Jump to content
DrD*Jay*Joint?!

PokeMod na CSKatowice? o_0

12 posts in this topic

Recommended Posts

Siema, chcialbym wam przedstawic moj pomysl na serwer do CsKatowice, chodzi mi o POKEMOD. Nie ktorzy moga znac ten tryb a nie ktorzy nie poniewaz wszystkie serwery poke upadly, zostal 1 Pokemod w Polsce ktory jest w CS GO. Takze mysle ze moj pomysl na Pokemod 1.6 moglby wypalic ! Pokemod polega na tym ze: Wybieramy sobie pokemona na start ktory ma skille oraz evolucje ( prawie ) kazdy pokemon ma inny specyficzny "skill".

Bierne: Są to takie skile które można zbindować i używać przez naciśnięcie klawisza którego sobię zbindowaliśmy przykładem tutaj jest pokemon Moltres u którego skilla trzeba użyc poprzez użycie binda skill ten daje nam atak z powietrza.

Pasywne: Są to skile których nie musimy bindować i naciskać klawisza ponieważ są one cały czas włączone przykładem tutaj jest pokemon Charmander który ma skilla cały czas włączonego skill ten daje to że zadajemy większe obrażenia. 

Klawisze binduje się następująco : 

Otwieramy konsolke naciskając klawisz ~ (tylda) pod ESC i wpisujemy 
bind KLAWISZ NA KTÓRYM CHCEMY MIEć BINDA +pokeskill - ten bind pozwala używać skilli biernych 
bind KLAWISZ NA KTÓRYM CHCEMY MIEć BINDA +pokeitem - ten bind wyświetla wasze zakupione rzeczy 

Jak łapac pokemony 
Pokemony możemy łapać na dwa sposoby. 
Pierwszy sposób: 
Idziemy na respa przeciwnika i podnosimy pokebole 
Drugi Sposób: 
U NPC Oak który stoi zawsze na respie kupujemy pokebale możemy je kupic po przez napisanie 
buy ultra ball kosztuje ona bardzo mało ale za to jak zabijemy przeciwnika to może sie nam trafic że złapiemy pokemona którym grał zabity przeciwnik. 

Pokemony złapane mozna sobie w każdej chwili zmienić wpisując go 

Jak wyrzucać pokemony 
?eby wyrzucić pokemona którego nie chcemy musimy postępować następująco: 
1) wpisujemy release NAZWA POKEMONA
2) wpisujemy finalrelease 
I już ;] 

Ewoluacja pokemonow
Pokemony Ewoluluja po zdobyciu odpowiedniego lvl-a lub po przez użycie kamieni które kupuje sie u NPC Oak. Nie zawsze to wychodzi. 
Lub przez wymiane.

haunter w gengara
graveler w golema
kadabra w alakazama
machoke w machampa

Jak wysłać komuś pokemona. 
Wpisujemy give NICK KOLEGI NAZWA POKEMONA np. give DrD*Jay*Joint?! Charmander

Co jaki pokemon potrafi. 
Zeby dowiedzieć sie co jaki pokemon potrafi jaki skill wpisujemy poprostu pokedex NAZWA POKEMONA np. pokedex Pikachu 

Komendy gracza. 
Komendy dla gracza które moze wpisać podczas gry. 
/give NICK GRACZA NAZWA POKEMONA -- Wysyła pokemona do gracza jakiego podaliśmy nick. 
/pokehelp --- Pokazuje wszystkie komendy, i wszystko potrzbne graczowi.
/pokedex NAZWA POKEMONA -- Wyświetla informacje o pokemonie Co pografi jego skill.
/go -- Pokazuje Twoje Pokemony. 
/pokeplayer -- Pokazuje wszystkie pokemony graczy obecnych na serwerze.

Kupowanie przedmiotow
Przedmioty mozna kupowac na 2 sposoby.
1. Poprzez podejście do Oak
i pojedynczo kupowac.
2. W say [klawisz "y"] napisac. 
- buy [item] [ilość] 
np: buy potion 20 - 20 to maksymalna ilosc 

Przedmioty
Potion - lecze 20HP
Super potion - leczy 70HP
Full heal - leczy wszystkie stany (zatrucie, paraliż, zamrożenie, sen, podpalenie)
Full restore leczy wszystkie stany i HP
Paralyze heal leczy z paraliżu 
Antidote leczy z zatrucia 
Aweking leczy ze snu
Burn heal leczy z oparzen?(podpalenie)
Frozen heal leczy z zamrożenia
Pokeball - zwykly pokeball (20% szans na złapanie pokemona)
Greatball - 40% szans na złapanie 
Ultraball - najlepszy ball na łapanie - aż 80% szans na złapanie poka ( moglibysmy to lekko "znerfic" :D)
Old Amber - mozemy to dostać jaka loot z zabitego przeciwnika - mozemy wymienic u Oak na Aerodactyla (Ktorego skill bedzie polegac na tym: im wiekszy lvl tym szybciej biegasz)
Bike Voucher - tak samo jak old amber, lecz wymieniajac u Oak dostajemy Bicycle(rower)
Fire stone ewoluuje ogniste pokemony (tylko nie które, zeby sprawdzic czy dany pokemon tak ewoluuje nalezy wpisac /pokedex (nazwa pokemona)
Leaf stone to samo tylko pokemony roslinne
Thunder stone to samo tylko elektryczne
Water stone to same ale wodne
Moon stone to samo tylko pokemony NORMALNE
Calcium +10dmg do skila pokemona
Carbon zwieksza szybkosc gracza
Iron dodaje 50 punktow Armora
HP UP dodaje 25hp
Sliph scope łatwiejsze widzenie niewidzialnych - pokemony duchy gasty, haunter, gengar

Piszcie w komentarzach co myslicie na ten temat! Siema ! 

