Skocz do zawartości

    #100 Szybka szóstka -> Rebeka


    MOKRY LUCKY LUCK
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 4
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Witajcie w 100 szybkiej szóstce! 👋💯 Osobą, która zechciała odpowiedzieć mi na 6 pytań jest @ Rebeka ! Zapraszam do czytania.         Pierwsze i najważniejsze

    Świetnie się czytało. Brawa dla was ☺️❤️

    Super wywiad 😇🥂

    gcnk2JV.png

    Witajcie w 100 szybkiej szóstce! 👋💯

    Osobą, która zechciała odpowiedzieć mi na 6 pytań jest @ Rebeka !

    Zapraszam do czytania.

     

     

    YgbZztU.png

     

     

    Pierwsze i najważniejsze co pozwoli nam się czegoś o Tobie dowiedzieć, to to, w jaki sposób Nam siebie opiszesz - kim jesteś? 

     

    Cześć i czołem jestem Dominika, ale wolę jak się mówi do mnie Rebeka. Dlaczego Rebeka i skąd się to wzięło? Wzięło się to za czasów gówniaka, a że mi się to imię spodobało w jakimś tam stopniu, to wzięłam je sobie jako 3-ecie imię podczas bierzmowania. Mam 24 lata i mieszkam nad morzem. Obecnie pracuje w gastronomii. Interesuję się motoryzacją i detailingiem, którym zajmuje się hobbistycznie. Posiadam dosyć trudny i specyficzny charakter z czego zdaję sobie sprawę.  Mam dziecko (psa), które wabi się Polly i jest amstaffem, który jak głosi stereotyp zagryza dzieci! 😂 Uwielbiam muzykę (od zawsze twierdzę że muzyka ratuje życie), spacerki i taniec, z którego niestety zrezygnowałam. Kocham wszystkie zwierzątka, oprócz żab i ropuch, na które mam fobie, jakkolwiek to brzmi XD Mam dobre serduszko i lubię pomagać ludziom, ale coraz częściej staram trzymać się na dystans po kilku przykrych sytuacjach. Jestem też troszkę pierdolnięta, zaznaczając troszkę! No i co tu by więcej mówić. 🤷🏼‍♀️

     

    Ludzie często tworzą w swojej głowie ideał, który opisuje dla nich drugą połowę, coś co ma się nam w niej najbardziej podobać. Powiedz nam, jak Ty widzisz swój ideał pod względem wyglądu i charakteru? Jakie cechy musi mieć druga osoba, aby zdobyć Twoje zainteresowanie?

     

    Nie ma ludzi idealnych, dlatego uważam że tworzenie swojego ideału w głowie to głupota. Ale jeśli już musimy iść tym tokiem, nie mam swojego typu wyglądu, liczy się dla mnie charakter. Lubię tatuaże, ale jeśli chłopak ich nie ma, nie będzie mi to w żaden sposób przeszkadzało. Jeżeli chodzi o charakter lubię jak chłopak się troszczy o swoją połówkę, daje dużo uwagi, ale gdzieś w tym wszystkim jest stanowczy i ma swoje zdanie. Uważam, że jeżeli mam się kimś związać do końca życia to chciałabym żeby szanował moje zdanie i to co robię, a nawet żeby wspierał mnie w tym co robię i co lubię. Nienawidzę zazdrości i uważam, ze jeśli ktoś mnie kocha, to to wie i nie potrzeba zazdrości. A jeśli ktoś ma odejść to odejdzie i nie warto trzymać takiej osoby na siłę. Najważniejsze żeby dawać sobie nawzajem siłę i szczęście. W związku chodzi o to żeby się docierać, a nie kreować ideał.

    „Chcę Cię obdarzyć miłością jak Ty obdarzyłaś mnie swoją za nic!”

     

    Dla niektórych ludzi pojęcie szczęścia, to pieniądze, super dom, dobre auto, a dla niektórych to zwyczajnie w świecie rodzina, miłość, zdrowie, przyjaciele. Opisz Nam, czym według Ciebie jest szczęście? 

     

    Szczęście to przede wszystkim zdrowie. Niektórzy myślą, że szczęście dają pieniądze, lecz po co komu pieniądze jeśli się nie ma zdrowia? Szczęściem możemy określić też drobne rzeczy, czy nawet sytuacje przez które po prostu się uśmiechamy. Zatrzymujemy dobre wspomnienia, które wypełniają w nas szczęście. Dla mnie największym szczęściem jest po prostu to, że jestem tutaj, żyje i mam szansę wszystkiego doświadczyć. Mimo zawodu przez ludzi staram się cieszyć także każdą porażką, która mnie czegoś nauczyła. Mam ogromne szczęście, że mam rodzinę, przyjaciół i to czego tak naprawdę zechce.

     

     Wyobraź sobie, że masz już ok. 70 lat, jesteś na emeryturze, niczym się nie przejmujesz, odpoczywasz. Opisz Nam, jak chciałbyś spędzić swoje życie na stare lata? 

     

    Jak wyobrażam sobie emeryturę? Marzę, aby starość spędzić w domku - w domku z dala od miasta, od ludzi, gdzieś w lesie gdzie nikt mnie nie znajdzie i będę miała święty spokój. Domek w środku lasu z małym jeziorkiem, gdzie będę siedzieć i zatapiać swój wzrok w wodę tak po prostu… A obok mały garaż, w którym będę trzymać swoje auta z młodości. Niestety prawda jest taka, że nie potrafię usiedzieć na dupie jednego dnia a co dopiero całej emerytury 😂 Na starość będę oklejać auta!

     

    Wygrywasz 6 w LOTTO, nagły przypływ gotówki, nie spodziewasz się tego. Co robisz z wygranymi pieniędzmi? 

     

    Hmm, dość ciężko mi powiedzieć z tego względu, że lubię wydawać pieniądze na głupoty 😝 Ale myślę, że pierwszą rzeczą byłoby spłacenie kredytu za mieszkanie i kupienie działki pod budowę. Za resztę pieniędzy kupiłabym swoje dwie wymarzone furki (chociaż podejrzewam, że na dwóch by się nie skończyło…), a gdzieś po drodze otworzyła swoją firmę transportową lub detailing aut.

     

    Jest wiele życiowych piosenek, które często kojarzą Nam się z jakimiś miejscami i ludźmi. Czy masz taką piosenkę? Jeśli tak, to co to za piosenka? Opowiedz Nam krótko, dlaczego ta piosenka?

     

    Stanowczo jest to Filipek ft. NEL- morze piję moje łzy.

     

     

    Co tu dużo mówić, mam ogromy sentyment do tej piosenki, ponieważ widok morza/jeziora zawsze mnie uspokajał i koił nerwy, dlatego kocham się wpatrywać w wodę i mogę robić to godzinami.

     

    „Dokąd mam uciekać, kiedy jesteś sam?

    Wyrzucam to z siebie tak jak jedną z fal

    Morze pije moje łzy, zatopi strach

    Na bezludnej plaży chcę zatrzymać czas”

     

     

    YgbZztU.png

     

     

     

     

    • Lubię to! (+1) 3
    • Dzięki! (+1) 1
    • Super! (+1) 4
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Dzięki! (+1) 1
    • Super! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Super! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

    Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

    Zarejestruj nowe konto

    Załóż nowe konto. To bardzo proste!

    Zarejestruj się

    Zaloguj się

    Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

    Zaloguj się
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!