Skocz do zawartości

    #28 Na celowniku --> Halina


     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 2
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Witajcie 👋 Przed Wami kolejne wydanie serii "Na celowniku" ! Dzisiaj osobą, która wpadła pod celownik jest nasza opiekunka serwera paintball - @  Halina Zapraszam do czytania!    

    🥹🥹🥹🥹 Boze kocham was! Mega mi miło ❤️ Cieszę się,  że moje zaangażowanie jest widoczne 🥰 Dziękuję każdemu z osobna za takie ciepłe słowa ❤️

    nzsBzds.png

    Witajcie 👋

    Przed Wami kolejne wydanie serii "Na celowniku" !

    Dzisiaj osobą, która wpadła pod celownik jest nasza opiekunka serwera paintball - @  Halina

    Zapraszam do czytania! :D 

     

     

    YgbZztU.png

     

     

    ✴️✴️✴️

     

    ~ Pracowita kobita, niestety popadła w alkoholizm ale wierzę, że z tego wyjdzie. Opiekunka na medal, GORĄCA JAK SAN PEDRO. 

     

    ✴️✴️✴️

     

    ~ Niemiła, wiecznie wyzywa i obraża innych. Ciągle krzyczy i przeklina na tsie. 

    A tak na serio miła osóbka z którą można pogadać o wszystkim i o niczym. Pomoże na tyle ile potrafi, wesprze we wszystkim. Jedyny minus jej taki, że jest krasnoludkiem. 

     

    ✴️✴️✴️

     

    ~ Halina, osoba zaangażowana w życie i funkcjonowanie serwera jak i sieci. Bardzo nam pomogła swoją obecnością. Można śmiało powiedzieć że z nią gra się jakoś lepiej 😜

     

    ✴️✴️✴️

     

    ~ Halina jest spokojną i szczęśliwą kocią mamą. Po pracy lubi się na nas wyżywać, a najbardziej to krzyczeć na @ MOKRY LUCKY LUCK . Ma duże grono wielbicieli/romantyków.

    A ja zabrałbym ją na kebsa.

    Buźka 😘

     

    ✴️✴️✴️

     

    ~ Hmm może zacznę od tego jak się jej boję?

    Ale tak na serio to nie mam nic złego do powiedzenia, jest bardzo pomocna, aktywny szeryf na paintballu który pilnuję porządku na serwerze oraz jej brygady adminów trochę jej współczuję bo mnie tez musi pilnować żeby nie było jakieś niespodzianki. Oh zapomniał bym chciałbym dodać że bardzo dobrze gra w tego pb. 

     

    ✴️✴️✴️

     

    ~ Halinka to cudowna kobieta o wielkim sercu i wielu talentach, która nigdy nie odmawia pomocy. Na ogół jest bardzo spokojną osobą, lecz jak każdy ma swoje odpały (panika mood).

    Jest wesoła, pogodna, takiej drugiej nie znajdziecie. Ma super poczucie humoru i ogromny dystans do siebie! Dobra również z niej piosenkarka i potrafi rozkręcić karaoke, ale także dobry z niej gracz. Przy tym wszystkim stara się wykonywać swoją powierzoną prace sumiennie. Jest najlepszą kobitką i co tu więcej mówić… Ma cycki, więc zawsze ma rację!

                           H - harmonijna

                           - ambitna     

                            L - lojalna         

                          I - intrygująca

                             - niezawodna

                          K - kreatywna

                          - atrakcyjna

     

    ✴️✴️✴️

     

    ~ Halina to bardzo sympatyczna osoba.
    Jest miła, pomocna, być może da się od niej wiele nauczyć.
    Doskonale się sprawdza w roli admina.
    Osobiście uważam że jest trochę nieśmiała, ale dodaje jej to + do atrakcyjności 😂

     

    ✴️✴️✴️

     

    ~ Halina jest bardzo miłą i kochaną osobą o wielkim serduszku, która zawsze pomoże oraz zawsze wesprze na duchu, a szczególnie gdy ktoś tego potrzebuje.

    Uważam, że świetnie spisuje się w roli opiekuna i ta rola jest jak najbardziej dla niej co widać po efektach, ponieważ robi świetną robotę i bardzo się angażuje, aby wszystko było jak najlepiej.

    Ma duży dystans do siebie i zna się na żartach, dzięki swojemu poczuciu humoru daje dużo pozytywnych emocji oraz ciepła swoją otwartością do innych, nie dziwie się że ma tylu adoratorów.

    Czasem włącza się w niej prawdziwa blondynka i nie ogarnia tematu, ale to tylko na plus bo drugiej takiej nie znajdziecie, widać że jest opiekunką w przedszkolu bo jest jak mamusia 😌 

     

    ✴️✴️✴️

     

    ~ Halina.. Ciężko ją krótko opisać.

    Jest osobą o wielkim sercu otwartym na każdego. W życiu nie spotkałam tak cudownej osoby jaką jest właśnie ona. Brakuje jej czasem pewności w działaniu ale nigdy nie zawodzi.

    Bez niej w moim życiu brakowało by pewnej cząstki i pozostawałaby pustka. Jest sumienna, pracowita, kreatywna i angażuje się w to co robi i wkłada w swoją pracę całe serducho.

     

    ✴️✴️✴️

     

    ~ Halinka kojarzy mi się przede wszystkim z duża aktywnością na serwerze. Jest osobą bardzo pomocną, nie tylko w sprawach serwera PB.

    Jest jedną z wielu kobietek na CSK, ale na pewno należy do tych najmilszych 🙂 

     

    ✴️✴️✴️

     

    ~ Szalenie czarująca, o zniewalającej urodzie i głosie, którego barwa jest tak jedwabista i kojąca, że gdyby to było możliwe, schlapałbym się uszami. A tak na poważnie, to muszę się poprawić, bo troszkę przesadziłem w poprzednim zdaniu... jest po prostu czarująca.  Wydaje mi się, że jako osoba jest bardzo sympatyczna i wesoła, ale tak tylko uprzedzam, na wszelki wypadek, że bez kija lepiej nie podchodź, bo nawet jeśli lwica jest oswojona i słodka, to nigdy nie wiesz, co jej odpierdoli :D Wierzę jednak, że taki jurny ogier jak @ MOKRY LUCKY LUCK  dostatecznie studzi jej temperament i póki co jest bezpiecznie.

     

    Tyle w temacie jej osoby, choć coś bym jeszcze dorzucił... ale chciałbym jeszcze móc trochę pograć na serwerze pb  a propos serwera..

    Halina sprawdza się rewelacyjnie w roli opiekunki paintballa i jestem pewien, że serwer nie upadnie niczym Cesarstwo Rzymskie. 

     

    ✴️✴️✴️

     

     

    YgbZztU.png

     

     

    Dziękuję za przeczytanie, jak i osobom które wzięły udział! 

    Mam nadzieję, że się podobało 😉

    • Super! (+1) 9
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

    Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

    Zarejestruj nowe konto

    Załóż nowe konto. To bardzo proste!

    Zarejestruj się

    Zaloguj się

    Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

    Zaloguj się
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!