Jump to content

Rangi z forum na TS3

Recommended Posts

• Cała zawartość 15
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

Zacytuję jedną osobę: Odnosi się to przede wszystkim do rang Adminów i Opiekunów.    Właściciel H@ J@  To jest ranga ROOT na TS3(Kacik ma ROOT ale tylko dlateg

Uważam,  że jest to dobry pomysł oraz pomocny dla nowych zwłaszcza graczy, którzy jeszcze wszystkich nie znają 

Jak rzadko kiedy, ale muszę przyznać Ci racje. Jestem za .

Kto jest za tym, aby na TS3 pododawać rangi z forum?

• Właściciel
  • H@
  • J@
  • M@
  • OP PB
  • OP DD2
  • OP OnlyMirage [chociaż oni chyba bardziej na discordzie siedzą]
  • admin PB
  • admin DD2
  • admin OM

Dodanie tych rang odbyło się kosztem tych mniej/wgl nie używanych, a takich jest dość sporo na TS3. Nie byłoby nic zaśmiecone, a wydaje mi się, że ludzie wchodząc na TS3 chcieliby, aby było widać kto jest adminem itp.

@ Admin TeamSpeak 3

@ Opiekun TeamSpeak 3

Jak rzadko kiedy, ale muszę przyznać Ci racje. Jestem za .

• Super! 1

Zacytuję jedną osobę:

Cytat

[...] jest za dużo rotacji w takich rangach, nikt by tego nie upilnował.

Odnosi się to przede wszystkim do rang Adminów i Opiekunów. 

• Właściciel
  • H@
  • J@ 

To jest ranga ROOT na TS3(Kacik ma ROOT ale tylko dlatego, że nie mam kiedy naprawić mu permisji w OP). Czy jest aż taki sens dzielić ją na 3 osobne rangi? (Gdzie wszystkie będą miały tę same permisje) Równie dobrze można nazwać nasze kanały od Rang czyli [Właściciel] Ogen Dogen, [Właściciel] Cajmert itd.

• M@

Domyślam się, że chodziło Ci o Moderatora. 

• OP PB
  • OP DD2
  • admin PB
  • admin DD2
  • admin OM

Przechodzimy do tych rang do których jestem sceptycznie nastawiony. 

Wprowadzanie tego dołoży roboty Kacikowi (Bo Admini TS3 i tak by nie dostali dostępu do nadawania tych rang m.in z tego powodu dlaczego nie ma cie do VIP) 

A o ile OP są w miarę statyczni(W większości przypadków ekipa jest stała) O tyle z adminami jest już inaczej. Często ktoś odchodzi, inny przychodzi i robi się w tym momencie pewnego rodzaju zamęt. 

Temu trzeba zabrać, ten musi wejść aby mu nadać(Lub podać uid). 

Podsumowując: 

Dzielenie naszej rangi Root na 3 osobne o tych samych permisjach jest bezsensowne moim zdaniem. 

Wprowadzenie moderatora - Ok.

Wprowadzenie Opiekuna Serwera 1.6 i Opiekuna serwera CS:GO (Bez podziału na dane serwery czyt DD2/PB itd) - ok.

Admini zbyt duża rotacja wprowadzająca więcej zamętu i pracy opiekunowi na ts3.

• Lubię to! 1
  • Super! 1
By relax,

A że tak zapytam z ciekawości? Op ts3 to w ogóle coś robi? Oczywiście nie traktujcie tego pytania jako czepianie się czy coś, bo ostatnio zarzucane mi jest sztywnactwo ^^

W takim razie jeśli nie rangi, to myślę, że dobrym pomysłem będzie dodanie zamkniętego kanału pod nazwą "admini serwerów" i wpisanie tam wszystkich nicków. To nie jest rzecz która musi być codziennie zmieniana, tragedia się nie stanie, jeśli powidnieje ktoś tam 2 dni dłużej. Nowej osobie napewno pomoże to odnaleźć odpowiednią osobę w razie problemu 🙂

• Lubię to! 1
58 minut temu, Pogrom napisał:

Zacytuję jedną osobę:

• Właściciel
  • H@
  • J@ 

To jest ranga ROOT na TS3(Kacik ma ROOT ale tylko dlatego, że nie mam kiedy naprawić mu permisji w OP). Czy jest aż taki sens dzielić ją na 3 osobne rangi? (Gdzie wszystkie będą miały tę same permisje) Równie dobrze można nazwać nasze kanały od Rang czyli [Właściciel] Ogen Dogen, [Właściciel] Cajmert itd.

• M@

• OP PB
  • OP DD2
  • admin PB
  • admin DD2
  • admin OM

Wprowadzanie tego dołoży roboty Kacikowi (Bo Admini TS3 i tak by nie dostali dostępu do nadawania tych rang m.in z tego powodu dlaczego nie ma cie do VIP) 

A o ile OP są w miarę statyczni(W większości przypadków ekipa jest stała) O tyle z adminami jest już inaczej. Często ktoś odchodzi, inny przychodzi i robi się w tym momencie pewnego rodzaju zamęt. 

