Skocz do zawartości

    Zamknięty skarga na veegaz


    Janekk :3
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 8
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Sprawdziłem logi rozmów, gdzie nie widzę aby @  veegaz  Ciebie obraził @ Janekk :3 , oczywiście mowa tu o czacie ogólnym, ponieważ nie mamy dostępu do prywatnych wiadomości, które wysyłacie sobie i n

    Twój nick: Janekk :3 Nick admina/gracza: @  veegaz Steam_id admina/gracza: nie mam Serwer: Paintball Mapa: de_westwood_big Data i godzina: 22:30 Opisz sytuację/zdarzenie: vegaz mnie obraził (obraza

    Maja Staśko w wersji chłopca. Pózniej odpowiem na te wypociny

    Twój nick: Janekk :3
    Nick admina/gracza: @
       veegaz
    
    Steam_id admina/gracza: nie mam
    Serwer: Paintball
    Mapa: de_westwood_big
    Data i godzina: 22:30
    Opisz sytuację/zdarzenie: vegaz mnie obraził (obraza gracza) i nie poniósł żadnych konsekwencji (nadużywanie praw). Nie interesuję mnie kim on jest, ani
    co znaczy na tym serwerze, ale nie ma równych i równiejszych, a więc za obrazę gracza powinien dostać conajmniej upomnienie i przypomnienie zasad zachowania
    wobec graczy. Każdy powinien być równy i znać swoją role, a jego rolą nie jest nadużywanie swoich praw (poczucie braku konsekwencji ze względu na posiadanie admina), 
    tylko karaniu poprzez taryfikator kar graczy łamiących regulamin obowiązujący na serwerze. Oprócz obrazy mnie po kilku minutach dał mi mute na 15 minut za napisanie
    do niego "gałgan" gracz @
       Jacek5671
     napisał "wyjaśniony gówniak" i nie poniósł za to żadnych konsekwencji i mnie nie obchodzi, czy to jest stały gracz, każdy 
    łamiący regulamin ma ponosić konsekwencje zgodne z taryfikatorem kar, więc dlaczego przy obecnych conajmniej 3 adminach na serwerze co widać na ss nie dostał
    mute?, ciekawe prawda? Oczekuję wyjaśnień i obiektywnego rozpatrzenia skargi. Nie pozwolę se w kasze dmuchać i jeśli przejmię tą skargę choć trochę logicznie
    myślący człowiek, to zrozumie sytuację. Nie ma równych i równiejszych :D.
    Dowody (Screenshoty/demko HLTV lub GOTV):
    https://ibb.co/4JhZnsw
    https://ibb.co/xGNDx6Y
    https://ibb.co/gV6ft5t
    
    • Ja pierd*le 3
    • Haha 2
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Przykro mi 1
    • Haha 3
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Super! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Edytowane przez Janekk :3
    • Haha 2
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 3
    • Dzięki! (+1) 1
    • Super! (+1) 2
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!