Jump to content
Sign in to follow this  
Inka.

Spotkanie 5.08.17/zdjęcia ;)

26 posts in this topic

Recommended Posts

Tak więc wrzucam zdjęcia ze spotkania w Rybiku/Katowicach.Jeżeli chodzi o spotkanie mam nadzieję że nikt nie żałuje bo było bardzo fajnie,oczywiście nie obyło się bez łamania kości,skokach z dachu w wykonaniu Phorego,masy piwa,nocnych wyprawach i śmiechu do rana aż skarga poleciała ale jak się bawić to albo grubo albo wcale :) 

Wspaniali ludzie,mega atmosfera,oby więcej takich spotkań i więcej ludzi bo jest warto :) 

Ps.tak piliśmy za sieciowe :D ! Dejwid stawiał :P 

Mistrzem wieczoru został Osa który chciał przelecieć próg w japonkach z telemarkiem ale coś poszło nie tak haha :D 

Łapcie link a dla leniwych Dawid wstawi niżej :D 

http://www81.zippyshare.com/v/oJBDdYzB/file.html

Edited by Mała
FFFDFF
  • + rep 3

Wszystko pięknie super ale....jak o się stalo, że Dawid taki oblegany przez kobiety? Xd

Nadal nie mogę dojść do tego, dlaczego nie ma mnie na żadnym zdjęciu :(

Następnym razem zamiast pic za sieciowe trzeba wynająć fotografa xd

Ps. Przydałoby się oznaczenie kto jest kim  poznaje może 2-3 osoby :(

• + rep 1

Przeciez ja dobry fotograf xD i trzeba zaznaczyc, ze ja trzezwy xD

PS. ja zawsze byłem oblegany, jestem przystojny i inteligentny, a zarazem kochany xD

10 minut temu, Cycolinka ♥ napisał:

O BOŻE XDDDDDDDDD, 
Zabije Cię Mała za te zdjęcia, haha. :D
Super spotkanie! C: 

Ja ciebie tez :D ! 

Nawet spoko wyszły te zdjęcia xd Dzięki Wielkie za spotkanie!

Dlatego wlasnie to lubie najbardziej w tej sieci ^^ 5!

• + rep 2

HAHAHAHAHHAHA XD beka cały czas XD  a najlepsze zdjęcie to osa i jego klon z piffkiem XD  PsychoFani wciąż kochani XD  trzeba powtórzyć tylko teraz nad jezioremXD

a gdzie filmik??  pod tytułem : " ostatni lot ozyrysa " XD  reżyser : Dawid  główny aktor :Phory miejsce : Rybnik

Wielkie Dziękuje <3  Do następnego XD

Kurczę, szkoda że akurat spotkanie odbyło się w dniu w którym byłem bez dochodu. (Wolnego pieniądza)

Jak będziecie organizować jeszcze następne, to tak weekend po 10tym każdego msc. Najlepiej ! 

Po zdjęciach widzę że zabawa była świetna, i namawiam całą resztę GRACZY/ADMINÓW ITD ITD... Na to by się na takie spotkania wybierać jeśli ktoś ma czas, i chęci.

Można w sumie też dać znać kto skąd jest, i  czy jedzie. Może ktoś będzie miał po drodze  i wolne miejsce, a jak nie to w bagażnik i jazda.

Można też  zorganizować spotkanie nad morzem, jeziorem w górach ITD.

! Ogólnie szkoda że  nie było mnie z wami hehe ! 

Eeeee nie warto jeździć na takie spotkania. Stypa w ch... ^^

A tak serio, to nie umie doczekać sie kolejnego. Uwielbiam spędzać z Wami czas :* 

Dziękuję za ten weekend <3

Chyba nie ma na tej sieci wysokich dziewczyna, małe jest piękne ! Hahaha 

Ps. Piękne zdjęcia <33

Godzinę temu, Niebieskowłosa napisał:

Następny Holandia ^fotograf był ewidentnie nie trzeźwy ^żałuję, że mnie nie bylo:(((

^fotograf był ewidentnie nie trzeźwy^ dzięki :D 

Godzinę temu, Mała napisał:

^fotograf był ewidentnie nie trzeźwy^ dzięki :D 

No Ci powiem ze na szybko robione fotki zero profesjonalizmu :D

• + rep 1

Ładnie to tak kraść tabliczki z pociągu ? :D Spoko, też tak robię, mam dużą kolekcję, wymienimy sie ? XDDD

Ps. Na następne spotkanie postaram się wpaść ten pierwszy raz xDD Tylko powiedzcie uprzednio szybciej, bo nie wiem kiedy mam wolne sobie brać xDD

Edited by Lobuz

23 godzin temu, Lobuz napisał:

Ładnie to tak kraść tabliczki z pociągu ? :D Spoko, też tak robię, mam dużą kolekcję, wymienimy sie ? XDDD

Ps. Na następne spotkanie postaram się wpaść ten pierwszy raz xDD Tylko powiedzcie uprzednio szybciej, bo nie wiem kiedy mam wolne sobie brać xDD

zawsze uprzedzamy z 3 tygodniowym uprzedzeniem .... widać jak forum przeglądasz XD ja z phorym już m-c wcześniej planowaliśmy spotkanie :) ci co nie byli a pisali ze będą mogą tylko zalować XD nie pozdrawiam tych co zucaja slowa na wiatr :) a pozdrawiam tych co byli i napisali ze nie moga byc :)

always together <3

O 8.08.2017 o 21:48, Lobuz napisał:

Ciii nikt mnie nie widział z tą tabliczką,a tak wgl to  Phory mi kazał xD

O 9.08.2017 o 21:39, koronerlovetuusia<3 napisał:

zawsze uprzedzamy z 3 tygodniowym uprzedzeniem .... widać jak forum przeglądasz XD ja z phorym już m-c wcześniej planowaliśmy spotkanie :) ci co nie byli a pisali ze będą mogą tylko zalować XD nie pozdrawiam tych co zucaja slowa na wiatr :) a pozdrawiam tych co byli i napisali ze nie moga byc :)

always together <3

FOrum czytam, tylko chodziło mi, że do 20 każdego miesiąca mam powiedzieć kierowniczce kiedy chce wolne na przyszły miesiąc.

O 9.08.2017 o 22:31, Mała napisał:

Ciii nikt mnie nie widział z tą tabliczką,a tak wgl to  Phory mi kazał xD

Ja Cię widziałem xDD Nie no, widać, że moja krew xDD

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice