Jump to content

#68 Szybka Szóstka -> Yuuki.


Recommended Posts

  • Cała zawartość 6
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

Hejka! Dzisiaj w Szybkiej szóstce udział wzięła @ Yuuki.   Zapraszam do czytania!    🎃🎃🎃🎃🎃🎃🎃🎃🎃🎃🎃🎃🎃🎃🎃🎃🎃🎃   Bardzo trudna jest umiejętności opisania własnej osoby. Tym bardziej

@ Luxyriedobra robota +1 😊   @ Yuuki. ja tez jem z cukrem 🤣  

yaA1sl8.png

 

Hejka! Dzisiaj w Szybkiej szóstce udział wzięła @ Yuuki. :D 

Zapraszam do czytania! 

 

🎃🎃🎃🎃🎃🎃🎃🎃🎃🎃🎃🎃🎃🎃🎃🎃🎃🎃

 

Bardzo trudna jest umiejętności opisania własnej osoby. Tym bardziej gdy pomijamy wykształcenie, zawód czy też narodowość. Odpowiedzi są różnorodne. Dlatego zacznijmy standardowo od głównego pytania - Kim jesteś?
 

Człowiekiem.. Jak każdy popełniam błędy, na których się jednocześnie też uczę, by w przyszłości móc być mądrzejsza. Jeśli chodzi o mój ogólny opis to sądzę, że jestem nadmiernie uczuciowa. Do wszystkiego podchodzę z pełnią serca i z ogromnym zaangażowaniem.

 

Bardzo dużo ludzi jest niezadowolonych z dotychczasowych osiągnięć. Za wszelką cenę chcą osiągnąć więcej. Nie zwracamy uwagi na to co mamy, tylko myślimy w jaki sposób zdobyć jeszcze więcej. Dlatego postanowiłam zadać Ci to pytanie: Czy jesteś z siebie dumny? Tak czy nie? Dlaczego?

 

Tak.. Jak najbardziej jestem z siebie dumna, ponieważ mimo wielu przeciwności i upadków zawzięcie brnęłam ku celowi. Jestem dumna z tego, że nie poddaję się przy najmniejszej niedogodności tylko staram się użyć ją na swoją korzyść. Nieważne jest dla mnie ile osiągnęłam w stosunku do innych bo nie lubię porównywania. Najważniejsze jest to by być konsekwentnym w postawionych sobie postanowieniach.

 

 

Jak do Nas trafiłaś?
 
Trafiłam za śladem znajomych z jakieś 8 lat temu. Grałam wtedy na wielu serwerach. Moja historia z Katowicami również jest burzliwa. Mam za sobą pełno powrotów jak i pożegnań, ale mam nadzieję, że teraz zostanę na dłużej.
 
Jaka cecha ludzka najbardziej trafia do Twojego serca?
 
Jak najbardziej Szczerość. Zdecydowanie wolę żeby ktoś powiedział mi, że wyglądam jak pół tyłka zza krzaka albo, że jestem stuknięta niż prawił mi słodkie kłamstewka
 
Czy jest coś, co robisz zupełnie inaczej niż reszta społeczeństwa?
 
Jem placki ziemniaczane z cukrem xDDD
 
Co byś zrobił, gdyby twoi rodzice nie polubili twojego partnera?
 
Z ojcem nie utrzymuje kontaktu, a z mamą ustaliłam już wiele lat temu, że to jest jedyny temat , w który się nie wtrącamy. Każdy ma swoje życie i nikt go za nas nie przeżyje. Owszem może mi mama powiedzieć, że nie lubi zięcia, ale ja niekoniecznie muszę sobie brać to do serca.
 

🎃🎃🎃🎃🎃🎃🎃🎃🎃🎃🎃🎃🎃🎃🎃🎃🎃🎃

 

Poprzednia "Szybka Szóstka" -> Drewno

  • Lubię to! 5
  • Haha 1
  • Super! 3
Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, Luxyrie napisał:

Jem placki ziemniaczane z cukrem xDDD

Przecież to chyba najpopularniejsza kombinacja 🤔 @ Yuuki.

Link to post
Share on other sites
Teraz, Yuuki. napisał:

No właśnie słyszałam,  że nie 😂😂

Od siebie polecam z pieczarkami :D

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...