Jump to content

Najbliższe zmiany na serwerze

Recommended Posts

• Cała zawartość 5
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

Cześć,   Myślałem żeby dzisiaj zrobić przerwę techniczną i powgrywać kilka nowości, ale po chwili zastanowienia z tego rezygnuję. Chciałbym aby to gracze (w tym admini) powiedzieli co by chc

Cześć,

Myślałem żeby dzisiaj zrobić przerwę techniczną i powgrywać kilka nowości, ale po chwili zastanowienia z tego rezygnuję. Chciałbym aby to gracze (w tym admini) powiedzieli co by chcieli na serwerze. Mam kilka pomysłów, które ja chciałbym zrealizować, ale to, że mi się to podoba nie znaczy, że innym będzie się podobać. Dlatego też wypiszę w tym temacie, co ja chciałbym dodać, a wy będziecie się mogli wypowiedzieć co o tym myślicie.

• Nowy VIP, z większymi przywilejami - Zupełnie oddzielna ranga (prawdopodobnie nazwany SUPER VIP lub coś w ten deseń), która by posiadała free granaty, menu broni od którejś rundy i wiele innych dodatków
  • Poziomy Faceit (to co było kiedyś), wbijane po globalu, bądź równolegle (np. 20k punktów za 10 poziom)

LUB:

• Całkowita zmiana systemu rank na bardziej rozbudowaną z większymi możliwościami itd. (dla ciekawskich tutaj filmik z tym jak to wygląda: klik)
  • Nożówka po rozgrzewce z możliwością wyboru stron
  • Własna muzyka MVP dla vipa bądź supervipa zamiast standardowego roundsoundu.
  • Info dla graczy kto ma prime, a kto nie pod jakąś komendą
  • FreeVIP do użycia jeden raz dla gracza na krótki okres np. 3 dni (coś w rodzaju próbki, bądź jak w mc /kit start xD)
  • Zawieszki na broń dla vipa
  • Dodanie systemu misji i osiągnięć. Za wypełnienie misji dostawałoby się dodatkowe punkty w rankingu, a za osiągnięcia jakiś tag w tabeli
  • Dodanie odliczania czasu do wybuchu bomby na hud
  • Przywrócenie automatycznych banów na IP i za zduplikowane konta (admini coś ostatnio zapominają o banach na IP xD)

To są pomysły, które aktualnie mam w głowie i mam na nie niemalże gotowe rozwiązania, tylko pozostaje pytanie, czy wy tego chcecie. Jak widzicie możliwych zmian jest całkiem sporo więc pozostało mi czekać na wasz feedback. Super by było jakbyście odnosili się do każdej rzeczy z osobna, a nie pisali ogólnikowo "super", "git" itd. Możecie też zadawać pytanka, to wam na nie odpowiem jakby były jakieś wątpliwości.

Oprócz tego Bushi też ma dość ważną dla niego jak i dla części graczy propozycję. Dostępną pod tym linkiem: klik

Jestem za dodaniem :

-poziomu lvl faceit po wbiciu globala 

-nożówka po rozgrzewce 

-zawieszki do broni

-dodanie czasu wybuchu bomby

-suprevip 

Fajne tez by były nowe komendy dla adminów (więcej komend niz teraz jest np jakieś do trolowania imo)

Nawet jak by były nowe rangi to system punktowy by musiał być zmieniony bo wbicie globala jest długie a potem jeszcze te levele to juz będzie reset servera wiec tak troche srednio.

-Całkowita zmiana systemu rank na bardziej rozbudowaną z większymi możliwościami itd. (dla ciekawskich tutaj filmik z tym jak to wygląda: klik) - To jest na +
-Nożówka po rozgrzewce z możliwością wyboru stron - Też się wydaje ciekawe ale nie wiem czy to się nada na serwer społeczności

-Własna muzyka MVP dla vipa bądź supervipa zamiast standardowego roundsoundu. -  Takie duperelki dla vipa to też fajne urozmaicenie, niech coś mają

-Zawieszki na broń dla vipa  -  Niech coś mają

-Info dla graczy kto ma prime, a kto nie pod jakąś komendą  - Tu w sumie mógłby wystarczyć zwykły TAG na tabie

-FreeVIP do użycia jeden raz dla gracza na krótki okres np. 3 dni (coś w rodzaju próbki, bądź jak w mc /kit start xD)  - To też fajne nawet żeby był na dzień (kiedy serwer minkraft ja fan)

-Dodanie systemu misji i osiągnięć. Za wypełnienie misji dostawałoby się dodatkowe punkty w rankingu, a za osiągnięcia jakiś tag w tabeli  - Dla mnie taka duperelka bo i tak nie będę korzystać ale może fajne urozmaicenie dla innych, stałych graczy.

-Dodanie odliczania czasu do wybuchu bomby na hud  - Takie trochę nie potrzebne moim zdaniem

-Przywrócenie automatycznych banów na IP i za zduplikowane konta (admini coś ostatnio zapominają o banach na IP xD)  - Grając na wielu serwerach to widziałem tylko z tym problemy chociażby na przykładzie moich kolegów którzy dostawali bana za duplikat nie mając innego konta niż swoje główne. Tyle żeby wam więcej problemu nie narobiło banując kogo popadnie.

