Jump to content
Sign in to follow this  
pYskata ?!

win 7 32bit

17 posts in this topic

Recommended Posts

Witam jak pisałam w nieobecności mam problem z laptopem a mianowicie z kartą graficzną, nie mogę wgrać sterowników. Pobierałam je z strony acera i ze stron amd i ciagle to samo, nie wiem nie mam już nerwów :/ zastanawiam się czy karta graficzna nie jest zepsuta :P proszę Was o pomoc może ktoś orientuje się w tych tematach. HELP ME :doctor: 

MODEL LAPTOPA: ACER ASPIRE 7250G

PROCESORY: AMD E-450 APU WITH RADEON(TM) HD GRAPHICS

AMD E-450 APU WITH RADEON(TM) HD GRAPHICS

LINK Z SS MENADŻER URZĄDZEŃ 

https://zapodaj.net/90ce9dc1e2f1a.png.html 

Edited by pYskata ?!

1 minutę temu, OrangeHaze napisał:

robiłam to tym programem i wieloma innymi tego typu.. nie działa

Ogólnie to na Twoim miejscu zrobiłbym troszkę prościej:

1. Wejdź w menedżer urządzeń, kliknij PPM na daną kartę graficzną i wybierz właściwości, przejdź do zakładki sterownik i odinstaluj sterowniki karty graficznej, którą chcesz zaktualizować (Bardzo ważne, ponieważ nowo pobrane sterowniki mogą nie zainstalować się poprawnie).

2. Pobierz program CCleaner, zainstaluj go i wyczyść rejestr. Opcja automatyczna, więc nic trudnego.

3. W tym momencie możesz przejść do usługi Windows Update i wyszukać aktualizacje do karty graficznej. Jeśli się nie pojawią, sprawdź jeszcze w aktualizacjach opcjonalnych. 

4. Pozostaje tylko i wyłącznie zaktualizować już kartę graficzną.

Mam jeszcze takie pytanie: Dlaczego chcesz zaktualizować sterowniki? Przeinstalowywałaś system, miałaś jakiś problem z grami bądź czymś innym?

11 minut temu, StalkerX napisał:

Ogólnie to na Twoim miejscu zrobiłbym troszkę prościej:

1. Wejdź w menedżer urządzeń, kliknij PPM na daną kartę graficzną i wybierz właściwości, przejdź do zakładki sterownik i odinstaluj sterowniki karty graficznej, którą chcesz zaktualizować (Bardzo ważne, ponieważ nowo pobrane sterowniki mogą nie zainstalować się poprawnie).

2. Pobierz program CCleaner, zainstaluj go i wyczyść rejestr. Opcja automatyczna, więc nic trudnego.

3. W tym momencie możesz przejść do usługi Windows Update i wyszukać aktualizacje do karty graficznej. Jeśli się nie pojawią, sprawdź jeszcze w aktualizacjach opcjonalnych. 

4. Pozostaje tylko i wyłącznie zaktualizować już kartę graficzną.

Mam jeszcze takie pytanie: Dlaczego chcesz zaktualizować sterowniki? Przeinstalowywałaś system, miałaś jakiś problem z grami bądź czymś innym?

Robię po kolei co mi tu wypisałeś :) wgrałam nowy system bo laptop kupiłam od znajomej :) mam płytę acera, ale po zainstalowaniu sterownikow z niej probelm jest nadal.

4 minuty temu, pYskata ?! napisał:

mam płytę acera, ale po zainstalowaniu sterownikow z niej probelm jest nadal.

Tzn. problem z zaktualizowaniem tych sterowników do najnowszej wersji? Daj znać czy powyższy zabieg pomoże, jeżeli nie, to będziemy kombinować. Można się z Tobą skontaktować na jakimś TS'ie? Tak będzie łatwiej pomóc.

4 minuty temu, StalkerX napisał:

Tzn. problem z zaktualizowaniem tych sterowników do najnowszej wersji? Daj znać czy powyższy zabieg pomoże, jeżeli nie, to będziemy kombinować. Można się z Tobą skontaktować na jakimś TS'ie? Tak będzie łatwiej pomóc.

moze fb? nie korzystam z tsa :D podaj link swojego to zaprosze :D

to moj 

https://www.facebook.com/profile.php?id=100014369681813

Edited by pYskata ?!

2 minuty temu, pYskata ?! napisał:

moze fb? nie korzystam z tsa :D podaj link swojego to zaprosze :D

Fb tak średnio, bo nie podaje go zbytnio w "internetach", jedynie przez Ts'a.

Teraz, StalkerX napisał:

Fb tak średnio, bo nie podaje go zbytnio w "internetach", jedynie przez Ts'a.

o rany ;x a tutaj na priv ? :P

1 minutę temu, pYskata ?! napisał:

o rany ;x a tutaj na priv ? :P

Przez TS'a byłoby najłatwiej, bo można pogadać czego problem dotyczy i że tak powiem być na bieżąco z tym co robisz, ale ok, niech będzie.

up

@Ogen Dogen miałbyś jakiś pomysł ?

Właściciel

Spróbuj odinstalować wszystkie sterowniki jakie dotychczas zainstalowałaś i wgraj ten od producenta laptopa, a nie karty graficznej.

Up

Polecam Driver boost 2 mam cd key kupiony mogę ci podesłać bez problemu ci pomoże ;) nawet na starym gracie ;P

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...