Jump to content

  Locked Czy CS:GO wróci do polskich organizacji?


  fazer
   Share

  Recommended Posts

  • Cała zawartość 5
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

  Top Posters In This Topic

  Najpopularniejsze posty

  Obecnie w żadnej z czołowych, polskich organizacji nie zobaczymy męskiej dywizji Counter-Strike: Global Offensive. Ostatnio, niespodziewanie ALSEN-Team pożegnało swoją sekcję. Najlepsze ekipy z naszeg

  Obecnie w żadnej z czołowych, polskich organizacji nie zobaczymy męskiej dywizji Counter-Strike: Global Offensive. Ostatnio, niespodziewanie ALSEN-Team pożegnało swoją sekcję. Najlepsze ekipy z naszego kraju reprezentują Virtus.pro oraz MeetYourMakers. Czy rodzime organizacje będą chciały jeszcze pozyskać drużyny CS:GO? O to zapytaliśmy menedżerów MaxFloPlaY, ALSEN-Team oraz GF-Gaming.

  - Bardzo ostrożnie do inwestowania w tą scenę i polskie zespoły, ponieważ utrzymanie ich kosztuje za dużo w porównaniu do tego co mogą dać w zamian. Obecnie polskie zespoły nie są w stanie wygrywać turniejów zagranicznych może poza Virtus Pro, które również musi sporo się napracować, aby zająć miejsce na podium. W Polsce praktycznie nie ma prestiżowych imprez CSGO, także walka na naszym podwórku również się nie opłaca. Natomiast zauważamy wyraźny rozwój tej sceny w liczbach, co bardzo cieszy. Także w przyszłości nie wykluczamy możliwości powrotu na nią, ale w chwili obecnej jest na to za wcześnie - mówi Sebastian "Master" Kiecza z MaxFloPlaY.

  - Większość osób może się ze mną nie zgodzić, większość może mnie poprzeć, a może większość przestanie mnie lubić... Jednak moja opinia jest taka, że na dzień dzisiejszy w Polsce nie opłaca się obejmować całkowitym wsparciem jakiejkolwiek z drużyn poza Virtus.pro i MYM-em. W Polsce są aktualnie dwie stałe drużyny, a reszta to zlepka przyjaciół, która przetrwa do czasu aż któryś z zawodników nie otrzyma wafelka więcej i nie przejdzie do innej drużyny. CS:GO przyciąga wielu ludzi i na pewno jest to gra, w którą prędzej czy później – my - jako ALSEN-Team będziemy musieli zainwestować. Aktualnie jest wielkie zamieszanie, gdyż formowało się dosyć sporo teamów na Quali do EMS, myślę że na przełomie wakacji powinno się okazać, która z drużyn przetrwała, a która nie i wtedy zaczniemy analizować najprawdopodobniej aktualny "stan" polskich i zagranicznych drużyn - mówi Paweł "Pawcio" Watemborski z ALSEN-Team.

  - Moim zdaniem CS:GO w Polsce jak i Europie jest ważną grą i Valve naprawdę się stara, aby chociaż w jakimś stopniu był tak popularny, jak League of Legends. Oczywiście jest bardzo ważny dla naszych rodaków ze względu na osiągnięcia złotej piątki i wszystkie inne drużyny, które stawiają tzw. opór są potrzebne i warto inwestować w naprawdę dobre ekipy tak jak np. kiedyś my zainwestowaliśmy w drużynę Snaxa. Obecnie nie ma jeszcze na horyzoncie takiego nowego teamu, który mógłby godnie reprezentować Polskę na scenie europejskiej i walczyć z najlepszymi, ale jeżeli takowy się pojawi na pewno zwrócimy na niego uwagę - mówi Jakub "Pynio" Pyszczek z GF-Gaming.

  źródło: http://cybersport.pl/artykul,26463,czy-csgo-wroci-do-polskich-organizacji.html

  autor: SteadY

  A jakie Wy macie zdanie na ten temat?

  Link to comment
  Share on other sites

  Guest
  This topic is now closed to further replies.
   Share

  ×
  ×
  • Create New...
  You are viewing the forum as guest.
  You do not have access to some content and features!