Jump to content

Mr.Worldwide

Gracz
 • Content count

  38
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  9g 6m 31s

Community Reputation

14 Świeżak

About Mr.Worldwide

 • Rank
  Początkujący
 • Birthday November 8

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  pod Katowicami
 • Platforma:
  Steam

Recent Profile Visitors

303 profile views
 1. 3 Minutowa porada dla Informatyków ;D

  Szanuję za Knapika, Gorzej, jeżeli wnuk sobie puści na głośnikach u pana Tomasza - a żona będzie pytała: "Coś mówiłeś, kochanie?"
 2. Pytanie Tygodnia #7

  Mexico muy grande bien, kuchnia, klimacik i dla turystów. USA - zwiedzić ten piękny kraj, pełen nowoczesności i tradycji, przejechanie się route 66 oraz zarobek w Las Vegas.
 3. WItam

  Siemanko
 4. Ulubiona postać

  Osobiście uwielbiam Corkiego, ze względu na jego obrażenia i waveclear. Ponadto jest prosty do ogrania i wystarczy z 1tydzień, aby go wyćwiczyć. Dobry na melee midlanerów, za wyjątkiem Zeda.
 5. Zmiana nicku

  Stary nick: f1oletyN' Nowy nick: Mr.Worldwide Uzasadnienie: obecnie używam na steam nicku Mr.Worldwide i za szybko go nie zmienię. Ponadto nikt mnie nie kojarzy na serwerze. Niech wiedzą, kto ich bije
 6. Nick podczas gry: rae Data Bana: 09.04.2018 Mapa: de_dust2 Nick Admina: santos (t) Powód Bana: 'WH. Odwolaj sie na forum' Screeny (paczka .zip): ----------------------------- Twoje IP / SteamID: 'STEAM_0:0:127403978' Wycinek z konsoli / link do bana: http://bany.cskatowice.com/ban_list.php?bid=137764
 7. Dzień dobry bardzo, jestem Ajs ...

  Czołem
 8. Witam!

  Siema
 9. Witam +18 Users or only with parents permission :D

  Słuchaj, zrobisz mi fragmovie, rozumiesz? To jest obłędne jak dobrze to jest zrobione! A poza tym, witamy
 10. Awatar

  Myślałbym nad mniej zaokrągloną czcionką. Coś takiego prostego bez wypukłości. Praca dobra, ale poczekam jeszcze na inne warianty. Dam się wykazać . @furm1米 jak tam awatar?
 11. Awatar

  Rodzaj pracy: Awatar Rozmiary: na forum, może być 200x200 Tematyka: Słowiańska Kolorystyka: Zimna i ciemna Format (np. *.jpg, *.png, *.gif): .jpg Napis: f1oletyN' Swoje materiały:slowianskibestiariusz.pl/symbole/kolowrot/ Dodatkowe info:no to tak, powyżej dałem link co chciałbym mieć. Teraz detale. Swarzyca musi być wyśrodkowana a napis pod nią. Obydwa elementy chciałbym, aby były "metalowe". Mam na myśli by i kołowrót (był mocniej zaznaczony akcent stali) i napis (ten już może być mniej) biły chłodem. Tło może być i czarne a nawet ciemno-niebieskie. Płatne/Darmowe:Darmowe
 12. Witam :')

  Serwus
 13. Czarny piątek w Polsce

  2. chyba każdego boli najbardziej. Od czego można zrobić zapasy w piwnicy :v
 14. Katowicki PUBG

  steamcommunity.com/id/raeoff Zaproście i można zagrać, byle po tym weekendzie .

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice
×