Podsumowując: 

Dzielenie naszej rangi Root na 3 osobne o tych samych permisjach jest bezsensowne moim zdaniem. 

Wprowadzenie Opiekuna Serwera 1.6 i Opiekuna serwera CS:GO (Bez podziału na dane serwery czyt DD2/PB itd) - ok.

Moim zdaniem ważniejsze są rangi z forum niż jakiś alkoholik czy inne paści których jest od groma A 3/4 Z nich nie są używane. To zróbcie jakaś osobę od tego odpowiedzialną i po problemie. Sami mega mało bywacie na ts3 ale może ktoś kto jest dziennie? Ewentualnie skoro są OP serwera to niech 1 będzie też odpowiedzialny za rangi na ts. 

Generalnie na discordzie mamy tak ogarnięte, że są rangi: Opiekun Serwera CS:GO, Opiekun serwera CS 1.6. Tyle, że na discordzie jest o tyle łatwiej, że role są zautomatyzowane w większości dzięki botom. Nie wiem czy na ts3 macie mbota albo xbota, albo cokolwiek innego, ale daje on całkiem sporo możliwości (o ile się nie mylę, to także z automatycznymi rangami). Samo wprowadzenie rang dla moderatora, opiekuna serwera itd. jest ok, ale przy adminach serwerów jest za dużo roboty z tym. Aktualnie, przy 3 serwerach gier jest ok. 40 adminów wliczając G@, a jeśli sieć ma się rozwinąć (a chyba do tego dążymy), to z każdym nowym serwerem, przybywa kilka/kilkanaście adminów. Poza tym, wydaje mi się, że jeśli ktoś chce zobaczyć kto jest adminem, to w pierwszej kolejności powinien zajrzeć na forum. Po to powstają tematy z listą administracji, aby mieć łatwy kontakt z adminami.

11 godzin temu, TOKSYNA napisał:

OP OnlyMirage [chociaż oni chyba bardziej na discordzie siedzą]

To co? xD. Jeśli coś się robi dla sieci, to się robi to dla całej, a nie wybranego grona. Jeśli już dodawać rangi z forum, to czemu nie dodać BL'ów? A no więcej roboty.

11 godzin temu, TOKSYNA napisał:

Nie byłoby nic zaśmiecone, a wydaje mi się, że ludzie wchodząc na TS3 chcieliby, aby było widać kto jest adminem itp

Ludzie przede wszystkim chcą czuć się dobrze na serwerze. Lepiej jest dać graczom coś co mogą mieć i według swojej woli to dostosować, niż coś, co jest imo mało potrzebne.

Imo najlepiej byłoby dodać rangi kanału dla opiekunów. Czyli opiekun, dajmy na to DD2, dostanie rangę na kanale DD2. Tam sobie może zmieniać hasło dla administracji itd.

Godzinę temu, Vitanell napisał:

W takim razie jeśli nie rangi, to myślę, że dobrym pomysłem będzie dodanie zamkniętego kanału pod nazwą "admini serwerów" i wpisanie tam wszystkich nicków.

Będzie to, to samo co dawanie rangi, nawet trochę gorsze, bo co jak na kanale będzie napisany gość o jakimś nicku, który ma na forum/w grze, jak na ts3 będzie miał zupełnie inny? Giga lepszym pomysłem byłoby stworzenie kanału z odnośnikami do tematów z listami administracji na forum.

Podsumowując - Nie wiem jaki jest sens wprowadzania nowej rangi na ts3, jeśli nie daje ona uprawnień ani nie jest 4FUN. Pomóc graczom, to nie pomoże - lepiej by było bardziej zautomatyzować ts3, wprowadzić jakieś eventy, np. Karaoke, dać użytkownikowi możliwość zajrzenia w rangi serwerowe poprzez kliknięcie na siebie PPM i Ustaw grupę/rangę serwera i tak na prawdę jest całkiem sporo rzeczy, które można dodać i byłyby lepsze i bardziej... pomocne i umilające czas spędzony na serwerze.

O BL  zapomniałam. Ja wiem że wyższe rangi nie zawsze mają czas być dostępni dla ludzi ale jeżeli są to czasem fajnie by było żeby byli dostępni czasem dla ludzi tak o... A nie siedzieli na kanałach  pokitrani. Albo wchodza na ts zeby sobie pograć co jest też równoznaczne z tym że nie są dostępni dla ludzi. 

Widzę że więcej jest na NIE niż na TAK więc t/c.

• Lubię to! 1
4 minuty temu, TOKSYNA napisał:

Ja wiem że wyższe rangi nie zawsze mają czas być dostępni dla ludzi ale jeżeli są to czasem fajnie by było żeby byli dostępni czasem dla ludzi tak o... A nie siedzieli na kanałach  pokitrani. Albo wchodza na ts zeby sobie pograć co jest też równoznaczne z tym że nie są dostępni dla ludzi. 