Moim zdaniem wyjebisty pomysł mógłby wypalić i przyciągnąć jeszcze więcej ludzi.

Sam kiedyś grałem na serwerach tego typu i grało się wyśmienicie ;)

Osobiście uważam ,że wprowadzenie tego serwera ponownie do Counter Strike 1.6 może spowodować nagły przyrost graczy ,ponieważ kiedyś na takich serwerach było ich mnóstwo. :D

Jeżeli pomysł przejdzie ,sam zacznę tam grać!

Zdecydowanie jestem na tak!

Pozdrawiam ;)

Właściciel

Jakie plany masz na rozwój?

Aktualnie koszt reklamy na samym początku to trzeba liczyć jakoś ponad 100 zł.

O 25.03.2017 o 14:50, Xerxes167 napisał:

Jest jeden problem, mam paczke lecz bedzie trzeba ją lekko edytowac a z tego powodu iz nie "zanurzałem" sie w amxx pare dobrych lat, potrzebowal bym malutkiej pomocy ale z tego co slyszalem od Mefisto to z tym nie bedzie problemu. Emm a co do rozwoju: "startowe" reklamy mam juz zalatwione z czasem nabedzie ich wiecej i wiecej :)

Jestem za sam grywałem na takim serwerze,super zabawa.

Właściciel

Wszystko fajnie tylko warto się zastanowić dlaczego pokemod'y wyginęły ? Moim zdaniem właśnie dlatego, że jest to bardzo rozbudowany mod i ma wąskie grono odbiorców.

Starsi gracze wątpię żeby się przekonali do niego, a dla młodych będzie za trudny i się zniechęcą, bo będą ciągle dostawać baty.

Jedyny argument jaki przemawia za tym serwerem to, że nie ma takiego w Polsce. Jeżeli jesteś w stanie zorganizować wszystko i prowadzić taki serwer to nie ma problemu. Od technicznej strony ile będę mógł to pomogę, ale nie znam tego moda (grałem może 2-3 razy) a tym bardziej jego bibliotek czy silnika.

O 25.03.2017 o 14:50, Xerxes167 napisał:
2 minuty temu, Ogen Dogen napisał:

Wszystko fajnie tylko warto się zastanowić dlaczego pokemod'y wyginęły ? Moim zdaniem właśnie dlatego, że jest to bardzo rozbudowany mod i ma wąskie grono odbiorców.

Starsi gracze wątpię żeby się przekonali do niego, a dla młodych będzie za trudny i się zniechęcą, bo będą ciągle dostawać baty.

Jedyny argument jaki przemawia za tym serwerem to, że nie ma takiego w Polsce. Jeżeli jesteś w stanie zorganizować wszystko i prowadzić taki serwer to nie ma problemu. Od technicznej strony ile będę mógł to pomogę, ale nie znam tego moda (grałem może 2-3 razy) a tym bardziej jego bibliotek czy silnika.

Co do "bardzo rozbudowany mod i ma wąskie grono odbiorców. Starsi gracze wątpię żeby się przekonali do niego, a dla młodych będzie za trudny i się zniechęcą, bo będą ciągle dostawać baty." nie zgodze sie z toba z tego powodu iz gdy jeszcze istnialy PokeMody to wiekszosc administracji ktora grala z checia w ten tryb to ludzie "starsi" a co do mlodszych, ja jak tam zaczynalem grac to sam mialem 13 lat takze nie bylo by z tym problemu:D Chociaz spójrz na Jaila tam 12 latki "potrafia" ogarnac w ct to jest wszystko kwestia czasu ;). Za duzo od ciebie nie bede wymagal co do biblioteki :P Ponaprawiac male usterki i bedzie git :D

Właściciel
1 minutę temu, Xerxes167 napisał:

Co do "bardzo rozbudowany mod i ma wąskie grono odbiorców. Starsi gracze wątpię żeby się przekonali do niego, a dla młodych będzie za trudny i się zniechęcą, bo będą ciągle dostawać baty." nie zgodze sie z toba z tego powodu iz gdy jeszcze istnialy PokeMody to wiekszosc administracji ktora grala z checia w ten tryb to ludzie "starsi" a co do mlodszych, ja jak tam zaczynalem grac to sam mialem 13 lat takze nie bylo by z tym problemu:D Chociaz spójrz na Jaila tam 12 latki "potrafia" ogarnac w ct to jest wszystko kwestia czasu ;). Za duzo od ciebie nie bede wymagal co do biblioteki :P Ponaprawiac male usterki i bedzie git :D

Tylko bym cię prosił o konkrety, bo prowadzę aktualnie jeszcze inne projekty na sieci i nie chce tracić czasu na domyślanie się co potrzebujesz :)

Donator

@Xerxes167 Zgłoś się do mnie na PW to pogadamy.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...