Jump to content

Recommended Posts

• Cała zawartość 6
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

Tępią graczy z lepszym movementem, więc możesz pomarzyć o zwiększeniu wartosci tej komendy.

Siemka, może by tak zmienić wartość komendy sv_airaccelerate na większą chociaż na próbę? Dla niewtajemniczonych komenda odpowiada za ograniczenie poruszania się w powietrzu(obracanie itd) //@ ve

Po co to zwiekszać? Ludziom z movementem to bedzie bardziej przeszkadzac niz pomagac moze i bedzie sie lepiej latac sgsowac ale jak ktos pojdzie na inny serwer? Nic sie nie da zrobic cos o tym wiem bo

Siemka, może by tak zmienić wartość komendy sv_airaccelerate na większą chociaż na próbę? Dla niewtajemniczonych komenda odpowiada za ograniczenie poruszania się w powietrzu(obracanie itd)

//@ veegazCoś w tym jest xD

@dymeek nie potrafię sgsow ani grać na hnsach, jedyne co mnie interesuje to strefy a na vipie można by było fajnie polatać i odbijać się od ramp☺️

I bez vipa bym nie miał problemu grać jeśli tak bardzo Cię to boli dobry graczu^^ prawie za każdym razem gracz nie umiejący sgsow przegra z gościem co umie je doskonale więc o czym Ty do mnie mówisz xD każdy ma jakieś swoje mocne strony, rzuciłem propozycje, może inni też by chcieli więcej funnu i na strefach polatać, nie za wysokie masz to ego? :d statystyki też potrafię mieć dobre na waszym serwerze także nie wysilaj się próbując mi ubliżyć 

//Oczywiście, edytować post każdy głupi potrafi hah żałuję że screena nie zrobiłem 😛 z fartem @ (1)`SzYMI -.^ Wiem wiem, co nie zmienia faktu że samo duckowanie i tak bardzo ułatwia grę.

Edited by Arrow
  • Lubię to! 1
By (1)`SzYMI -.^,

Zawsze movement ułatwiał grę :>

Tępią graczy z lepszym movementem, więc możesz pomarzyć o zwiększeniu wartosci tej komendy.

• Lubię to! 1
  • Ja pierd*le 4
  • Przykro mi 1
  • Super! 1

Po co to zwiekszać? Ludziom z movementem to bedzie bardziej przeszkadzac niz pomagac moze i bedzie sie lepiej latac sgsowac ale jak ktos pojdzie na inny serwer? Nic sie nie da zrobic cos o tym wiem bo na serbskim pb z 100aa wywijalem niesamowite predkosci a tutaj jest calkiem inaczej a VIP`ow juz calkowicie nie bedzie sie dalo złapac... Tak samo na publicu inny movement a inny jak ktos bedzie chcial zagrac mixa

Jeśli chcecie to zwiekszyc  to pamietajcie ze sgsowcy w tym ja bedziemy latac jak po*%ani

Proponuje ci ze jesli chcesz grac 100aa idz sobie na hns poskakać :D

@Arrow//strefy? stref tez mozna sie nauczyc na 10aa i calkiem niezle latac 

To ze chcesz latac z 100aa i z vipem na double jumpach ktory bedzie niesmiertelny. 

Pozdro ^^

Mam wysokie ego ☺😎🤙

Wypowiedziałem się każdy ma prawo głosu :)) Tyle w temacie pozdro świrze z fartem^^

//ja nic nie mówię nawet jeśli to będzie zmienione nie będę narzekał :D nie próbuje ci ubliżyć lub wyśmiać cię bo sam nie jestem dobry 

Edited by dymeek
  • Super! 1

@Arrow specjalnie zostało zakazane duckowanie do 1:45, żeby uniknąć np szybkiego przedostania się na długą (dd2), środek (mirage) itd itd więc wątpię, że to przejdzie. 

@ [CS 1.6] Opiekun PaintBall

21 godzin temu, (1)`SzYMI -.^ napisał:

@Arrow specjalnie zostało zakazane duckowanie do 1:45, żeby uniknąć np szybkiego przedostania się na długą (dd2), środek (mirage) itd itd więc wątpię, że to przejdzie. 

@ [CS 1.6] Opiekun PaintBall

J/w

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Powód: Sprawa została wyjaśniona

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...