Skocz do zawartości

    Zamknięty #8 Na Celowniku ---> MyFrag


    Luxi
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 6
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Witam! Oto kolejna seria 'Na celowniku" Więcej informacji znajdziecie tutaj ---> KILK           Następną osobą, która znalazła się na celowniku jest @MyFrag   `•.¸¸.•´´¯`••

    @MyFrag, musisz odgadnąć, który wpis to mój ❤️ 

    @BLANTY KRECE

    PrbMVBf.png

     

    Witam! Oto kolejna seria 'Na celowniku"

    Więcej informacji znajdziecie tutaj ---> KILK

     

            Następną osobą, która znalazła się na celowniku jest @MyFrag

     

    `•.¸¸.•´´¯`••._.•`•.¸¸.•´´¯`••._.•`•.¸¸.•´´¯`••._.•`•.¸¸.•´´¯`••._.•`•.¸¸.•´´¯`••._.•`•.¸¸.•´´¯`••._.•`•.¸¸.•´´¯`••._.•`•.¸¸.•´´¯`••._.•`•.¸¸.•´´¯`••._.•`•.¸¸.•´´¯`••._.•

     

    Ach, chłopak marzenie, przystojny wojskowy. Chciałabym żeby mnie zaprosił kiedyś do swojego czołgu i pokazał co potrafi jego lufa. ❤️

     

    `•.¸¸.•´´¯`••._.•`•.¸¸.•´´¯`••._.•`•.¸¸.•´´¯`••._.•`•.¸¸.•´´¯`••._.•`•.¸¸.•´´¯`••._.•`•.¸¸.•´´¯`••._.•`•.¸¸.•´´¯`••._.•`•.¸¸.•´´¯`••._.•`•.¸¸.•´

     

    Paweł, super chłopak! Bardzo sympatyczny, z poczuciem humoru, fajnie, że nie opuścił kadry Blacklisted, bo zdecydowanie jest jednym z najlepszych!

     

    `•.¸¸.•´´¯`••._.•`•.¸¸.•´´¯`••._.•`•.¸¸.•´´¯`••._.•`•.¸¸.•´´¯`••._.•`•.¸¸.•´´¯`••._.•`•.¸¸.•´´¯`••._.•`•.¸¸.•´´¯`••._.•`•.¸¸.•´´¯`••._.•`•

     

    Dobra mordka, dobrze spełnia się w swojej roli. :)

     

    `•.¸¸.•´´¯`••._.•`•.¸¸.•´´¯`••._.•`•.¸¸.•´´¯`••._.•`•.¸¸.•´´¯`••._.•`•.¸¸.•´´¯`••._.•`•.¸¸.•´´¯`••._.•`•.¸¸.•´´¯`••._.•`•.¸¸.•´´¯`••._

     

    MyFrag jest boskiiii, szczególnie w tym mundurze xoxo. Chciałabym żeby związał mnie tym sznurem i pokazał moc czołgowej lufy.

     

    `•.¸¸.•´´¯`••._.•`•.¸¸.•´´¯`••._.•`•.¸¸.•´´¯`••._.•`•.¸¸.•´´¯`••._.•`•.¸¸.•´´¯`••._.•`•.¸¸.•´´¯`••._.•`•.¸¸.•´´¯`••._.•`•.¸¸.•´´¯`••._.•`•.¸¸

     

    MyFrag, co mogę o nim powiedzieć.. Jest najlepszym blacklisted, no co do grania w kulki musi się jeszcze poduczyć, ale tak jest dobry kolega i miły :)

     

    `•.¸¸.•´´¯`••._.•`•.¸¸.•´´¯`••._.•`•.¸¸.•´´¯`••._.•`•.¸¸.•´´¯`••._.•`•.¸¸.•´´¯`••._.•`•.¸¸.•´´¯`••._.•`•.¸¸.•´´¯`••._.•`•.¸¸.•´´

     

    Ja o MyFrag myślę, że jest to bardzo dobry kolega, jeśli chodzi o BLACKLISTED bardzo dobrze spełnia swoją funkcję, robi to co do niego należy.

     

    `••._.•`•.¸¸.•´´¯`••._.•`•.¸¸.•´´¯`••._.•`•.¸¸.•´´¯`••._.•`•.¸¸.•´´¯`••._.•`•.¸¸.•´´¯`••._.•`•.¸¸.•´´¯`••._.•`•.¸¸.•´´¯`••._.•`•.¸¸.•´´¯`••._.•`•

     

    Dobry bl, wydaje się być ogarnięty życiowo :)

     

    .¸¸.•´´¯`••._.•`•.¸¸.•´´¯`••._.•`•.¸¸.•´´¯`••._.•`•.¸¸.•´´¯`••._.•`•.¸¸.•´´`•.¸¸.•´´¯`••._.•`•.¸¸.•´´¯`••._.•`•.¸¸.•´´¯`••._.•`•.¸¸.•´´¯`•

     

