Jump to content

MlodyJSE

[CS 1.6] Admin PaintBall
 • Content Count

  25
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Time Online

  3g 24m 6s

MlodyJSE last won the day on July 3

MlodyJSE had the most liked content!

Community Reputation

32 Początkujący

About MlodyJSE

 • Rank
  Początkujący
 • Birthday 04/10/1996
 • Age 24

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  Krzysiek
 • Miejscowość
  Myszków
 • Platforma
  Steam

Recent Profile Visitors

80 profile views
 1. Nick:Mlody[J.S.E.] Imię: Krzysiek Serwer, który chcesz sponsorować: PB Kontakt:steam/forum Chcę aby serwer zaczął istnieć wśród serwerów PB w naszym kraju. Chce również wejść na serwer jak 6 lat temu (nie mówię o tym, bo gram od 2 miesięcy), ale kiedyś na serwerach było full z tego co pamiętam . Nawet jako admin posiadający VIP'a (dodatkowy slot) było ciężko się wbić). Mam nadzieję, że doczekam takich czasów i tutaj.
 2. Co chcesz dodać/zmienić?: Tutaj chodzi bardziej o VIP'a, a mianowicie dodałbym mu 2xskok + mniejsza grawitacja Czy myślisz że to dobra zmiana?: Tak, ponieważ aktualny VIP dodaje nam tylko P90 w "pięciu smakach". Co Twoim zdaniem wprowadzi ta zmiana na serwer?: Wydaje mi się, że większe zainteresowanie VIP'em. Dla wielu graczy P90 dodatkowo to mało.
 3. Jestem na Tak, lecz radziłbym Ci się zdecydować na jeden nick. Szanse można dać, proponowałbym tak jak pisał @ KILER TY GO KILIM, na czas próbny, bo jednak ten wiek.
 4. Nick : Mlody[J.S.E.] Twoje oferta : Vip na 3 miesiące Twoje oczekiwania wobec nas : SMS'em 3miechy x 7,38 =22,14, z czego pewna część i tak nie trafia do nas., więc dlatego proponuje 15 ziko przelewem. Płatność : Przlew Kontakt :Forum/Steam/ts
 5. Temat do zamknięcia. Sygna wybrana, za którą bardzo dziękuje, a avek sam zrobiłem (pierwszy od xxx czasu).
 6. Sobota - do góry łeb http://www.fullmp3.pl/pobierz-mp3/3/aHR0cDovL3d3dy55b3V0dWJlLmNvbS93YXRjaD92PXp5b0NpejBvanlN/Sobota-_Do_góry_łeb_na_dzwonek_na_telefon Bedoes & Lanek - Opowieści Z Doliny Smoków https://dzwonkinatelefon.mobi/opowiesci-z-doliny-smokow-bedoes-lanek.html
 7. Czy zapoznałeś się z regulaminem?: Tak Czy rozumiesz jego prawa; zakazy; nakazy?:Tak Czy akceptujesz zawarte w nim przepisy?:Tak Rozpoznanie: Na jakim serwerze chcesz Admina?:Paintball Doświadczenie:Parę lat jako admin pb + bb, wiem serwerownia to nie sieć serwerów, ale parę przeleciało (znajomi tutaj z innych sieci) Dlaczego Ty?:Mam doświadczenie, lubię pilnować porządku(często ludzie nad używają kultury, a raczej brak), nie wykonują celi map Co chciałbyś wprowadzić?:Na pewno mapki, porządek na serwie i może trochę roundsound'ów Byłeś kiedyś banowany? (link do AMXBans):Nie Dane Podstawowe Imię:Krzysiek Wiek:24 Dane Techniczne Nick na serwerze: Mlody[J.S.E.] Ilość przegranych godzin (link do GT): https://www.gametracker.com/player/Mlody%5BJ.S.E.%5D/pb.cskatowice.com:27015/ (trochę czasu brakuje, ale mam nadzieję, że wyższa administracja przymknie oko na to) Mikrofon: Będzie po 10 lipca Składka (11,07 zł SMS / 7,00 zł PRZELEW - miesiąc): Przelew Twoje SteamID: STEAM_0:0:48322337 Kontakt: Forum/Steam PS. Mam nadzieję, że moje podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie. Ewentualnie zostaną podane za i przeciw.
 8. Coś dla osób, które grają dla rankingu.
 9. Witam Graliśmy na mapie de_dust4ever po czym wyskoczył problem conectning. Z własnego doświadczenia wiem, że na tej mapie często, a raczej zawsze pojawiał się ten błąd. Raz na początku, raz w połowie, a raz na końcu mapy (jak w tym przypadku). Proponuje usunąć mapke.
×
×
 • Create New...