Jump to content
ReKo CSGOSKINS.COM

Problem z Monitorem?

16 posts in this topic

Recommended Posts

Posted (edited)

witam,

Zainstalowałem sobie csgo , lecz po uruchomieniu co jakiś czas wyłącza mi się monitor niewiadomo z jakich przyczyn.

w cs 1.6 mam to samo, jak w coś kliknę w grze to monitor robi się czarny i wydaje taki dziwny dzwiek jakby jakaś zwara....

wymieniłem kabel hdmi bo myślałem ze jest do bani ale nie pomogło, odinstalowałem i zainstalowałem od nowa sterowniki do karty, ale również bez zmian...

PS: Monitor jak i pc są nowiutkie bo dzisiejsze.

specyfikacja sprzętu pc:

Wersja oprogramowania Radeon 19.8.1

Taktowanie rdzenia:
1284 MHz

Edycja oprogramowania Radeon:
Adrenalin 2019

Wersja systemu Windows
Windows 10 (64 bit)

Mikroukład graficzny
Radeon RX 570 Series

Pamięć operacyjna
8 GB

Rozmiar pamięci
8192 MB

Typ procesora
Intel(R) Pentium(R) CPU G4400 @ 3.30GHz

Typ pamięci
GDDR5

Monitor:

AOC G2460VQ6 24`` / 75hz

ps1.: Mogę dorzucić scr. z ustawień karty Radeon

Edited by ReKo CSGOSKINS.COM

Posted (edited)

mialem to samo. ustawienia systemu niestety na win 10 nie wiem gdzie ale tryb oszczedzania energii gdzies w systemie pomógl, a dwa jezeli jest taki dzwiek wez sam wylacz wlacz monitor czy tez jest, jesli nie znaczy ze ktorys kondnsator do wymiany (trefna sztuka)
ps. lub tez ustawione większe odswiezanie niz monitor generuje, tak tez sie da uczynic :D

Edited by ♛MAXI KING♛

to sie tylko w grze dzieje jak np z menu wejde w cs w ustawienia itd, jak przyciskiem wylaczam i wlaczam pc to jest oki

i nieraz pisalo na ekranie input not support

By  MyFrag ,

Nie pisz post pod postem, używaj opcji edytuj.

Masz możliwość przetestowania monitora na innym komputerze / laptopie? Jeżeli na innym sprzęcie będzie ten sam problem, to nie bawiłbym się w żadne ustawienia, tylko reklamował monitor, skoro to jest nówka sztuka nieśmigana.

A na moje problemem jest karta graficzna, która ma jakiś problem z aplikacją albo sterownikami i nie wysyła sygnału do monitora ;) Stąd takie zachowanie monitora. Masz zaktualizowane sterowniki i system ?

Ale skoro

1 godzinę temu, ReKo CSGOSKINS.COM napisał:

To chyba najprościej będzie oddać na gwarancję ?

By  Ogen Dogen ,

+ przenoszę do odpowiedniego działu

doszedłem do wniosku, że miałem w kartonie płye ze sterownikami, ale nie posiadam CD i musze pobrać, ale gdy pobrałem nie ma pliku instalacyjnego

bo masz pipe nie system i brak sterownikow i nie mozeesz tera otworzyc pliku .cat ktory otwiera instalator windows :D

Posted (edited)

hmm ,radeon mowi sam zasiebie ,na radeonie w 1.6 musze odpalic w software a nie open GL ,chyba ,ze wlacze tryb okienny bo inaczej mam migotanie obrazu....

System i sterowniki ,hmm tez

Sprawdz tez tryb oszczedzania energi w systemie ?! ....a w globalu jest w opcjach "oszczedzanie energii - tak , nie "

..........................

...sprawdz tez czy do sterownikow (albo ty sam to zrobiles) zainstalowany jest jakis gufniany program do poprawienia wydajnosci czy jakosci obrazu ,moze on przestawiac rozdzielczosc i czestotliwosc odswierzania - monitor nie wyrabia i sie gasi 🤔 monitory LCD do 75Hz

...ten piszczacy dzwiek przy wygaszeniu to przetwornica na zasilaniu ,tak wlasnie piszczy monitor jak mu zaserwujesz zbyt wysoka rozdzialke albo czestotliwosc ,sprawdz to.

Aha ,a tak w ogole to jest karta podpieta PCIE czy zintegrowana ? Bo jak zintegrowana to co sie dziwisz 🤣

zainwestuj w NVIDIA ;)

@Ogen Dogen Gram na OpenGL ale musze miec wlaczony tryb okienny bo na pelnym obrazie jest migotanie obrazu ,czytalem na necie inne fora ,ludzie maja problemy z roznymi grami takimi jak GTA V ,to sa wlasnie zjabne radeony ,niektore gry przy tych kartach głupieja :(

Edited by Lipny
update
By  Ogen Dogen ,

proszę cię..., w 2019 roku grać na software ?

Zagadaj z jakimś kumplem, sprawdź najpierw monitor, później samego radeona i daj znać.

Jak dla mnie to bardziej kwestia karty. Sam posiadałem radeona do czasu, kiedy trzeci raz mi się nie zjarał. W międzyczasie miewałem różne dziwne zjawiska na ekranie - od zielonych pasków aż po zamrażanie się obrazu i wyłączanie komputera. Nie polecam kart AMD z ich pseudo sterownikami :D

21 godzin temu, Ogen Dogen napisał:
22 godziny temu, ReKo CSGOSKINS.COM napisał:

Nadal nie odpowiedziałeś na to. Nie możesz oddać na gwarancję ? ;)

6 minut temu, Ogen Dogen napisał:
21 godzin temu, Ogen Dogen napisał:
22 godziny temu, ReKo CSGOSKINS.COM napisał:

Moze oddal dlatego nie odpisuje 🤣

• Lubie to 1
  • Haha 1

2 godziny temu, Ogen Dogen napisał:

Ale wina leży tylko po stronie gier, on normalnie działa, tylko w grze tak się dzieje.

Kolega mi napisal ,ze odeslal karte i chyba wymieni na inna ,temat mozna close ,a wrazie czego odnowi temat lub napisze nowy w zaleznosci od sytlacji :)

@ReKo CSGOSKINS.COM @MyFrag @Ogen Dogen

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Powód: Sprawa została wyjaśniona

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice
  • Create New...