Jump to content

  Locked Riot daje drużynom dodatkowe trzy dni na kwalifikacje do Challenger Series #2


  `Połamany
   Share

  Recommended Posts

  classic_challenger_1png_7ca325560ff981c1d26a9c30c0e88c15.png

  Jakiś czas temu Riot Games zdecydował się na sporą zmianę w systemie kwalifikacji do swoich prestiżowych rozgrywek League Championship Series. Zamiast kilku mniejszych eliminacji mamy terazChallenger Series dla obu regionów. Amatorskie zawody przybrały formę dwóch turniejów, z których poznamy uczestników baraży do LCS. Przed tygodniem zakończyła się pierwsza edycja, natomiast na dniach rozpocznie się drugi etap.

  Podobnie jak wcześniej, wszystko rozpocznie się od wyłonienia uczestników. Dwadzieścia najlepszych drużyn z rankingu 5vs5 na obu europejskich platformach zostanie podzielone na pięć grup. Zwycięska piątka z każdej z nich zapewni sobie udział w decydującej fazie. Tam będzie czekać już najlepszą trójka pierwszej edycji. I to właśnie pomiędzy nimi rozegra się właściwa walka. Najważniejsze w tym przypadku okażą się punkty, które zbierane są za zajmowane pozycje. Szóstka drużyn z największą ilością oczek zmierzy się ze sobą o trzy miejsca premiowane miejscem w barażach LCS. Tam spotkają się z najgorszą trójką obecnego sezonu.

  Administratorzy postanowili przedłużyć czas na rozgrywanie gier rankingowych. Spowodowane jest to problemami technicznymi, które uporczywie nękały graczy. Teraz mecze można rozgrywać do 20 lutego, a nie do 17 - jak planowano.

  Wszystko wskazuje na to, że o miejsce w najlepszej dwudziestce powalczy czołówka naszej sceny League of Legends - pl.gif Departed oraz pl.gif Lublin Shore. Miejmy nadzieję, że Polacy dobrze przygotują się do tych zawodów i przyniosą nam wiele emocji.

  Link to comment
  Share on other sites

  Guest
  This topic is now closed to further replies.
   Share

  ×
  ×
  • Create New...
  You are viewing the forum as guest.
  You do not have access to some content and features!