Jump to content
 • Napisane posty

  76
 • Założone tematy

  12
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2
 • Time Online

  13g 40m 42s

Vip

MlodyJSE posiada rangę VIP

Donator

MlodyJSE przekazał dotacje na rzecz sieci

MlodyJSE last won the day on August 14 2020

MlodyJSE had the most liked content!

Community Reputation

87 Ambitny

About MlodyJSE

 • Ranga główna Globalny Admin 1.6
 • Other groups Donator, V.I.P
 • Poziom
 • Birthday 04/10/1996

Informacje dodatkowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  Krzysiek
 • Miejscowość
  Myszków
 • Platforma
  Steam

Recent Profile Visitors

 • 324 profile views
 1. Pisałem bez wypełnienia i w postaci szkicu
 2. Patrząc po moim zleceniu i innych to widzę, że chyba nie ma grafików.
 3. Typ / rodzaj grafiki:czarno-biały rysunek Wymiar grafiki: 10cm x 10cm/10cm x 15cm Tematyka:jak w temacie albo Goku z dragon ball z albo połączenie Goku z cs'em Napis:brak Własne materiały: https://i.pinimg.com/736x/fa/94/3c/fa943c84f16e3dc4ec4eb9fe0a9bee01.jpg coś podobnego Dodatkowe informacje: brak wypełnienia, szkic, cienie Rodzaj zlecenia (darmowe/płatne):darmowe chyba, że będzie kozackie to dogadam się z autorem
 4. Widzisz może Lexy i Hyzio nie reagują na takie teksty, ja w sumie na słowa "kurwa" też nie reaguje puki, puty nie kierowane są do danej osoby. Jak napisał to @ CZARODZIEJ BABA nie pozwolę, żeby ludzie obrażali innych w mojej obecności.
 5. Od razu odpowiem, bo pewnie ktoś z góry mnie oznaczy. Prawie wszystko się zgadza (napisał jak "pizda na shifcie chodzisz", ostrzegłem żeby się ogarnął). Później gracz odpowiedział, że wg niego to nie jest obraza, bo niby nikogo nie obraża. Następnie napisał coś w stylu "kolejny pizdusiowaty admin jak Ley Low (czy coś takiego). Jak na początku powiedział "dasz mi mute jak Lay Low"? odpowiedziałem, że nie, od razu dam bana (jeżeli wcześniej miał mute i nie nauczyło go to, to może ban go trochę czegoś nauczy.
 6. MlodyJSE

  Xtreme

  brak steam, na forum Cie nie ma, ani trochę. Na serwerze pojawiłeś się około tygodnia temu jak się nie mylę.
 7. Jestem na TAK, gracz bezproblemowy, często jest na serwerze (przynajmniej jak ja jestem), wydaje mi się że ogarnie tym bardziej, że z tego co pisał miał swoje serwery.
 8. Czasami buguje się wybór map, chodzi o to, że wyskakuje 5s przed zmiana mapy i np zamiast dd2002 jest inna losowa mapa. Tak zdarzyło mi się kiedyś i dzisiaj po raz kolejny. ////EDIT. jak się nie mylę to z west'a zwykłego na dd2002 miała się zmienić, a zmieniła się na jakąś mapkę z placem zabaw (A było przy wozach SWAT i tak jakby banku, a B jakby na jakieś budowie).
 9. Zauważ, że podczas mapy ludzie są przenoszeni lub sami przechodzą do innych teamów. Moim zdaniem to jest nie potrzebne.
 10. 1. Odpada nawet jako mała mapa (nie na PB) 2. Wydaje się ciekawa 3. Chyba już była albo jest nadal 4. Prawie jak zwykły dust2 tylko inne txt 5. Ciekawa mapka, kiedyś parę razy na niej grałem 6. Urozmaicenie zwykłego inferno 7. Druga wersja azcteca przydałaby się (tym bardziej, że zaczyna się na nim coraz częściej grać) 8. Wygląda na bardzo dużą mapę, może coś ciekawego 9. Jestem ZA 10. Odpowiedź jak przy poprzedniej wersji aztec3 11. W zamian za zwykłego dusta? 12. Jak najbardziej tak. PS. Proponuje usunąć de_westwood, a w zam
 11. Jestem na NIE: -brak wieku -miałeś swoją szanse po czym uciekłeś bóg wie gdzie -po "powrocie grasz może ze 4-5 dni -spamujesze u@ -prowokujesz graczy i adminów
 12. Tak jak pisał @ PeelVip ma wspierać finansowo serwer, a za tym idą korzyści dla takich graczy, bo kto kupi Vip'a bez dodatków? Vip jak sama nazwa wskazuje ma dodatkowe funkcje (np. na CDA.pl ma filmy premium). Nie pamiętam kto, ale ktoś z wyższej administracji pisał nawet do vegaza, że jak wywali kasę na co miesięczne opłacenie serwa to usunie Vip'owi 2x skok i zrobi serwer "pod niego".
 13. @ relax w ostatniej jego skardze na mnie wyjaśniałem to. Zakaz używania na początku rundy (do czasu 1:45) skryptów, wspomagaczy, BH, SG, SGS itp. umożliwiających szybkie raszowanie. Zapewne o to adminowi chodziło. Ale poczekajmy na opiekunów, pozwolę sobie również oznaczyć admina banującego Tym się kierowałem. Jeżeli chodzi o akcje z celami to już tłumaczę. Fakt może i zostało mi parę sekund do końca i nie plantowałem paki (ale nie zwracałem uwagi na to ile zostało czasu). A w next rundzie gościu wyłapał kicka, ponieważ dałem parę razy info o Celach.
 14. @ relaxwszystko wyjaśnił, tyle z mojej strony. Zaznaczam " końcówkę" pkt szybkie poruszanie się.
×
×
 • Create New...