Jump to content

Locked trytytka wanna be black

frey.
     Share

Recommended Posts

• Cała zawartość 8
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

Nick: tyrator Staż w CS: ok. 10 lat już  Umiejętność rozpoznawania cheatera: Coś nie coś potrafię. Czy rozpisujesz demka 1.6 ?(T/N): Tak. Czy rozpisujesz demka CS2?(T/N): Sz

Halinka potwierdza - brak zastrzeżeń jeśli chodzi o admina 😅 Ja jestem na Tak, duży staż, co za tym idzie też większa wiedza.  Polecam allegrowicza 😅

Tez jestem za daniem szansy, mysle ze nadasz sie na to stanowisko. Jesli chodzi o rozpisanie demka to nwm czy potrzeba.    

Nick:

tyrator
    Staż w CS:

ok. 10 lat już 
    Umiejętność rozpoznawania cheatera:
    Coś nie coś potrafię.
    Czy rozpisujesz demka 1.6 ?(T/N):

Tak.
    Czy rozpisujesz demka CS2?(T/N):
    Szczerze mówiąc nigdy tego nie robiłem ale z chęcią zacznę i przyjmę wszelkie tipy. 
    Czy spełniasz wymagania ?(T/N):

Jednego nie. (wykaz poniżej) 
    Doświadczenie:

Miałem Judge na portalu Blacklisted.pl (tam byłem głownie od pb ale ostrą też zdarzało się oceniać), 
    na jakichś mniejszych sieciach bla (nawet na jednej z ktorej domeny przekierowuje aktualnie na naszą stronę ).
    Dużo razy "posada" admina  w tym aktualnie tutaj (z tego co wiem bez zastrzeżeń ale lepiej pytać halinke czy neymara) 
    Dlaczego Ty:
    Ponieważ aktualnie został sam Dendi, (drugi zniknął pod osłoną nocy XD) który chyba głównie jest od pb, 
    a ja chętnie spróbuje sił zarówno w cs2 (na początku z małą pomocą)  jak i w 1.6 jeśli chodzi o pb i o ostrą 
    bo zauważyłem na różnych serwerach, że ludzie pozapominali o istnieniu czegoś takiego jak np. sety

("wspomaganie" celowania mniej inwazyjne od aima w zależności od ustawień oczywiście)
    Generalnie myślę, że jakąś tam wiedze mam i jeśli szukacie chętnego to z wielką radością trochę pomogę. 
    Imię:

Patryk
    24 
    Kontakt: (steam, gg):
    steam/forum (kto korzysta jeszcze z gg xd) 
    Twój SteamID:

STEAM_0:1:833118985

Wymagania:

• Umiejętność sprawdzania i rozpisywania demek
    • Umiejętność rozpoznania cheat'a używanego przez podejrzanego
    • Minimum 20 postów na forum(jest mniej ale za to jakie treściwe! poza ostatnim XD( 
    • Aktywność na forum
    • Dobra reputacja na forum (chyba git) 

Dodatkowe atuty:

• Posiadanie admina/opiekuna na jednym z naszych serwerów

ps. drobny szczegół do zmiany we wzorze - zamiast csgo - cs2 xd 

• Cool! (+1) 2

Guest
    This topic is now closed to further replies.
     Share

• Create New...
    You are viewing the forum as guest.
    You do not have access to some content and features!