Jump to content

Majkel

 Opiekun Serwera
 • Content count

  280
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  5d 23g 38m 38s

Community Reputation

171 Wyjadacz

About Majkel

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Zduńska Wola
 • Platforma:
  Steam
 • Wiek 30

Recent Profile Visitors

4692 profile views
 1. Ulubiona piosenka lub wykonawca

  Wykonawca Michael Jackson muzyka każda !
 2. [1.6] Skarga Vilus

  Wiadomość wygenerowana automatycznie: Skarga zostaje przyjęta. Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post. Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum. Z Pozdrowieniami, Ekipa CSKatowice.com
 3. [1.6] Skarga Vilus

  Więc tak kończy się coś zaczyna coś innego Admin @Vilus zero reakcji na skargę w takich momentach nic nie będzie sprawdzane skarga jest przyjęta +1 dla Admina szybka rekrutacja nie polega na tym aby zdobyć Admina i mieć wyjebane w forum bo to jest ważne polega na tym aby kontrolować serwer i forum bo to i to jest ważne jeśli będzie taka skarga następna i oskarżony Admin oleje będzie to odebrane pilnujcie się jeśli chcecie mieć Admina Tyle ode mnie dziękuję za uwagę.
 4. [1.6] Skarga Vilus

  @Vilus
 5. Przedstaw sie

  Siemka
 6. Buziaczki :*

  Karolina :(((((( serce pęka .......
 7. Hejka

  Siemka
 8. [1.6] Skarga na admina zelu

  Wiadomość wygenerowana automatycznie: Skarga zostaje przyjęta. Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post. Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum. Z Pozdrowieniami, Ekipa CSKatowice.com
 9. [1.6] Skarga na admina zelu

  Witam więc tak decyzja jest jedna skarga przyjęta co do forum będę rozmawiał z Adminem bo nie może tak być że nie odwiedzamy forum na przyszłość dla innych Adminów nie odwiedzacie forum skarga będzie przyjmowana plus ostrzeżenie w imieniu swoim przepraszam gracza.
 10. [1.6] Rampampam albo screen'y albo ban.

  Jesli wyszedles z serwera podczas robienia zdjęć ban powinien isc za ucieczke niech sie OP wypowie najlepiej
 11. Zbiórka 2018!

  +25 zł przelew do Dawida
 12. [1.6] Rampampam albo screen'y albo ban.

  @111 Ma racje co do bana ponieważ są 3 ssy a powinno być 5 sztuk gdzie są dwa ????wstawił byś komplet nie było by problemu a tak to bez tego nie będzie UB nie wiem czemu @Raptor chciał dać UB jak dla mnie bez UB.
 13. [1.6] skarga

  Wiadomość wygenerowana automatycznie: Powód: Skarga zostaje odrzucona. Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post. Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum. Z Pozdrowieniami, Ekipa CSKatowice.com
 14. [1.6] skarga

  Witam więc tak ogólnie mówiąc Admin ma prawo Ci dać bana w każdym momencie dostałeś za inny cheat następnie zakładamy prośbę o UB a nie piszemy skargi. Nasze BL sprawdzi demo i tyle w temacie aha a nie jedni byli tacy co kupowali vipa i się odpalali // odrzucam.
 15. Witam ;)

  Witaj

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice
×