Skocz do zawartości

    Zamknięty #92 Szybka szóstka -> Laura Palmer


    Highway
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 5
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Witam w kolejnej Szybkiej Szóstce!   Tym razem udział postanowiła w niej wziąć @  Laura Palmer , czyli jedna z dziewczyn na naszym forum. Jej nick wywodzi się z pewnej powieści, gdzie osoba

    Dobra robota! @  Laura Palmer  nawet nie pozdrowiłaś! 😔

    tC1Jhvq.png

    Witam w kolejnej Szybkiej Szóstce!

     

    Tym razem udział postanowiła w niej wziąć @  Laura Palmer , czyli jedna z dziewczyn na naszym forum. Jej nick wywodzi się z pewnej powieści, gdzie osoba o tym imieniu i nazwisku niestety zmarła, ale nasza @  Laura Palmer na szczęście żyje, ma się dobrze i chętnie odpowiedziała na Moje pytania, które wrzucę poniżej.

     

    8B65E5E6883BE68BC4809837729B25148C5B4F08

     

    Wszyscy mają problem już przy pierwszym pytaniu. Na początek opowiedz Nam kilka słów o sobie. Kim jesteś i jakim jesteś człowiekiem?

     

    Cześć i czołem. Mam na imię Ewelina, w tym roku skończę 24 lata, mieszkam na Podlasiu. Na codzień zajmuje się sprzątaniem mieszkań i domów, jest to praca którą bardzo lubię i staram się ciągle robić coś w tym kierunku. Dla przeciętnego człowieka taka praca to po prostu sprzątanie, jednak jak się już trochę w tym siedzi to wygląda to troszkę inaczej, tak naprawdę „wchodzi” się w całe życie człowieka, bo widzi się każdy kąt jego domu, często jestem powiernikiem problemów, tajemnic. To praca którą trzeba lubić i ludzi których trzeba znosić 😛 To nauczyło mnie innego podejścia a przede wszystkim samodzielności i kreatywności, ponieważ zawsze potrafię zrobić coś z niczego, tak żeby klient był zadowolony. Jest to dość spory rynek pracy, a ludzie zawsze będą brudzić! Pracowałam trochę w gastro, skończyłam szkole gastronomiczną, ale życie potoczyło się trochę inaczej przez koronawirusa i jestem tu gdzie jestem. Uwielbiam kryminały i horrory. Wszystko co związane z tym czyli podcasty, książki, seriale i filmy. Niesamowicie interesuje mnie psychologia i kształtowanie człowieka na różnych etapach jego życia.

    Czym byłoby życie bez muzyki myśle, że na liście zainteresowań każdego z nas albo przynajmniej znacznej większości jest muzyka. Najbardziej lubię rock, bo to muzyka która daje mi kopa każdego dnia.

     

    Żaden człowiek nie urodził się idealny. Każdy z Nas popełnia błędy, jedni wyciągają z Nich wnioski, inni nie. Jak to mówią, człowiek uczy się na błędach. Czy jest w życiu coś, co uważasz za błąd i potrafisz wyciągnąć z tego jakieś wnioski?

     

    Myślę, że dużym błędem w moim życiu mogę nazwać to, że za bardzo skupiałam się na przeszłości, co w ogólnym rozrachunku i tak nie ma sensu, bo nie jestem w stanie już tego zmienić. Teraz staram się myśleć tylko o przyszłości, ponieważ na nią mam ogromny wpływ.

     

    W życiu każdego człowieka pojawia się coś takiego jak 'szansa'. Niektórzy potrafią z niej skorzystać, inni nie. Opowiedz Nam, czy była w Twoim życiu jakaś szansa, której nie wykorzystałaś i dlaczego tak się stało?

     

    Ciężko jest wybrać jedną zawaloną rzecz w swoim życiu :D a tak poważnie myślę, że trudno mi odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ nie uważam żeby było coś w moim życiu czego nie mogę zrobić „po czasie” nawet kiedy otrzymuje jakąś szanse i w tym momencie życia nie jestem w stanie z niej skorzystać, to życie jest długim procesem, w którym możemy otrzymać wiele szans.

     

    Czy uprawiałaś jakiś sport w swoim życiu? Jaki jest Twój ulubiony sport i dlaczego akurat ten?

     

    Mój ulubiony sport to jazda na rolkach. Dlaczego? Słuchawki w uszach, ładna pogoda, dobra ścieżka rowerowa to dla mnie idealny relaks po ciężkim dniu.

     

    W dzisiejszych czasach pieniądze są Nam potrzebne do wszystkiego. Powiedz Nam, jakie znaczenie mają dla Ciebie pieniądze w życiu?

     

    Pieniądze w moim życiu są dla mnie przede wszystkim szansą żeby coś zobaczyć, zmienić, spróbować czegoś. Myślę, że stabilność finansowa znacznie ułatwia podejmowanie decyzji życiowych, jak np zmiana pracy/przeprowadzka/własny kąt itd.

     

    Jaki sens miałoby życie bez przyjaciół? Nie miałoby żadnego sensu. Jakie według Ciebie powinien mieć cechy prawdziwy przyjaciel? Czy masz takiego przyjaciela?

     

    Prawdziwy przyjaciel przede wszystkim powinien być dla mnie godny zaufania, kiedy raz stracę do kogoś zaufanie nie nazwę go później swoim przyjacielem 🙂 przyjaciel powinien być osobą na której mogę polegać, któremu mogę powiedzieć co mnie martwi czy smuci. Powinien być po prostu wsparciem. Całe szczęście życie potoczyło się tak, że mam takich przyjaciół wokół siebie, do których mogę się zwrócić w każdej sytuacji jak i pogadać o byle czym.

     

    8B65E5E6883BE68BC4809837729B25148C5B4F08

     

    Edytowane przez Highway
    • Lubię to! (+1) 2
    • Super! (+1) 4
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Super! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Highway zamknął(ęła) ten temat
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!