixu.

  CSKATOWICE - FRAGMOVIE

  Cześć wszystkim. Jako że widziałem na Katoboxie zainteresowanie tym tematem, to postanowiłem go zrealizować. Od dzisiaj (19.11.2018) do końca listopada (31.11.2018) możecie podsyłać mi w odpowiedziach do tego tematu linki do demek razem z wypisanymi czasówkami do konkretnych akcji, które miałyby się pojawić na Katowickim Fragmovie. Każda osoba może podesłać maksymalnie do 3 demek i muszą one obejmować tylko akcje z serwerów Only DD2 i 4 Maps (mam nadzieję, że gracze z PB nie będą mieli mi tego za złe xD). Spośród wysłanych przez Was fragów będę wybierał te najciekawsze, więc nie gwarantuję, że każde demko pojawi się na filmie. Efekt końcowy będziecie mogli zobaczyć na początku grudnia — oczywiście o wszystkim poinformuję Was na forum. To chyba tyle, ślijcie demka!
 4. 6ixu.

  wh ale gracz slaby xD

  Wiadomość wygenerowana automatycznie: Zgłoszenie zostało przyjęte. Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post. Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum. Z Pozdrowieniami, Ekipa CSKatowice.com
 5. 6ixu.

  wh ale gracz slaby xD

  2:57 - zobaczył przez ścianę model w gnieździe i od razu skierował tam celownik 5:20 - nie miał prawa wiedzieć, że ktoś jest za ścianą 7:20 - znowu wiedział że model wyjdzie z gniazda, więc skierował tam celownik 8:17 - celownik idealnie ustawiony do strzału na wychylającego gracza 10:12 - AIMBOT 10:17 - idealnie celuje w model przez ścianę 10:18 - AIMBOT 10:20 - j/w Już dalej nie chce mi się sprawdzać, bo ewidentnie jest spalony.
 6. 6ixu.

  Tokeny

  @R3M!K @Czekoladka. @Sw33toLcIa
 7. 6ixu.

  SZOK WIECEJ ODPALONYCH NA SIECI [ZOBACZ VIDEO]

  Pierwsze demko: 1:23 - dziwnie się tutaj zachował, bo został obity prawie do zera, a i tak postanowił ponownie wychylić na środek i wiedział, że ktoś na nim jest + 1:58 - próbował wskoczyć na murek na gali i wcelować się w środek, sam czasami robię podobnie, więc raczej - 9:10 - tutaj jedyne do czego mógłbym się chyba przyczepić to to, że po zabiciu jednego gracza zafleszował po raz drugi galę, co wskazuje na to, że wiedział, że chowali się tam we dwóch 11:51 - teoretycznie słyszał kroki w tym miejscu, więc mógł wylecieć z prefire'm +/- 15:27 - no ten przeskok celownika interesujący xD + 15:34 - skan prosto w model + 16:35 - jestem tylko ciekawy skąd miał info, że gracz kampił w anarchii + Drugie demko: 11:50 i 11:52 - wiedział że ktoś jest na respie + 14:46 - nie wiem jakim cudem zauważył gościa na balkonie, sokole oko xD +
 8. 6ixu.

  Pytanie Tygodnia #28

  Ciężkie pytanie, ale wydaje mi się, że cierpliwość jest jedną z moich mocnych stron.
 9. 6ixu.

  Urodziny P@tRyKa

  Wszystkiego dobrego, spełnienia marzeń!
 10. 6ixu.

  Podanie na grafika - SΞQAI

  Bardzo fajne, minimalistyczne prace. Jestem jak najbardziej za daniem szansy temu koledze.
 11. 6ixu.

  [1.6] Prośba o unbana

  Zastosuj się do wzoru:
 12. 6ixu.

  Inspektor Gadżet

  Jestem na TAK. Jest skory do pomocy, co pokazuje ostatnia sytuacja, gdy demko jednego z graczy nie zostało rozpisane przez ponad 20 godzin, więc @domdum nie posiadając nawet rangi BL'a postanowił sam to zrobić. Tym samym udowodnił również, że ma pojęcie jeśli chodzi o sprawdzanie demek i wie, na co zwracać uwagę.
 13. 6ixu.

  [1.6] 69Old^Pimp69 -prośba o ub

  Wiadomość wygenerowana automatycznie: Gracz został ODBANOWANY Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post. Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum. Z Pozdrowieniami, Ekipa CSKatowice.com
 14. 6ixu.

  [1.6] 69Old^Pimp69 -prośba o ub

  Czysty, wracaj strzelać.
 15. live or die, make your choice.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice
×