Jump to content

nagroda dla drużyny za wygranie mapy

Recommended Posts

• Cała zawartość 8
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

Cześć! Moja propozycja wynika z faktu, iż nikt nie przykłada wagi do tego, by jego drużyna odniosła zwycięstwo. Z tego względu proponuję, żeby wszyscy członkowie zwycięskiej drużyny dostawali na konie

Zauważ, że podczas mapy ludzie są przenoszeni lub sami przechodzą do innych teamów. Moim zdaniem to jest nie potrzebne.

Cześć! Moja propozycja wynika z faktu, iż nikt nie przykłada wagi do tego, by jego drużyna odniosła zwycięstwo. Z tego względu proponuję, żeby wszyscy członkowie zwycięskiej drużyny dostawali na koniec mapy 1 punkt.

Dajcie znać co myślicie

• Lubię to! 1

Zauważ, że podczas mapy ludzie są przenoszeni lub sami przechodzą do innych teamów.

Moim zdaniem to jest nie potrzebne.

• Lubię to! 1

Wziąłem to pod uwagę. Jest to jednak marginalne i dotyczy kilku osób, a przechodzenie samemu też jest w pewien sposób ograniczone i nie zawsze działa. Poza tym ta "nagroda" i tak ma wymiar symboliczny

Nie raz mnie przezuca 3,4 razy na jedna mape  wiec rotacaja pomiedzy TT a CT jest duza. Jesli robisz wiecej fragow PTB przenosi cie do 2 teamu zeby wyrownac szanse.

Na publicu bardziej kazdy gra pod siebie czyli zeby miec dobre K/D -Kill/Dead i pod cele mapy wiec ta propozycja jest bez sensu ale jesli chcesz zagrac druzynowo zapraszam na mixa!

Ogolnie pomysl nie jest glupi i serwera by nie obciazył ,ale mamy przeciez rank ,rangi cs;go i gangi wiec kazdy napierdziela jak umie aby osiagnac zamierzony cel 😎

To bylby kolejny system punktowania ,a nie ogarniaja tylko boty co nie wiedza jak kozystac z radaru czy nie umieja paki podlozyc/rozbroic 😉

4 ranki nam nie potrzebne. Mysle ,ze zbedne to bedzie 😔

• 3 weeks later...

Za dużo indywidualności, dla Nas podstawą jest TOP15 i tego się trzymamy. Rotacja podczas gry jest między drużynami. Więc bez sensu.

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Powód: Sprawa została wyjaśniona

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...