Jump to content
Sign in to follow this  
fazer

Denial nie zagra w letniej edycji LCS EU

1 post in this topic

Recommended Posts

Właśnie zakończył się ostatni mecz barażowy w League of Legends Championship Series EU. Po kilkugodzinnej grze zespół Copenhagen Wolves ograł Polaków, występujących w barwach Denial Esports. To był pojedynek pełny walki, co było widać nawet w ostatnich sekundach czwartej gry, gdzie oba zespoły od zwycięstwa dzieliło kilka kroków. Niestety to oponenci naszych rodaków okazali się lepsi i wystąpią w letniej edycji LCS EU.

Wielu miłośników League of Legends z góry skazywało Polaków na szybką porażkę. CPH Wolves nie miało jednak łatwego zadania. Nasi rodacy, od jakiegoś czasu grający w barwach Denial Esports już w pierwszym starciu pokazali, że miejsca w letnim LCS EU nie oddadzą tak łatwo. Wyszli wówczas na prowadzenie, zaskakując pewnie nie tylko kibiców, ale i samych rywali.

Później jednak reprezentanci Copenhagen Wolves powrócili silniejsi, ogrywając naszych rodaków w dwóch kolejnych grach. Czwarte starcie było ważne dla obu zespołów. Przez cały mecz drużyny grały równo, nie wytwarzając większej przewagi w złocie. Wyrównaną walkę było widać do ostatnich sekund, kiedy to oba zespoły w bazach przeciwników niszczyły kolejne wieżyczki. Ostatecznie to CPH Wolves zdołało szybciej "pozbyć się" budowli rywali, wygrywając cały pojedynek i zapewniając sobie miejsce w letniej edycji europejskiego League of Legends Championship Series.

Oznacza to, że w stawce pozostały wszystkie drużyny, które grały w wiosennej odsłonie tych rozgrywek. Wśród nich jest siedmiu Polaków - pięciu reprezentujących Team ROCCAT i po jednym z Millenium i Supa Hot Crew XD.

cybersport.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...