Nowy VIP, z większymi przywilejami - Zupełnie oddzielna ranga (prawdopodobnie nazwany SUPER VIP lub coś w ten deseń), która by posiadała free granaty, menu broni od którejś rundy i wiele innych dodatków - Wiem że serwer też musi się z czegoś utrzymywać ale jak zdecydujecie się na taką rangę to nie róbcie jej bardzo overpowered bo wtedy wam pouciekają gracze bez rangi (Nie dawajcie jej więcej speeda, czy jakiś strzykawek po 100 hp bo to po prostu niszczy gierkę). Moim zdaniem zwykły vip jest dobry i wystarcza.

Ogólnie to większość pomysłów mi się podoba i są jak najbardziej na plus. A o anty-rush wypowiedziałem się w tamtym temacie.

Edited by Letaryat
  • Nowy VIP, z większymi przywilejami - Zupełnie oddzielna ranga (prawdopodobnie nazwany SUPER VIP lub coś w ten deseń), która by posiadała free granaty, menu broni od którejś rundy i wiele innych dodatków - Jak dla mnie VIP mógłby posiadać od 2 rundy kevlar, a od 3-ciej zestaw granatow + ak/m4/awp i double jump, bez większej ilości hp niż 100, bez strzykawek etc.
  • Poziomy Faceit (to co było kiedyś), wbijane po globalu, bądź równolegle (np. 20k punktów za 10 poziom) - To jest spoko.
  • Całkowita zmiana systemu rank na bardziej rozbudowaną z większymi możliwościami itd. (dla ciekawskich tutaj filmik z tym jak to wygląda: klik) Obojętne, powiedzmy ze na tak
  • Nożówka po rozgrzewce z możliwością wyboru stron - TAK
  • Własna muzyka MVP dla vipa bądź supervipa zamiast standardowego roundsoundu. TAK
  • Info dla graczy kto ma prime, a kto nie pod jakąś komendą - niepotrzebne wg mnie, widać w konsoli
  • FreeVIP do użycia jeden raz dla gracza na krótki okres np. 3 dni (coś w rodzaju próbki, bądź jak w mc /kit start xD) Może być jako zachęta.
  • Zawieszki na broń dla vipa - Niepotrzebne imo
  • Dodanie systemu misji i osiągnięć. Za wypełnienie misji dostawałoby się dodatkowe punkty w rankingu, a za osiągnięcia jakiś tag w tabeli - Niepotrzebne
  • Dodanie odliczania czasu do wybuchu bomby na hud - NIE
  • Przywrócenie automatycznych banów na IP i za zduplikowane konta (admini coś ostatnio zapominają o banach na IP xD) Jeśli jest taka możliwość i ma to ułatwić banowanie na IP to TAK
  • Nowy VIP, z większymi przywilejami - Zupełnie oddzielna ranga (prawdopodobnie nazwany SUPER VIP lub coś w ten deseń), która by posiadała free granaty, menu broni od którejś rundy i wiele innych dodatków - W sumie spoko pomysł, ale VIP daję tak na prawdę tyle samo (wystarczy kogoś zabić i już jest kasa na broń/granaty)
  • Poziomy Faceit (to co było kiedyś), wbijane po globalu, bądź równolegle (np. 20k punktów za 10 poziom) - Fajne urozmaicenie jak dla mnie na +
  • Całkowita zmiana systemu rank na bardziej rozbudowaną z większymi możliwościami itd. (dla ciekawskich tutaj filmik z tym jak to wygląda: klik) - Na pewno coś innego, może być
  • Nożówka po rozgrzewce z możliwością wyboru stron - Tak, można przetestować czy się przyjmie 
  • Własna muzyka MVP dla vipa bądź supervipa zamiast standardowego roundsoundu. - Moim zdaniem zbędne (wydaje mi się, że większość osób i tak ma wyłączone roundsouondy ale mogę się mylić)
  • Info dla graczy kto ma prime, a kto nie pod jakąś komendą - Raczej niepotrzebne 
  • FreeVIP do użycia jeden raz dla gracza na krótki okres np. 3 dni (coś w rodzaju próbki, bądź jak w mc /kit start xD) - Szczerze nie mam zdania na ten temat/obojętnie
  • Zawieszki na broń dla vipa - Spoko dodatek dla osób z vipem na +
  • Dodanie systemu misji i osiągnięć. Za wypełnienie misji dostawałoby się dodatkowe punkty w rankingu, a za osiągnięcia jakiś tag w tabeli - Może i spoko ale nie wiem czy potrzebne 50/50
  • Dodanie odliczania czasu do wybuchu bomby na hud - Zbędne 
  • Przywrócenie automatycznych banów na IP i za zduplikowane konta (admini coś ostatnio zapominają o banach na IP xD) - Jak najbardziej na +

By Whytti,

Dlatego normalny vip byłby znerfiony trochę