Jump to content

Veegaz

Gracz
 • Content Count

  367
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Time Online

  5d 7g 56m 32s

Veegaz last won the day on September 28 2018

Veegaz had the most liked content!

Community Reputation

302 Wyjadacz

About Veegaz

 • Rank
  κ4ҭ LεǥεղᶁȺ

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Pomorskie
 • Zainteresowania:
  Sport głównie Piłka nożna i oczywiście PB
 • Platforma:
  Steam

Recent Profile Visitors

2439 profile views
 1. Wzór: Co chcesz dodać/zmienić?: Mniej widoczne modele broni mp5 oraz vipowskiej p90 Czy myślisz że to dobra zmiana?:Tak, osobiście o wiele lepiej mi się gra na "chudszym" modelu niż na np vipowskim, gdzie model zasłania pół ekranu Co Twoim zdaniem wprowadzi ta zmiana na serwer?:Większą przyjemność z gry
 2. Powodzenia w ogarnianiu życiowych problemów i wytrwałości!
 3. Veegaz

  Problem z 1.6

  Niestety bez zmian @Ogen Dogen Z dyskiem wszystko dobrze
 4. Veegaz

  Problem z 1.6

  Mam problem z normalnym powrotem do cs'a, po wyjściu z gry na pulpit, z tego, co pamiętam to powinno wyglądać tak, że wyjdę na pulpit i po powrocie gra jest płynna od razu, a u mnie wygląda to tak jak na filmiku (33 sekunda wyszedłem na pulpit i wszedłem ponownie do gry w 38 sekundzie) czyli po powrocie do gry mam ścinę na 5 sekund i dopiero wtedy gra zaczyna działać normalnie. Liczę na pomoc jakiejś dobrej duszyczki :3 https://www73.zippyshare.com/v/onKLXEHi/file.html
 5. Aim_crazyjump zawsze wielu graczy sprowadzała na serwer / Co do rats'a, nie gadajcie już głupot, że dodając taką mapkę od razu z classica zrobi się 4fun, bo to jest durnowate gadanie za przeproszeniem, każdy wie ile osób wchodzi dla rats'a i jak często przez tą mape serwer robi sie pełen. //de_assault_upc (odwrócony) nikt mapy nie zna, ludzie wybierają, bo widzą "assault", pograją chwile po czym piszą "zjebana mapa, siema" z pełnego serwera zrobiła się połowa. Jestem za dodaniem klasycznego assault'a, gdzie CT odbijają, a nie na odwrót.
 6. Nie musiałeś chwalić się moimi statystykami haha
 7. Jak Najbardziej na TAK -Aktywna osoba już od bardza dawna -Potrafi pracować w zespole pokazał to podczas posiadania rangi BL'a, więc "zieloni" nie powinni być przeciwko -Kulturalny -Ma dobry kontakt z innymi grajkami Miałem przyjemność bycia w zespole BL'i z @MyFrag i jeśli będzie poświęcać się w 100% randze tak jak robił to podczas bycia Bl'em to nie widzę lepszego kandydata na to stanowisko.
 8. Veegaz

  Podanie

  +Aktywna +Miła +Rozmowna Na TAK
 9. Teraz pytanie kto jej dał prawko
 10. Teraz brakuje tylko 1v5 z mirka
 11. Jestee hory czuofjekem!
 12. Ostatnio nikt na tych mixach nie daje rady na pegazika "Ja już z tobą nie gram, bo masz za dobry cfg"- @neymaroff
 13. Już nie ukrywajmy prawdy, te kilka bomb co ode mnie dostałeś trochę pomogły hahah

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice
×
×
 • Create New...