Jump to content

r0gatty

Gracz
 • Content Count

  76
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  19g 7m 22s

Community Reputation

14 Świeżak

2 Followers

About r0gatty

 • Rank
  Leń
 • Birthday 09.01.2002
 • Wiek 18

Kontakt

 • Gadu-Gadu:
  seba
 • Wiek 18

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Płock
 • Zainteresowania:
  Informatyka esport Karate <3
 • Platforma:
  Steam
 • Wiek 18

Recent Profile Visitors

1266 profile views
 1. Jestem na Tak. Sam ostatnio gram i za każdym razem Pozytywna jest na serwerze. Każdy na serwerze ją rozpoznaje a co za tym idzie na dobry kontakt z graczami.
 2. Przyznaję się do błędu trochę to zawyżyłem, ale jednak gdyby nie polskie lotnictwo Anglia mogła by stać się nazistowska, a wojna mogła by przebiec inaczej
 3. Nie ma co się rozpisywać, jest ogólnie jest lepiej. Wiadomo więcej wiadomości fajnie, ale dłuższy artykuł był by nudniejszy!
 4. Hej hej. Jak wiadomo Polacy mieli naprawdę małe szansa na przetrwanie wojny. Ale w ciągu tych 17 dni przed wejściem do Polski Rosjan( których nie wypowiedzieli wojny Polsce ponieważ twierdzili że nie ma Polski). Jak wiadomo (lub nie wiadomo) Polacy mogli wejść do Berlina. W ciągu kilku dni Polacy zdołali uzbroić 1.200.000 ludzi. W wielu źródłach udowodniane było że Polacy mogli wejść do Berlina, niestety istnieli w Polsce już komuniści którzy zdradzili swój naród i nie zezwolono na dalsze wojny z Niemcami (na ich terenie) Wielka Brytania oraz Francja zdradziły Polskę? Wiadomo że Wielka Brytania oraz Francja podpisały sojusz z Polską i w razie konfliktu pomogą Polsce. Anglia dostała 3 najlepsze Polskie niszczyciele aby w razie wojny pomóc nam swoimi. Oba kraje powiedziały jasno "My za Gdańsk umierać nie będziemy" i tak więc zrobili. Francja zaraz po wejściu wojsk Hittlerowskich poddała się. Wielka Brytania przetrwała ale tylko i wyłącznie dzięki Lotnikom Polskim. Niemcy wiedzieli że w razie ataku na Francję czy na Wielką Brytanię Polacy wywiążą się z sojuszu, natomiast sojusznicy Polscy nie będą tak hojni. Czemu takie granice? Stalin wiedział że Polska będzie dobrym łącznikiem europejskim z ZSRR, dlatego właśnie przesunął nasze granice na Wschód. Wiadomo było to dobrym posunięciem i dla Stalina i dla Polski, w końcu odzyskaliśmy całe Pomoże, Wielkopolskę, Śląsk ale niestety straciliśmy Lwów, Wilno. Stalin myślał że ZSRR będzie wieczne, że polacy zawsze będą wierni Rosji za oddanie im granic. Co o tym wszystkim sądzicie? Zostawcie swoje opinie. Podobało się możesz zostawić Plusika! Możesz dać znać o czym chcesz artykuł, a ja dokładnie go przestudiuję i wrzucę tutaj!
 5. Hej hej Nie wiem to dobry dział ale no. Pochwalcie się swoimi akcjami, cs:go cs 1,6 no i inne A przy okazji możecie ocenić i podać jaką mogę mieć range!. Podaje plays.tv abyście mogli zobaczyć winycj! https://plays.tv/s/LeU4zNEzYsDi https://plays.tv/video/5a6f4c177a772c1a37/lol-fajny-ten-deagle?from=user
 6. O NIE NOWY LIL !! 1.5/10 xD
 7. Cześć. Chcesz mieć lepszego aima w csa? Aimbooster.com Początek brzmiał jak reklama W grze chodzi o to żeby trafiać w kropki w określonym czasie. Gra ćwiczy reakcje pamięć mięśniową i inne bzdety (miało być zdjęcie ale nie ma)
 8. Naprawdę dobry wywiad Jak najbardziej na +
 9. Cześć Ostatnio pisałem prośbę o partnerstwo (coś w tym stylu) niestety zostałem odsunięty od składu Dlatego też postanowiłem stworzyć swój własny. Także chętnych zapraszam o pisanko tutaj bądź steam/pv -16+ z mutacją -Nie wymagam jakoś wysokiej rangi bo wiadomo ona nie gra ale też żeby to nie był jakiś -mge musi to już być jakiś poziom -mikrofon i nie wiem co więcej Logo i resztę się obczai później. ____________________________________ Będziemy grać jakieś turnieje faceity no i wiadomo treningi Pozdrawiam rogaty
 10. r0gatty

  Problem z PC

  Może być tak że masz już za stary komputer... albo coś go tak bardzo zaśmieca.
 11. https://steamcommunity.com/tradeoffer/new/?partner=122740297&token=0zaZJ8M7 Może teraz hehe

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice
×
×
 • Create New...