Więcej dostępności, bo nie raz przykładowo z wyższych rangą siedzą ukryci na swoich kanałach, a  gracze, użytkownicy ts/forum chcieli by się coś zapytać, doradzić, ale nie mają się do kogo się zwrócić (nie widzą siedzących ukrytych na kanałach). Jak już jesteście od czasu do czasu to bądźcie widoczni i pomocni 🙂 to nic nie kosztuje, a gracze widzący aktywną administrację chętniej wejdą na tsa, czy forum oraz serwery.

2 minuty temu, Inkwizytor napisał:

Więcej dostępności, bo nie raz przykładowo z wyższych rangą siedzą ukryci na swoich kanałach, a  gracze, użytkownicy ts/forum chcieli by się coś zapytać, doradzić, ale nie mają się do kogo się zwrócić (nie widzą siedzących ukrytych na kanałach). Jak już jesteście od czasu do czasu to bądźcie widoczni i pomocni 🙂 to nic nie kosztuje, a gracze widzący aktywną administrację chętniej wejdą na tsa, czy forum oraz serwery.

Dlatego można dodać bota, który jeśli wykryje, że gracz wchodzi na kanał pomocy, to jest wysyłany poke do administracji co 10 sekund.

30 minut temu, TOKSYNA napisał:

O BL  zapomniałam. Ja wiem że wyższe rangi nie zawsze mają czas być dostępni dla ludzi ale jeżeli są to czasem fajnie by było żeby byli dostępni czasem dla ludzi tak o... A nie siedzieli na kanałach  pokitrani. Albo wchodza na ts zeby sobie pograć co jest też równoznaczne z tym że nie są dostępni dla ludzi. 

Widzę że więcej jest na NIE niż na TAK więc t/c.

11 minut temu, Inkwizytor napisał:

Był okres gdzie po kilka godzin siedziałem na swoim pod kanale który jest widoczny i dostępny dla każdego, ale nikt nie miał jakoś ochoty wejść, zagadać/zapytać o coś 🙂

Wystarczy, że ktoś wejdzie na kanał o pomoc to zazwyczaj schodzę jeśli nikt mnie nie wyprzedzi i mam na to czas 🙂

• Lubię to! 1

Skoro jest to TS sieciowy to czemu by miało takich rang nie być? Zbędnych rang i kanałów np. Z grami na których z 4-5 jest czasem wykorzystywanych a reszta to tylko niepotrzebne zabieranie miejsca jest od groma... nie muszą to wcale rangi z jakimiś dodatkowymi uprawnieniami, tylko czysto informacyjne dla nowych osób czy dla samych adminów. Jeżeli jestem na ts A np nie jesteśmy akurat na serwerze A ktoś by grał i nie byłoby innego admina.. zawsze gracz może napisać czy poke  że admin potrzebny...  A jak będą rangi przynajmniej będzie wiedział do kogo się ma zgłosić:)

Zeszło z tematu, który miał być poruszony. Decyzja albo dodajcie albo nie 🙂 I temat do zamknięcia.:) 

21 godzin temu, TOKSYNA napisał:

Zeszło z tematu, który miał być poruszony. Decyzja albo dodajcie albo nie 🙂 I temat do zamknięcia.:) 

Jedyny sens widzę w tym, by dodać rangi dla właścicieli, administratorów oraz Junior adminów. Ale jest to już naciąganie takie trochę.

W dniu 25.11.2020 o 19:07, Pogrom napisał:

Zac

ytuję jedną osobę:

• Właściciel
  • H@
  • J@ 

• @

• OP PB
  • OP DD2
  • admin PB
  • admin DD2
  • admin OM

Podsumowując: 

1. Jestem tego samego zdania mordo, ale mam sporo czasu wolnego, bo pracuję na kwadracie, więc mogę zrobić jakieś rangi.

2. Jeżeli to mają być zwykłe rangi to sobie poradzę, ale jak już jakieś super permisję to bym był wdzięczny za jakąś pomoc.

W dniu 25.11.2020 o 20:03, Vitanell napisał:

W takim razie jeśli nie rangi, to myślę, że dobrym pomysłem będzie dodanie zamkniętego kanału pod nazwą "admini serwerów" i wpisanie tam wszystkich nicków. To nie jest rzecz która musi być codziennie zmieniana, tragedia się nie stanie, jeśli powidnieje ktoś tam 2 dni dłużej. Nowej osobie napewno pomoże to odnaleźć odpowiednią osobę w razie problemu 🙂

Wszyscy ku*wa mają wymagania i chcą się wybijać na ts3 xD Dawaj mi twojego opiekuna i pokaż mi czy kiedykolwiek zareklamował ts3! Zaczyna się pd pomocy, a nie od wymagań xD

Postanowienie końcowe:

Moderatora i BL mogę zrobić, a co do reszty to nie ma takiej możliwości.

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Powód: Sprawa została wyjaśniona

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...