Jump to content
`oNe !

Pytanie tygodnia - #4

9 posts in this topic

Recommended Posts

CSKatowice.com

Czy żałujecie czasu, może nie zmarnowanego, ale poświęconego na CS oraz inne gry komputerowe?

• Lubie to 1

Czasem mi szkoda tego czasu który mógłbym też poświęcić rodzinie/znajomym... Ale jednak dzięki Cskatowice, poznałem wiele fajnych osób i również przyjemnie się z nimi spędza czas, także tutaj moje zdanie jest podzielone :giggle:

Mówiąc szczerze czasmi mi szkoda tego czasu ale oczywiście nie całego. Niektóre godziny były świetnie spędzone na dobrej rozgrywce i atmosferze ale niektóre były bezsensownie zmarnowane. I prawdę mówiąc ten zmarnowany czas mógł by być na coś innego poświęcony czy to rodzinie czy znajomym. Ale jak najbardziej nie żałuję tego poświęconego czasu.

Z mojego punktu widzenia czas przeznaczony na CS nie jest zmarnowany, gdyż widzę efekty i gram ponad-przeciętnie.

Jednakże community skłania mnie (w CSGO) do przemyślenia tej opcji.

LoL także nie ma za miłej społeczności, jednakże rozwija to moje myślenie - jak się zachować i jak to dobrze zagrać.

W doborowym towarzystwie nigdy to nie jest zmarnowany czas. Dlatego zapraszam do wspólnej gry - czy to w CS 1.6, czy LoL :D .

Były oczywiście momenty, które miło wspominam i będę długo pamiętał, ale zdarzały się też te zmarnowane chwile grając czy to w cs'a czy inne tytuły. Te zmarnowane chwile których każdy z nas ma sporo wolałbym przeznaczyć na rodzinę, znajomych, szkołę czy samego siebie, ale czasu nie cofniemy, a gry to tak na prawdę nasze hobby i spora część życia więc nie można tego żałować do konca :)

Może nie tyle czasu cos pieniędzy, ale 4k godzin na jedna gre w ciągu 2lat to sporo. Był taki czas gdzie chcialem poswięcic sie dla sportu ale wolałem se pograc niz wyjc i chyba tego załuje

Nie żałuje czasu spędzonego na cs. Moje doświadczenie z grą idzie w górę i poznałem wielu fajnych i miłych ludzi, z którymi lubię  spędzać czas :) 

Nie nie żałuję,jeśli dana gra (rozrywka) oferuje jakieś pozytywne aspekty,typu właśnie nowe znajomości i kształcenie umiejętności pracy w grupie ;)

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice