Jump to content

8 posts in this topic

Recommended Posts

W skrócie, mam odwrotny dźwięk w słuchawkach. Miałam taki problem wczesniej ale miałam pchełki wiec sobie zamienialam po prostu stronami. Od dzisiaj mam nowe słuchawy i troche lipa zamienić stronami bo jest mikro. Pozderki

52 minuty temu, Pozytywna napisał:

W skrócie, mam odwrotny dźwięk w słuchawkach. Miałam taki problem wczesniej ale miałam pchełki wiec sobie zamienialam po prostu stronami. Od dzisiaj mam nowe słuchawy i troche lipa zamienić stronami bo jest mikro. Pozderki

Ze sklepu te sluchawki ?

Nie da sie w systemie zamienic kanaly miejscami ,od nowosci jack (wtyczka 3.5) mozliwe ,ze zle polutowana.

...sterowniki ? ...nie wiem czy to mozliwe ,zeby przy ich bledzie tak sie stalo 🙄

...przy karcie dziwkowej (tam na dole po prawej w tray) ten kolorowy glosniczek ,ta jest opcja zamiany front - rear

...mic jest z lewej zawsze przy sluchawkach

Edited by Lipny
1 godzinę temu, (1)`SzYMI -.^ napisał:

kable źle polutowane

Na dwóch parach słuchawek raczej mało prawdopodobne :D

Zacznij od upgrade'u sterowników, a potem zobaczymy co dalej.

acde73cf2851f.png

@ Lipny No ze sklepu, nówki sztuki.. ale ponawiam, miałam tak nawet na pchełkach różnego rodzaju czy to od Iphona, LG czy Samsunga. Mikro mam po lewej stronie

@ Ogen DogenNie mam jak sprawdzić bo moje laptopy są w Polsce u rodziny. Ale wydaje mi sie, ze jak grałam kiedyś na lapku to było wszystko w porządku tylko na tym cholernym PC zawsze sie coś dzieje.
@ MyFragPraktycznie na wszystkich słuchawkach, sterowniki masz na SS

Poza tym dziwi mnie jedno bo poprosiłam kolege aby sprawdził w Menadżerze Dźwięku "Test" i zapytałam go  w której słuchawce miał pierwszy dźwięk, wyszło mu że w lewej. Co najciekawsze, że mi też. Tylko tak jakby w CS mam odwrotnie prawo-lewo a nie prawo-prawo..
Nie wiem od wczoraj z tym siedze jakies programy pobieram wszystko i chuj bombki strzelił,  przecież tak sie grac nie da.
Słuchawki podpięte z tyłu PC bo z przodu mam rozwalone

Akurat to, gdzie sluchawki są podlaczone nic nie wnosi. Oprócz aktualki sterowników do karty, próbowałaś usunąć wszystko co jest z nimi związane i sciągnąć je na nowo? Aktualizacja nie zmienia starych ustawień tylko je nadpisuje.

Steam czy nonsteam?

W konsoli pojedynczo wklej komendy:

s_eax “0.0”

Zatwierdź enterem

Następnie,

s_a3d “0.0”

Zatwierdź enterem.

Komendy te mają na cełu wyeliminowanie całkowicie dźwięku przestrzennego generowanego przez grę, jako iż korzystasz z kanału stereo.

Daj znaka czy pomogło 😉

Edited by Smooku