    Dobry byczek z Niego. Z obowiązków BL'a w pełni się wywiązuje. Na dzień dzisiejszy numer jeden u mnie na tym stanowisku.W porządku gość, ogarnięty, spiny nie szuka, jedynie na 4 mapsie prosi się o wpierdziel :D Pozdrawiam AUUUU


    .¸¸.•´´¯`••._.•`•.¸¸.•´´¯`••._.•`•.¸¸.•´´¯`••._.••´´¯`••._.•`•.¸¸.•´´¯`••._.•`•.¸¸.•´´¯`••._.•`•.¸¸.•´´¯`••._.•`•.¸¸.•´´¯`•

     

    Kozak, byk, przesympatyczny, miły, kocham go kmwtw

     

    .¸¸.•´´¯`••._.•`•.¸¸.•´´¯`••._.•`•.¸¸.•´´¯`••._.•`•.¸¸.•´´¯`•.¸¸.•´´¯`••._.•`•.¸¸.•´´¯`••._.•`•.¸¸.•´´¯`••._.•`•.¸¸.•´´¯`••._.•`•.¸¸.•´´¯`••._.•

     

    Ogarnięty w sprawach bl'a. Z poczuciem humoru. Wydaje się miły i z dystansem do świata. 

     

    .¸¸.•´´¯`••._.•`•.¸¸.•´´¯`••._.•`•.¸¸.•´´¯`••._.•`•.¸¸.•´´¯`••._.•`•.¸¸.•´´¯`••._.•`•.¸¸.•´´¯`••._.•`•.¸¸.•´´¯`••._.•`•.¸¸.•´´¯`••._.•`•

     

    Pracowity, staranny, wytrwały, bezstronny, bez konfliktowy do tego jeden z najlepszych blacklisted i adminów :)

     

    .¸¸.•´´¯`••._.•`•.¸¸.•´´¯`••._.•`•.¸¸.•´´¯`••._.•`•.¸¸.•´´¯`••._.•`•.¸¸.•´´¯`••._.•`•.¸¸.•´´¯`••._.•`•.¸¸.•´´¯`••._.•`•.¸¸.•´´¯`••._.•`•.¸¸.•´´

     

    Ogólnie to nie znam, ale zdaje mi się, że dobrze wykonuje swoje obowiązki, jest bezkonfliktowy oraz bardzo miły :)

     

    .¸¸.•´´¯`••._.•`•.¸¸.•´´¯`••._.•`•.¸¸.•´´¯`••._.•`•.¸¸.•´´¯`••._.•`•.¸¸.•´´¯`••._.•`•.¸¸.•´´¯`••._.•`•.¸¸.•´´¯`••._.•`•.¸¸.•´´¯`•

     

    Dobry BL, dobrze wypełnia swoje obowiązki.

     

    `••._.•`•.¸¸.•´´¯`••._.•`•.¸¸.•´´¯`••._.•`•.¸¸.•´´¯`••._.•`•.¸¸.•´´¯`••._.•`•.¸¸.•´´¯`••._.•`•.¸¸.•´´¯`••._.•`•.¸¸.•´´¯`••.

     

    MyFrag bardzo dobry gracz, według mnie najlepszy BL  i H@. Jest najbardziej aktywnym graczem po prostu No-life. Ogólnie fajny z niego gościu. :D

     

    ••._.•`•.¸¸.•´´¯`••._.•`•.¸¸.•´´¯`••._.•`•.¸¸.•´´¯`••._.•`•.¸¸.•´´¯`••._.•`•.¸¸.•´´¯`••._.•`•.¸¸.•´´¯`••._.•`•.¸¸.•´´¯`••._.•`•.¸¸.•´´¯

     

    Ogarnięty w sprawach bl'a. Z poczuciem humoru. Wydaje się miły i z dystansem do świata. 

     

    ¸¸.•´´¯`••._.•`•.¸¸.•´´¯`••._.•`•.¸¸.•´´¯`••._.•`•.¸¸.•´´¯`••._.•`•.¸¸.•´´¯`••._.•`•.¸¸.•´´¯`••._.•`•.¸¸.•´´¯`••._.•`•.¸¸.•´´¯`••._.•`•

     

    "Bardzo miły i sympatyczny chłopak, poszłabym z nim na chipsy i colę."

     

    .¸¸.•´´¯`••._.•`•.¸¸.•´´¯`••._.•`•.¸¸.•´´¯`••._.•`•.¸¸.•´´¯`••._.•`•.¸¸.•´´¯`••._.•`•.¸¸.•´´¯`••._.•`•.¸¸.•´´¯`••._.•`•.¸¸.•´´¯`••._.•`•.¸¸.•´´¯`••._.•`•.¸¸.•´´¯`••._.•

     

    Poprzednie 'Na celowniku' --> 111

    • Lubię to! (+1) 8
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Haha 1
    EVERYTHING SUCKS EVERYTHING SUCKS,
    Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość tej notki!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 1
    relax relax,
    Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość tej notki!
    MyFrag MyFrag,
    Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość tej notki!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!