Jump to content

#73 Szybka Szóstka -> DavidM


Recommended Posts

N7BuvUw.png

Hejka. Dzisiaj udział w szybkiej szóstce wziął @ DavidM.

Zapraszam do czytania :D 

 

*********************************************************

 

 Bardzo trudna jest umiejętności opisania własnej osoby. Tym bardziej gdy pomijamy wykształcenie, zawód czy też narodowość. Odpowiedzi są różnorodne. Dlatego zacznijmy standardowo od głównego pytania - Kim jesteś?

 

Jestem ojcem trójki dzieci, mężem kobiety z którą jestem w związku od 10 lat, a w związku małżeńskim od 3 lat. 

Jestem również podrywaczem 😂

Czyli jestem sobą w 200%

 

 Ludzie często tworzą w swojej głowie ideał, który opisuje dla nich drugą połowę, coś co ma się nam w niej najbardziej podobać. Powiedz nam, jak Ty widzisz swój ideał pod względem wyglądu i charakteru? Jakie cechy musi mieć druga osoba, aby zdobyć Twoje zainteresowanie?

 

 

Mój ideał kobiety znajdziecie tu :

 

 

 

 Dla niektórych ludzi pojęcie szczęścia, to pieniądze, super dom, dobre auto, a dla niektórych to zwyczajnie w świecie rodzina, miłość, zdrowie, przyjaciele. Opisz Nam, czym według Ciebie jest szczęście?

 

Szczęście nie ma granic, człowiek jest tak głupią istotą że zadowala go nawet zrobiona kawa, z rana podana przez drugą osobę prawda? Wtedy jesteśmy szczęśliwi, że ktoś o nas pomyślał. 

Moje szczęście to Rodzina, dom i konsola 😂😂

Również największym szczęściem jest dla mnie czas, który mogę spędzić z całą rodziną lub przyjaciółmi w jednym gronie 

 

 Jeśli mógłbyś obejrzeć wszystko, co wydarzyło się w Twoim dotychczasowym życiu, czy byłbyś zadowolony z tego co byś zobaczył?

 

Jestem katolikiem, więc przyjdzie czas sądu ostatecznego, wtedy na pewno zobaczę wszystko, co robiłem przez całe życie. Nieważne co zrobiłem ważne, że to były moje decyzje i jestem z nich DUMNY! Mam dużo za uszami (jak każdy z nas) ale pamiętajmy, że wszystko jest po coś.

Ostatecznie.. Tak byłbym zadowolony z tego, co tam zobaczę 🙂 

 

 Jak to w życiu mówią... Karma wraca. Czy to za dobre, czy też złe uczynki... Gdyby karma wróciła do Ciebie, czy pomogłaby Tobie, czy też Cię skrzywdziła?

 

Kiedyś za dzieciaka odp***dalałem duuuuużo, lecz wydaje mi się, że złe uczynki nadrobiłem dobrymi. Mój ostatni dobry uczynek to oddanie szpiku kostnego z talerza kości biodrowej dla dziewczynki z Niemiec, z którą się spotkałem i to było piękne uczucie, aż się popłakałem (tak ja samiec alfa płaczący 😂 ) Po mimo bariery językowej dla mnie starałem się, jak umiem mówić łamanym niemieckim połączonym z angielskim. 
Z dziewczynką do dziś mam kontakt i co najważniejsze, jej zdrowiu już nic nie zagraża, więc moim zdaniem złą karmę udało mi się wyrównać. I też dlatego nie ma mnie tyle na forum i serwerze 🙂 

 

 Jest wiele życiowych piosenek, które często kojarzą Nam się z jakimiś miejscami i ludźmi. Czy masz taką piosenkę? Jeśli tak, to co to za piosenka? Opowiedz Nam krótko, dlaczego ta piosenka 🙂

 

Wszystko co dla mnie znaczy, opowiada kubańczyk w tej piosence:  

 

I to z tego właśnie miasta pochodzę, jak większość z Was wie, tam się urodziłem. Tam miałem pierwsze spotkanie z moja żoną i  tam spłodziłem swoje pierwsze dziecko (syna) 

 

*********************************************************

  • Lubię to! 4
  • Ja pierd*le 1
  • Super! 1
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...