Jump to content

  Locked ALSEN traci drużynę CS:GO


  `Połamany
   Share

  Recommended Posts

  classic_alsen-teamjpg_adf711cb239ddcf69b4c0ffb9808d6e8.jpg

  Kilka chwil temu na stronie internetowej polskiej organizacji ALSEN-Team pojawiła się dość zaskakująca wiadomość. Ta dotyczyła bowiem zakończenia współpracy z dotychczasową dywizją Counter-Strike: Global Offensive. Z oświadczenia wydanego przez pl.gif Sebastiana "darka" Babińskiego dowiedzieliśmy się także, że on i dwóch innych graczy zawieszają także swoje e-sportowe kariery.

  W czasie reprezentowania ALSEN ekipa ta odwiedziła wiele turniejów między innymi w Pradze, Krakowie czy Poznaniu. Zawodnicy za każdym razem pokazywali się z dobrej strony zajmując wysokie miejsca. Powodem rozpadu formacji jest brak czasu na grę. Dark, pl.gif Adam "destru" Gil oraz pl.gif Grzegorz "szpero" Dziamałek zapowiedzieli także "odwieszenie myszki na kołek". Pełną wypowiedź Sebastiana Babińskiego znajdziecie poniżej.

  Uhh, ten rok stał pod wielkim znakiem zapytania, jeżeli mowa o Kanteringu w wykonaniu naszego zespołu. Mieliśmy walczyć o IEM, ale po dostaniu się na polskie eliminacje zrezygnowaliśmy, a w europejskich nie wzięliśmy udziału z powodu braku pewnej koordynacji. Turniejów zbyt wiele nie ma na horyzoncie, nie ma zbytnio motywacji, a także w życiu na pierwszy plan wyszły te sprawy, którymi trzeba się zająć niezwłocznie i w nich CSa nie ma. Dlatego nie przeciągając zbytnio - obecny ALSEN-TEAM.CSGO ogłasza zakończenie swojego istnienia, wraz z Adamem i Grzegorzem zaprzestajemy z czynną grą. Piotrkowi oraz Stachowi życzym powodzonka w podbijaniu sceny z innymi graczami, a gamingowi Alsen za współpracę! Także to na tyle z przygody komputerowej. CYA! : D

  Na chwilę obecną menadżerowie ALSEN-Team nie zapowiadają całkowitej rezygnacji ze wspierania sceny CS:GO. Jak sami informują, informacji na ten temat możemy spodziewać się już wkrótce.

  Były skład ALSEN-Team:

  pl.gif Adam "destru" Gil

  pl.gif Grzegorz "szpero" Dziamałek

  pl.gif Sebastian "dark" Babiński

  pl.gif Piotr "morelz" Taterka

  pl.gif Stanisław "nael" Turowski

  Link to comment
  Share on other sites

  Guest
  This topic is now closed to further replies.
   Share

  ×
  ×
  • Create New...
  You are viewing the forum as guest.
  You do not have access to some content and features!