Jump to content

SteFaN2115 Nowicjusz

 • Napisane posty

  6
 • Założone tematy

  4
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  1g 34m 21s

Community Reputation

0 Świeżak

About SteFaN2115

 • Ranga główna [CS:GO] Admin Only Mirage
 • Poziom

Informacje dodatkowe

 • Platforma
  Steam

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jestem za dodaniem : -poziomu lvl faceit po wbiciu globala -nożówka po rozgrzewce -zawieszki do broni -dodanie czasu wybuchu bomby -suprevip Fajne tez by były nowe komendy dla adminów (więcej komend niz teraz jest np jakieś do trolowania imo) Nawet jak by były nowe rangi to system punktowy by musiał być zmieniony bo wbicie globala jest długie a potem jeszcze te levele to juz będzie reset servera wiec tak troche srednio.
 2. tak to prawda 3-5 awp starczy. A co do negeva jestem za zablokowaniem
 3. była godzina 2 dziś w nocy przyszedłem na server i pytam sie ludzi czy chcą sie pobawić w sensie czy dawać co runde grawitacje itp większośc była na tak około 80% bo to dawałem in losowe jakieś udrudnienia itp. i dwom sie nie podobało i zaczeli mnie wyzywać ze oni nie chcą sie tak bawić a ja mówie do nich kto normalny o godzinie 2 try harduje na servie i zaczeli kazdego wyzywac dałem mute na 20 min po 20 min dalej wyzywali i dałem im bana na godzine zeby sie uspokoili dużo osób mówiło ze takiego admina dawno nie było co chce sie pobawic z ludzmi na serverze czyli dawć różne efekty (mów mi r
 4. +Często cię widzę na servie. +Dobrze strzela +Ponad 90 h na servie -Ale rzadko cie słyszę może dlatego że gramy w przeciwnych drużynach. -Konto masz rok i tylko 405h szkoda. Jestem na Tak brakuje adminów
 5. widzę go często na servie. Troche dużo gada ale spoko sie z nim gra. Jak narazie jestem na NIE. Pograj jeszcze troche i złóż podanie jeszcze raz.
 6. Nick: ✪ STEFAN Imię:Filip Wiek:16 Czy przeszedłeś mutację?:tak Znajomość sourcemoda (podstawowe komendy):tak Ilość przegranych godzin w CS:GO:4500h na kilku kontach Link do profilu steam:https://steamcommunity.com/id/Banaszek00/ Kontakt:𝕊 𝕋 𝔼 𝔽 𝔸 ℕ#0836 dc SteamID:STEAM_0:1:120382507 Coś o sobie. Mam na imię Filip. Mam skończone 16 lat. Często gram nawet bardzo codziennie 10-22 w tych godzinach. Myślę że nadam się na admina.
 7. Nick podczas gry: kituyiyuiyu9ou zmieniony na Ślepy Data Bana:04-17-21 16:17 Serwer:▶ [Only Mirage] ◀ [PL] CSKatowice.com Powód Bana:[SourceSleuth] Duplicate account Screeny (paczka .zip):- Twoje IP / SteamID:STEAM_1:1:568202881 Wycinek z konsoli / link do bana: You have been banned by this server, check http://www.cskatowice.com/ for more info.
 8. Nick: ✪ STEFAN Imię:Filip Wiek:16 Czy przeszedłeś mutację?:tak Znajomość sourcemoda (podstawowe komendy):tak Ilość przegranych godzin w CS:GO:4500h na kilku kontach Link do profilu steam:https://steamcommunity.com/id/Banaszek00/ Kontakt:𝕊 𝕋 𝔼 𝔽 𝔸 ℕ#0836 dc SteamID: STEAM_1:1:120382507 Coś o sobie: Mam na imię Filip chodzę do 1 technikum Samochodowego. Bardzo lubię grać servery społecznościowe. Myślę że się nadam na Admina.
 9. Nick podczas gry: ✪ STEFAN Data Bana:04-16-21 15:06 Serwer:▶ [Only Mirage] ◀ [PL] CSKatowice.com Powód Bana:[SourceSleuth] Duplicate account Screeny (paczka .zip):- Twoje IP / SteamID:STEAM_1:1:120382507 Wycinek z konsoli / link do bana: Disconnect: You have been banned by this server, check http://www.cskatowice.com/ for more info.
×
×
 • Create New...