Jump to content
Sign in to follow this  
fazer

NOWY SKŁAD ESC GAMING

1 post in this topic

Recommended Posts

Jak podaje strona domowa duńskiej organizacji ESC Gaming władze postanowiły odświeżyć skład swojej dywizji CS:GO przez zbliżającym się turniejem Copenhagen Games. Ze starego zespołu pozostał jedynie Sune 'crZy' Hansen, który postanowił podjąć się założenia nowej drużyny.

W październiku poprzedniego roku ESC postanowiło stworzyć międzynarodowy zespół kierowaną przez w/w Duńczyka, ale projekt nie spełnił oczekiwań, dlatego gracze rozeszli się i poszli własnymi drogami. Ostatnimi miesiącami nieoficjalna ekipa brała udział w pojedynczych internetowych online z miernym skutkiem. Aż do teraz. Kapitan drużyny postanowił włączyć do składu trzech swoich rodaków: Petera 'Inzta' Kragelunda, Jespera 'tenzki' Plougmanna i powracającego do aktywnej gry Mortena 'coloN' Johansena. Brakującym ogniwem ma być Norweg Martin 'cENTRYZ' Brandal, który zajął drugie miejsce z Epsilon grając jako stand-in na DreamHack Summer 2013. Pierwszą imprezą dla nowej formacji będzie Cph Games, który rozpocznie się 16 kwietnia.

Kilka słów od kapitana Sune 'crZy' Hansena:

"Osobiście jestem podekscytowany grając z Inztą, coloNem & tenzkim razem w jednej drużynie. To jest coś co staraliśmy się zrobić przez prawie sześć miesięcy, a następnie dodaliśmy cENTRYZA i sfinalizowaliśmy zespół, który jest po prostu niesamowity. Widzę świetlaną przyszłość dla nas. Mamy wielki "dom" w postaci ESC Gaming, mamy oddanych graczy i mamy opcję, aby zrobić coś naprawdę dobrego. Ciężkie zadania spoczywa na moich barkach, ale jestem gotów je podjąć i doprowadzić ESC z powrotem na górę."

Nowy line-up dk.gif ESC Gaming:

  • dk.gif Sune 'crZy' Hansen
  • dk.gif Morten 'coloN' Johansen
  • dk.gif Peter 'Inzta' Kragelund
  • dk.gif Jesper 'tenzki' Plougmann
  • no.gif Martin 'cENTRYZ' Brandal

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...