Hej! Przeglądasz nasze forum jako gość. Zaloguj się lub Zarejestruj konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
Jump to content
  • Search In
    • More options...
    Find results that contain...
    Find results in...

Zmiany Steam

r0gatty
     Share

Recommended Posts

• Cała zawartość 10
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Jak każdy wie czy nie wie Valve ma zamiar wprowadzić zmiany na Steam. Jest to spowodowane tym że jest coraz więcej graczy a interfejs Steam już ma swoje lata.

Alden Kroll który odpowiada za wygląd Steama w czasie targów Unite Europ 2017 przybliżył troszkę co będzie się działo z platformą w najbliższym czasie.

Na pierwszy strzał idzie biblioteka która teraz będzie przypominać trochę jak w trybie Big Picture

– deweloperzy chcą wyeksponować najnowsze aktualizacje gier, jak również najlepsze dzieła tworzone przez społeczność (grafiki, ale też mody)

IzakTV

Niestety nie wiemy dokładnie jak będzie wyglądać steam.

99830342659586487394.jpg

Wszystko dokładniej macie wytłumaczone tu (w języku Angielskim):

Jeśli chodzi o nowy interfejs to wiadomo jak będzie mniej więcej wyglądał bo już go częściowo zaprezentowali.

Ma być podobny stylu Big Picture.... ale pożyjemy zobaczymy.

Wiele moich znajomych ,którzy tak jak ja mają ponad kilka tys gier będą mieli problem bo przeglądanie i szukanie tytułu będzie uciążliwe.

Teraz w bibliotece widać około 50 tytułów od razu a po update ma ich być 5 ? czy jakoś tak XD Teraz będę musiał poświęcić 10 minut żeby znaleźć grę  ,która mnie interesuje <śmiech>

Moim zdaniem steam idzie w złą stronę ...

Zamiast np ulepszyć funkcjonowanie systemu eliminującego fake konta i dodatkowo zatrudnić ludzi do supportu to wydają pieniądze na nowe bez sensowne menu :v

Na co to komu ? Stara wersja jest lekka i przynajmniej działa bez większych zarzutów - więc po co to wgl ruszać ? :D

Podejrzewam ,ze to pogoń za konkurencją ... jakiś czas temu Origin zabrał się za ulepszanie klienta więc nooo steam nie może być gorszy :)

20 minut temu, r0gatty napisał:

Ale istnieje opcja szukaj xD Wpisujesz dany tytuł i masz :D

Myślisz ,że to pomoze jak masz naprawdę dużo gier i nie pamiętasz całego tytułu :> ?

1 godzinę temu, Fatal1ty napisał:

dodatkowo zatrudnić ludzi do supportu

To. Obecnie w supporcie pracują tylko wolontariusze i trzeba czekać lekko miesiąc na odpowiedź na proste pytanie. Gorszy support jest chyba tylko w Microsofcie :s

np ulepszyć funkcjonowanie systemu eliminującego fake konta

Nie wydaje mi się, że to takie proste ^^

Stara wersja jest lekka i przynajmniej działa bez większych zarzutów

Nadal wiele osób ma drewniane pecety albo jakieś netbooki na integrze i Steam się super sprawuje. Jak zaczną robić wodotryski to dostaną po dupie :x

Nie orientuje się czy w zwykłym interfejsie jest użyte Unity, wydaje mi się że nie, bo jest zasobożerne :)

Fajnie jakby poprawili tła w profilu.

Irytujące jest to, że jest tło, a gdy scrollujemy w dół to potem już tylko czarny kolor.

Powinno być tak, że tło zostaje ciągle w tym samym miejscu, a tylko inne rzeczy scrollują się w dół. - przykład, to forum. B)

Tak to wygląda w praktyce (mój profil), https://steamcommunity.com/id/macariusthegreat

Okropne.

Guest
    This topic is now closed to further replies.
     Share

• Create New...