Jump to content
Sign in to follow this  
mariuszm1503

Katowice NOCLEG

10 posts in this topic

Recommended Posts

Witam!!
Jeśli wybrałem zły dział z góry przepraszam proszę o przeniesienie do właściwego. Drodzy gracze z Katowic i okolic wybieram się w tym roku na IEM 2019 czy ktoś z Was może polecić jakich niedrogi hotel /nocleg w niedalekiej okolicy od Spodka??? A może ktoś ma wolny pokój i chce trochę zarobić za przegarnięcie. Nie jestem internetowym trolem nie będę sprawiał kłopotów. Kto chce mnie lepiej poznać zawsze możemy zagrać jakiś meczyk porozmawiać. Liczę że z Wasza pomocą uda mi się coś znaleźć . Na imprezę wybieram się po raz drugi niestety zaspałem i ciężko znaleźć jakiś nocleg a jeśli coś jest to ceny powalają :( Dystans do Katowic spory 350km ale mam nadzieję ze wszystko się uda i zobaczymy się w Spodku.

Jeśli szukasz niedrogiego to  Radisson jest jakieś 3/4km od spodka obsługa ogarnięta jakiś "komfort" też w miarę A Płaciłem jakieś 160 rok temu :)

Do Oli pisz jakncos, poda ci numer moze uda Ci sie aby wrzucic sie do nas do pokoju, ale wpisowe pol LITRA jeszcze XDD

• Haha 2

a gdzie macie ten pokój co to za lokal? takim wpisowym sie na martwcie będzie i LITRA nie tylko pół

tego Radisona juz też sprawdzam

Radison odpada brak wolnych pokoi w tym terminie

By  Pogrom ,

Używaj opcji edytuj!

nocleg jest kolo 2 km od spodka. Jest to hostel więc szału nie bedzie, ale jednak coś. Pisz do mnie na pw lub na steam

48 minut temu, Niebieeska! napisał:

@mariuszm1503 moze uda ci sie do nas dostac bo mamy pokoje juz :) 

@Sw33toLcIa @cajmert

Może :) pisałem właśnie z Olą podała mi namiar na Wasz nocleg. Wysłałem zapytanie o wolne miejsca czekam na odpowiedź

• + rep 1

Wszystko ogarnięte. Temat do zamknięcia :)

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Powód: Sprawa została wyjaśniona

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice