Jump to content
Sign in to follow this  
xDusiek

#33 Szybka Szóstka! - DomiN

6 posts in this topic

Recommended Posts

1fC9Fqv.png

Kolejną osobą, która podjęła się wyzwania jest @DomiN

Zapraszam do czytania! 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Każdy ma problem z opisaniem własnej osobowości, ale liczę, że z Tobą będzie inaczej :) Opowiedz Nam trochę o sobie. Kim jesteś?

Mam na imię Dominik i mam 15 lat. Pochodzę z Lubelszczyzny. Myślę, że jestem wesołą, pogodną osobą.

Jakie są Twoje słabe i mocne strony charakteru?

Jestem typem osoby, która nigdy się nie poddaje i zawsze dąży do celu, robi to co zaczęła do końca. Myślę, że czasami jestem toxic, ale to bardzo rzadko ;d

W życiu zawsze uczono Nas, aby konsekwentnie dążyć do wyznaczonego przez siebie celu. Czy jesteś osobą konsekwentną? Potrafisz osiągnąć swój cel? Czy postawiłaś/eś sobie jakiś cel w życiu i do niego aktualnie dążysz?

Tak jak już pisałem, jestem osobą, która dąży do celu. Mój obecny cel/marzenie to zakfalifikowanie się do mistrzostw polski juniorów w tenisa stołowego, którego już bardzo długo trenuję :)

Jak trafiłaś/eś na CSKatowice.com? Poznajmy Twoją historię :)

Tak naprawdę gram  już od 2014/15 roku na k4to, ale konto na forum założyłem trochę później. Po prostu chciałem pograć na jakimś serwie w pb i akurat tutaj mi się spodobało.

W dzisiejszych czasach jest faza na bycie fit. Jeśli chodzi o płeć żeńską, często tracą głowę i prześcigają się żeby jedna była lepsza od drugiej. Co myślisz o takim zachowaniu wśród kobiet?

Sam ćwiczę i myślę, że dbanie o Siebie jest jak najbardziej dobre. Jednak trzeba akceptować Siebie takim jakim się jest. W tych czasach większość ludzi chodzi na siłownie na pokaz, a nie dla Siebie samego  jak najbardziej mi się to nie podoba ;)

Jaki sens miałoby życie bez przyjaciół? Nie miałoby żadnego sensu. Jakie według Ciebie powinien mieć cechy prawdziwy przyjaciel? Czy masz takiego przyjaciela?

Nie będę tutaj nikogo pouczał, ale przyjaciel na pewno ma być wierny i pomagać nam kiedy dzieje się nam coś złego. Oczywiście, że mam przyjaciół, każdy powinien ich mieć :)

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

• Lubie to 6

Jak na 15 lat to bardzo mądre odpowiedzi :) Za wywiadzik leci plus.

• Lubie to 2

nawet spoko domin XDDD leci ++

Szacuneczek za opinie, a co do pingla to życzę sukcesów ;) A tak btw. jakie są na chwilę obecną rezultaty jeśli chodzi o tenisa stołowego i siłownię?

@Peel Jeśli chodzi o siłkę to na razie 2 miesiące stażu i redukcja była -10kg a rekordy w granicach 100kg. Jeśli chodzi o tenisa to trochę sukcesów jest. W sobote kolejny turniej więc zobaczę jak będzie :) Dzięki.

• Haha 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice
  • Create New...