Jump to content

Mr.Worldwide Początkujący

 • Content Count

  38
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Time Online

  9g 6m 31s

Mr.Worldwide last won the day on November 15 2017

Mr.Worldwide had the most liked content!

Community Reputation

14 Świeżak

About Mr.Worldwide

 • Ranga główna Użytkownik
 • Poziom
 • Birthday November 8

Informacje dodatkowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  pod Katowicami
 • Platforma
  Steam

Recent Profile Visitors

 • 819 profile views
 1. Szanuję za Knapika, Gorzej, jeżeli wnuk sobie puści na głośnikach u pana Tomasza - a żona będzie pytała: "Coś mówiłeś, kochanie?"
 2. Mexico muy grande bien, kuchnia, klimacik i dla turystów. USA - zwiedzić ten piękny kraj, pełen nowoczesności i tradycji, przejechanie się route 66 oraz zarobek w Las Vegas.
 3. Osobiście uwielbiam Corkiego, ze względu na jego obrażenia i waveclear. Ponadto jest prosty do ogrania i wystarczy z 1tydzień, aby go wyćwiczyć. Dobry na melee midlanerów, za wyjątkiem Zeda.
 4. Myślałbym nad mniej zaokrągloną czcionką. Coś takiego prostego bez wypukłości. Praca dobra, ale poczekam jeszcze na inne warianty. Dam się wykazać . @furm1米 jak tam awatar?
 5. Rodzaj pracy: Awatar Rozmiary: na forum, może być 200x200 Tematyka: Słowiańska Kolorystyka: Zimna i ciemna Format (np. *.jpg, *.png, *.gif): .jpg Napis: f1oletyN' Swoje materiały:slowianskibestiariusz.pl/symbole/kolowrot/ Dodatkowe info:no to tak, powyżej dałem link co chciałbym mieć. Teraz detale. Swarzyca musi być wyśrodkowana a napis pod nią. Obydwa elementy chciałbym, aby były "metalowe". Mam na myśli by i kołowrót (był mocniej zaznaczony akcent stali) i napis (ten już może być mniej) biły chłodem. Tło może być i czarne a nawet ciemno-niebieskie. Płatne/Darmowe:Darmowe
 6. 2. chyba każdego boli najbardziej. Od czego można zrobić zapasy w piwnicy :v
 7. steamcommunity.com/id/raeoff Zaproście i można zagrać, byle po tym weekendzie .
 8. @Ogen Dogen fenomen jest taki, że jest dużą lepszą "wersją" h1z1. Pomimo bugów itd. jest na prawdę w porządku. Coś jeszcze?
 9. Siema użytkownicy, ostatnio dostałem w prezencie PUBG i pograłem trochę. Bardzo mi się ta gra podoba, jednakże więcej frajdy byłoby z gry drużynowej niż solo. Stąd moje pytanie - kto ma PUBGa i miałby ochotę pograć?
 10. Tu raczej chodzi o bezpośredni odczyt, a nie o akcelerację. Przy wartości "1" będą wczytywane opcje z myszki, bez ingerencji Windowsowych.
 11. Siema, pomyślałem sobie, że skoro to grupa od CS:GO więc musicie mieć jakieś rangi/lvl faceita. Pochwalcie się . U mnie LEM i 5lvl Faceit!
 12. Witam Ten poradnik będzie przeznaczony ustawieniom myszki. Dlaczego to takie ważne? Dzięki niej sterujesz w grze, czy to celownikiem czy innym wyznacznikiem, Nie włączysz gry bez niej :v , Z jej pomocą namierzasz na głowę przeciwnika bądź sojusznika (drugie odradzam!). Przejdźmy do konkretu, do myszki samej w sobie! Możemy się spotkać z wieloma przykładami myszek, jednak wypiszę te dwa istotne: Mysz PLUG&PLAY - ustawienia zachowują się takie, jakie wybierzemy. Co ułatwia nam ewentualną konfigurację do LAN'a np. Mysz ze sterown
 13. Kolejny zbędny update. Nadal mnie zastanawia, dlaczego nie wzięli się za modele CT na DD2. Ale mniejsza, zmienili ikonki żeby nie było, że się obijają.
×
×
 • Create New...