Jump to content
  • Search In
    • More options...
    Find results that contain...
    Find results in...

Pomoc

cajmert
     Share

Recommended Posts

• Cała zawartość 20
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

Witam,

Ze względu na wiele oszustw w świecie Paintball Moda postanowiłem otworzyć oficjalną Ligę Paintball Moda, która będzie nadzorowana przez grono kilku adminów, którzy są obiektywni.

Liga będzie działała na podobnym skrypcie jak ESL czy AP.

Dostępne i proponowane ligi to: 1on1 i 4on4

Wszystko będzie działało podobnie jak na oficjalnych ligach Kantera.

Program anty cziterski będzie potrzebny, będzie wszystko na stronie.

Proszę komentować pomysł ;)

A teraz główne pytanie i prośba o pomoc.

Potrzebuję webmastera, który biegle zna język angielski, język php/html/java i ma trochę wolnego czasu :)

Dawid mówiłem że ci pomogę z tym , bo ostatnio już mnie niezła ku***ca chyta na sparach. Postają jakieś świeże klany i kładą wszystkich.

A co do webmastera to znam biegle angielski :D więc pół sukcesu.

Witam' date='[/i']

Ze względu na wiele oszustw w świecie Paintball Moda postanowiłem otworzyć oficjalną Ligę Paintball Moda, która będzie nadzorowana przez grono kilku adminów, którzy są obiektywni.

Liga będzie działała na podobnym skrypcie jak ESL czy AP.

Dostępne i proponowane ligi to: 1on1 i 4on4

Wszystko będzie działało podobnie jak na oficjalnych ligach Kantera.

Program anty cziterski będzie potrzebny, będzie wszystko na stronie.

Pomysł fajny, choć nie wiem czy się przyjmie. Już dawniej były próby i nic dobrego z tego nie wyszło.

Ale gdyby taka inicjatywa doszła do skutku byłoby bardzo miło ;) Naturalnie pomyślałbym również o dodaniu do tego również standardowej ligii, bez paintball mode'a.

Narazie zajmiemy się PB , bo na zwykłym kanterze macie ESLA i ALLPlaya a na pb nawet konkretnego regulaminu nie ma i np. kolorowe modele nie uznają za złe , tak samo inne wspomagacze i bugi paintballa. :/

Poza tym na AllPlayu była składana propozycje stworzenia takiej ligi paintballa gdzie podpisały się prawie wszystkie klany i nie dali odpowiedzi , teraz będą żałować jeśli wypali.

Guest
    This topic is now closed to further replies.
     Share

• Create New...