Jump to content

Majkel

Donator
 • Content Count

  408
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3
 • Time Online

  8d 7g 23m 7s

Majkel last won the day on April 17 2019

Majkel had the most liked content!

Community Reputation

277 Wyjadacz

About Majkel

 • Rank
  Michael Jackson

Informacje

 • Platforma:
  Steam

Recent Profile Visitors

8568 profile views
 1. Więc jak widać This is it TO JEST OT i ten moment pisałem hmmm chyba dwa razy że odchodzę jakoś mnie jedna czy druga osoba namówiła na to abym został tym razem to już ostatni post odchodzę raz na zawsze było miło ale kiedyś musiało się skończyć i właśnie dziś to się stało może kiedyś wrócę tutaj chodź wątpię pozdrawiam wszystkich a i proszę właścicieli czyli @cajmert lub @Ogen Dogen o usunięcia mojego kąta na forum "Majkel" bo sam nie mogę usunąć a szkoda tak więc w tym momencie się wyloguje i proszę uszanować moja prośbę co do konta Papapa.
 2. Brak dwóch zdjęć dodaj całość.
 3. Z tego co widziałem Relax rozpisal Cię więc ile razy będziesz się odwoływać każda akcja co patrzyłem była spalona jedna była taka co brak słów idziesz do anarchii typ siedzi cicho od kad zaczęła się runda wchodzisz w anarchie automatycznie celujesz na model jeszcze dobrze nie wyszedłes a już strzelasz
 4. Wiadomość wygenerowana automatycznie: Powód: Sprawa została wyjaśniona Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post. Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum. Z Pozdrowieniami, Ekipa CSKatowice.com
 5. Kolega dał wskazówkę gdzie wszystko jest opisane krok po kroku.
 6. Do kogo pisałaś ??? żeby dał mu UB ? i to pomyłka ?:|
 7. https://imgur.com/a/EYL4von Niby nic ale zawsze coś :)
 8. Majkel

  Ajjj <3

  Eeee lipa xD
 9. Majkel

  [1.6] Skarga

  Grzesiu nie jesteś tu od dziś i wiesz jakie są zasady ze za RC jest ban i sam za to pewnie nie raz banowałeś to jest pewne zrobiłeś Reconnecta dostałeś bana a że na 30 min to wybrał tak Admin myślę że tu nie ma co dalej gdybać jak dla mnie ban słuszny nie jestem tutaj po stronie Admina banującego ale patrząc na to jakie miałeś rangi nie wypada tyle ode mnie.
 10. Ban nadany przez Hans więc niech on decyduje @hans
 11. Siemka (Dawaj filmik chętnie zobaczę)

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice
×
×
 • Create New...