Jump to content
Sign in to follow this  
fazer

Rangi

10 posts in this topic

Recommended Posts

3mod_1385914815__rangi_csgo.jpg

Ranga zostaje przyznana po 10 wygranych, a jej poziom zależy od gry jaką prezentowałeś.

Jak awansować? i to jest dobre pytanie bo niektórzy mówią że po 3 wygranych z rzędu, inni że po zdobyciu iluś punktów i jest tego wiele więcej.. Wydaje mi się że trzeba wygrać przynajmniej 3 z rzędu i zdobyć ileś punktów.

Nie zapominajcie że można również spaść ;) Po 2-4 przegranych z rzędu ranga spada chociaż zdarza się często że grasz z noobkami którzy się votują i mecz zostaje przerwany automatycznie co skutkuje spadkiem rangi..

A dokładniej to nie zależy tylko od wygranych by ranga wskoczyła wyżej :) Jeżeli statystyki meczowe będą na minusie ranga może wskoczyć dopiero po 5 meczach. I co możesz dodać, remis "resetuje" tak jakby mecze wygrane i musisz od nowa wygrać parę meczu z rzędu :)

System przyznawania rang jest słabo znany :D

Właściciel

Jeszcze gdybyś załatwił te rangi po polsku to by było super ;)

Wiem tyle że silver to srebro , nova to laur a ciężko je tak po prostu przetłumaczyć.

A co jeśli mnie wywaliło z meczu z powodu problemu z łączem i nie zdążyłem wrócić lub po prostu uciekłem ?

Dostajesz bana na granie tzw. mixa valve. Pierwszy ban 30min, potem godzina i tak z każdą ucieczką rośnie aż dostaniesz bana na tydzień.

Właściciel

To wiem że jest ban , bo już ostatnio wyrwałem ale co się dzieje z rangą ?

Ranga od razu Ci nie spadnie. Gdybyś mial 1 mecz przegrany bądź 2 i wyjdziesz z następnego to jest pewne w 100%, że spadnie. Ale to wszystko też zalezy od twojego ogaru :P

W zależności od od tego z kim wygrasz (ranga przeciwnika) + od tego ile masz wygranych mixów awansujesz stopniowo wyżej.

Dzięki że uświadomiłeś mi, że jestem taka słaba w tą grę i ile mi jeszcze brakuje do globalnej elity :D

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...