Jump to content

BezNicku123

Użytkownik
 • Content Count

  337
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2
 • Time Online

  2d 1g 19m 22s

BezNicku123 last won the day on April 18 2017

BezNicku123 had the most liked content!

Community Reputation

205 Wyjadacz

About BezNicku123

 • Rank
  Tańczący z lagami.

Informacje

 • Platforma
  Steam

Recent Profile Visitors

2 557 profile views
 1. https://www.humblebundle.com/store/warhammer-40000-space-marine "Aby otrzymać za darmo Warhammer 40,000: Space Marine, wystarczy zapisać się do newslettera Humble Bundle. Oferta potrwa 48 godzin." Źródło: https://lowcygier.pl/
 2. https://store.steampowered.com/app/304390/FOR_HONOR/ Oferta potrwa przez 5 dni.
 3. Skoro innymi nie pogardzisz to... proszę Cie uprzejmie. Wpierw dam Ci kilka shoterów/rtsów. (Pewnie i tak większość przerobiłeś, bo to raczej klasyki ). -Half-Life -Unreal -Quake (Seria) -Call of Duty (Seria) -S.T.A.L.K.E.R. (Seria) -StarCraft -Age of Empires (Seria) -Europa Universalis (Seria) -Majesty: The Fantasy Kingdom Sim -Sid Meier’s Civilization (Seria) -Heroes of Might and Magic III -Myth: Upadli Władcy -Disciples II: Mroczne Proroctwo -Arcanum: Przypowieść o Maszynach i Magyi -System Shock 2 -TES (Seria) -Baldur's Gate -Icewind Dale (Seria) -Gothic (Seria) -Planescape:Torment -Divine Divinity (Seria) -Neverwinter Nights (Seria) -Fallout (Seria)
 4. Counter-Strike 1.6 (Pewnie nie grałeś i nie wiesz co to jest) Tak poważnie, musi być koniecznie z żyjącym multi? Jaki gatunek gier preferujesz? (Akcja, RPG, Strategie, Wyścigi)
 5. Dobra robota! Widać, że się napracowałaś.
 6. Znaczy się, że jak? Utwory są Twoje czy tylko je skróciłaś/eś i nie było żadnej inwencji twórczej dodanej od Ciebie? Czy mi się wydaje, czy ktoś tutaj dodatkowo chce osiągnąć korzyści materialne? Utwór tracił w jakiś sposób na jakości? Dzieło było konwertowane, co przyczyniło się do możliwego obniżenia jego poziomu/klasy?
 7. Only Pistols #2: 375 Only Pistols #1: 1616 Multi-Arena 1vs1: 1663 JailBreak: 1610 Only DD2: 1644 RETAKE #1: 1606 RETAKE #2: 1580 RETAKE v2: 344 DeathRun: 350 Only AWP: 136
 8. @zaksiu Wchodząc dzisiaj na TeamSpeak, zauważyłem, że część kanałów mogła prawdopodobnie zmienić swoje położenie (w tym jeden z moich sub-channeli). O ile to nie jest nic nadzwyczajnego, bo ktoś mógł robić porządki bądź zmieniać wygląd, o tyle dla testu sprawdziłem czy dalej występuje błąd i mogę przenosić jeden ze swoich kanałów po całym TeamSpeaku, czy tworzyć z niego całkowicie osobny kanał lub podpinać go pod inne już istniejące. Niestety, ale jest to możliwe. Można również przenosić nie tylko swoje kanały po teamspeak'u, ale także kanały innych osób. Problem wydaje mi się dość łatwy w rozwiązaniu, lecz admini, a nawet opiekun nie mają uprawnień do grzebania w rangach (co z jednej strony jest dobre, ale z drugiej już niekoniecznie). Podpowiem, by sprawdzić uprawnienia rangi VIP oraz te z rangi Channel Groups w sekcji zaawansowanego systemu uprawnień i zobaczyć jak wygląda wartość dla Move Channels (Channel-->Modify-->Move Channel) dla danej rangi. Jeżeli problem polega właśnie na tym, to bez sensu jest dawanie takich uprawnień, ponieważ wystarczy stworzyć kilka podkanałów dla danego użytkownika i niech on już sam dowolnie je edytuje (według własnego uznania) bez możliwości ich przenoszenia. @Pogrom Zgadza się, ale i tak można jakieś tam zamieszanie zrobić i utrudnić pracę adminom, jeżeli ktoś chciałby to celowo wykorzystać np. rozrzucając swoje czy innych kanały po całym Teamspeaku lub z sub-channeli tworzyć całkowicie osobne kanały. Nawet jeżeli nie robi się tego celowo, to jeden nieuważny ruch myszką i przeniesiesz swój kanał, a potem trzeba wołać "wyższych". Dodatkowo występuje problem w "Centrum Pomocy", gdy po wejściu na kanał, administracja nie widzi powiadomień, że ktoś chce się zarejestrować, otrzymać pokój czy rangę i muszą biegać za każdą pierdołą utrudniając sobie zadanie, ale to już sprawa na inny temat.
×
×
 • Create New...