Jump to content

  Locked Zamachu terrorystyczny na koncercie Ariany Grande


  `oNe !
   Share

  Recommended Posts

  • Cała zawartość 7
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

  Top Posters In This Topic

  Najpopularniejsze posty

  Do zdarzenia doszło ok. 22:35 czasu lokalnego (23:35 czasu polskiego) przed halą widowiskową w Manchesterze, w północno-zachodniej Anglii, po koncercie amerykańskiej gwiazdy pop Ariany Grande. Szacowa

  Do zdarzenia doszło ok. 22:35 czasu lokalnego (23:35 czasu polskiego) przed halą widowiskową w Manchesterze, w północno-zachodniej Anglii, po koncercie amerykańskiej gwiazdy pop Ariany Grande. Szacowane liczby poszkodowanych to: 22 osoby zabite (w tym dzieci), oraz 59 osób rannych. Brak poszkodowanych narodowości polskiej. 

   

  Zamach został przeprowadzony w bardzo brutalny sposób oraz aby zadać jak najwięcej obrażeń ludziom. Zamachowiec samobójca, który przeprowadził zamach, obładował się ładunkami wybuchowymi oraz gwoźdźmi, aby zwiększyć siłę rażenia i liczbę ofiar. Obecnie jest to najpoważniejszy zamach dokonany na terenie Wielkiej Brytanii. W lipcy 2005r. miał miejsce zamach terrorystyczny w Londyńskim metrze, gdzie zginęło 56 osób (w tym 3 Polki) a blisko 800 zostało rannych.

   

  22:30 (czasu lokalnego) wszyscy powoli opuszczali już halę widowiskową po koncercie Ariany Grande, gdzie po chwili wszyscy usłyszeli niesamowity huk, jakby eksplozję oraz wstrząsy odczuwalne na terenie całego obiektu. Wybuchła panika, wszyscy zaczęli uciekać próbując jak najszybciej się stamtąd wydostać.

  Ludzie masowo rzucili się do ucieczki, zaczęli się przepychać, spychali się na schodach i taranować nawzajem, wszystko przez panikę. 

   

   

  Pozdrawiam :( 

  Kamil

  Link to comment
  Share on other sites

  Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
  Sign In lub Create an account, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
  Link to comment
  Share on other sites

  Guest
  This topic is now closed to further replies.
   Share

  ×
  ×
  • Create New...
  You are viewing the forum as guest.
  You do not have access to some content and features!