Jump to content
 • Search In
  • More options...
  Find results that contain...
  Find results in...

  NOWY SKŁAD ESC GAMING


  fazer
   Share

  Recommended Posts

  Jak podaje strona domowa duńskiej organizacji ESC Gaming władze postanowiły odświeżyć skład swojej dywizji CS:GO przez zbliżającym się turniejem Copenhagen Games. Ze starego zespołu pozostał jedynie Sune 'crZy' Hansen, który postanowił podjąć się założenia nowej drużyny.

  W październiku poprzedniego roku ESC postanowiło stworzyć międzynarodowy zespół kierowaną przez w/w Duńczyka, ale projekt nie spełnił oczekiwań, dlatego gracze rozeszli się i poszli własnymi drogami. Ostatnimi miesiącami nieoficjalna ekipa brała udział w pojedynczych internetowych online z miernym skutkiem. Aż do teraz. Kapitan drużyny postanowił włączyć do składu trzech swoich rodaków: Petera 'Inzta' Kragelunda, Jespera 'tenzki' Plougmanna i powracającego do aktywnej gry Mortena 'coloN' Johansena. Brakującym ogniwem ma być Norweg Martin 'cENTRYZ' Brandal, który zajął drugie miejsce z Epsilon grając jako stand-in na DreamHack Summer 2013. Pierwszą imprezą dla nowej formacji będzie Cph Games, który rozpocznie się 16 kwietnia.

  Kilka słów od kapitana Sune 'crZy' Hansena:

  "Osobiście jestem podekscytowany grając z Inztą, coloNem & tenzkim razem w jednej drużynie. To jest coś co staraliśmy się zrobić przez prawie sześć miesięcy, a następnie dodaliśmy cENTRYZA i sfinalizowaliśmy zespół, który jest po prostu niesamowity. Widzę świetlaną przyszłość dla nas. Mamy wielki "dom" w postaci ESC Gaming, mamy oddanych graczy i mamy opcję, aby zrobić coś naprawdę dobrego. Ciężkie zadania spoczywa na moich barkach, ale jestem gotów je podjąć i doprowadzić ESC z powrotem na górę."

  Nowy line-up dk.gif ESC Gaming:

  • dk.gif Sune 'crZy' Hansen
  • dk.gif Morten 'coloN' Johansen
  • dk.gif Peter 'Inzta' Kragelund
  • dk.gif Jesper 'tenzki' Plougmann
  • no.gif Martin 'cENTRYZ' Brandal

  Link to comment
  Share on other sites

  Guest
  This topic is now closed to further replies.
   Share

  ×
  ×
  • Create New...