Skocz do zawartości

    #78 Wywiad z Dendi


    MOKRY LUCKY LUCK
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 5
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Z @  Dendi Redaktor: @ MOKRY LUCKY LUCK   Zapraszam do czytania! 😇     Cześć! Dziękuję, że zgodziłeś się na wywiad. Na początku standardowo - powiedz kilka słów

    Fajnie się czytało :))  Elegancki wywiadzik  

    No no pełna profeska Brawo 👏

    ivXkqBi.png

    Z @  Dendi

    Redaktor: @ MOKRY LUCKY LUCK

     

    Zapraszam do czytania! 😇

     

    2060445522_zoltypasek-pykownia.png.9a0b6

     

    Cześć! Dziękuję, że zgodziłeś się na wywiad. Na początku standardowo - powiedz kilka słów o sobie. 

     

    Cześć, mam na imię Adam. 24yo. W wolnych chwilach lubię pograć w gierki, interesuje się głównie piłką nożną.

     

    To podobnie jak ja, jeśli chodzi o piłkę nożną. :D

     Czy mógłbyś nam więcej opowiedzieć na temat piłki nożnej, skąd pasja do tego sportu, czy grałeś w jakimś klubie piłkarskim, jakiej drużynie najbardziej kibicujesz? 

     

    Na wiosce starsi piłkarze często zapraszali na wspólne gierki czy to w króla strzelców czy na dzielsa. Potem chodziło się po kumpli "dzień dobry jest Krystian? Idziesz grać?". Było ja pukam ty mówisz. Mógłbym grać w piłkę codziennie gdyby nie inne obowiązki. Co do kariery to jakoś wybitna nie jest, przeszło sie po paru klubach jednak z powodu zerwanych więzadeł forma poszła w dół o wiele. Kibicuje Barcelonie gdy pierwszy raz widziałem co Ronaldinho robi na boisku ta jego magia no nie szło przejść obojętnie. Robił co chciał aż chciało się tak samo grać.

     

    Oj tak, piękne czasy za dzieciaka, kopanie w piłkę ze starszymi i późniejsze nachodzenie każdego, aby tylko pograć w piłkę 😅, a Ronaldinho jak najbardziej magik fajnie było go oglądać.😌

    Powiedz nam skąd pochodzisz, czym zajmujesz się na co dzień?  

     

    Pochodzę z małej wioski o nazwie Głogówiec w kujawsko-pomorskim , nic tu nie ma. Praca, dom tym się zajmuje. Pracuje przy produkcji łóżeczek dziecięcych i mebli dziecięcych. Często znajduje sobie grupy, gdzie ludzie grają w piłkę i z nimi gram w okolicznych miastach. A no i zajmuje się babą bo ktoś musi hehe.

     

    Jaką osobą jesteś? Czy potrafisz dostrzec swoje wady oraz zalety? Jeśli tak opowiedz nam trochę na ten temat. 🙂

     

    Jestem spokojną osobą, nie lubię pracować w pośpiechu. Z prac których się podejmuje staram się wywiązywać. W stresie nie radzę sobie najlepiej, ale też nie jest tak że robię jakąś kaszanę więc jest git. Lubię współpracować nad rzeczami które mnie interesują. Lubię brać udział w różnego rodzaju quizach, w teleturniejach chętnie bym wziął udział nawet żeby odpaść jako pierwszy. Stawiam sobie w tym roku duże wyzwania i myślę że podołam. Z takich też typowo zalet to w miarę mi idzie granie w piłkę i analiza gry w piłce. Plus mam jeszcze dobry refleks 😜

     

    W takim razie już wiem skąd pomysł KatoQuizu! Wyślemy Ciebie do jakiegoś teleturnieju jako delegacja CSK, ale nagroda na pół jak coś. 😅😂

    Czy zdradzisz nam co to za wyzwania na ten rok, z czym one są związane? 

     

    Pójście na własne mieszkanie, obecnie jestem na małej wiosce gdzie nic nie ma. Planuje przenieść się na mieszkanie do miasta. Problemem są fundusze (jak zawsze), brak fajnych ciekawych ofert na wynajem. Albo za drogie albo w słabym stanie albo słabe miejsce. Odkładam także na wesele już jest narzeczona także teraz ino zbierać. Z takich mniej pewnych to może zmiana pracy na mniej męczącą.

     

    Pójście na swoje mieszkanie super sprawa mam nadzieję, że uda Ci się znaleźć jakąś ciekawą ofertę. Jak to się mówi Ciasne ale własne. 😀 

    Czy masz już wybrane miasto do jakiego chciałbyś się przeprowadzić? Jeśli tak, to czemu akurat te miasto? 

     

    Mam wybrane miasto jest ono blisko mnie, jestem tam co chwilę. Do obecnej pracy bym miał też blisko. Chociaż nie ukrywam, że gdybym się zdecydował pójść dalej to nie miałbym z tym problemu, ważne by załapać gdzieś jakąś pracę a potem docelowo pod siebie znaleźć robotę, chociaż z tym to ciężko jak każdy to wie. Zależy mi by się przenieść, by mieć wszędzie bliżej, by coś załatwić, do lekarza, na zakupy nawet pograć na orliku czy hali i tak dalej i tak dalej.

     

    W takim razie życzę Ci, aby udała się ta przeprowadzka i będziesz do nas zaglądał już z nowego mieszkania w tym mieście, które sobie wybrałeś. 😇  

    Wspomniałeś, że masz narzeczoną, jak się poznaliście, długo już jesteście razem? 

     

    Poznaliśmy się w szkole na korytarzach. Bliżej zeszliśmy się jak już skończyłem szkołę tak wyszło. Razem jesteśmy już 2 lata i nie mam co narzekać. No jak to z babą trzeba jakoś wytrwać z ich humorami i innymi pierdołami. Grunt że się dogadujemy i jakoś poleci te życie. :D

     

    Oj to prawda babki i ich humory to rzecz ciężka 😅, ale jak widać nie ma aż takich złych humorków skoro planujesz wesele ze swoją wybranką. Życzę Wam szczęścia i udanego wesela! :D

    Jakiego rodzaju muzyki słuchasz, masz jakiś swój ulubiony gatunek muzyczny?  

     

    Głównie rap i rock. W zależności od nastroju i to na co mam ochotę jak wejdzie a ucho to i disco polo idzie słuchać x razy. Bardzo cenię sobie mądrych twórców takich przy których wersach czuje się tyci. Takimi artystami są np Vixen, Bisz, małpa. Ich twórczość po prostu do mnie przemawia. 

    Z ulubionych kawałków do których wracam z przyjemnością:

     

     

     

     

     

     

     

    Do zabawy to chyba disco polo i to co każdy zna by mógł śpiewać. Raczej unikam country chociaż kto wie, może wpadnie mi do ucha jeden czy dwa kawałki. 

    Unikam jazzu nie po prostu nie przepadam albo nie znam dobrych utworów może kiedyś się to zmieni. 

     

    Jakie jest Twoje największe marzenie, czy dążysz do tego aby je spełnić? 

     

    Za dzieciaka zawsze chciałem być piłkarzem. Szło mi nie najgorzej do klubu mocnego w okolicy się załapałem i trzymałem poziom. Grając z rówieśnikami się wyróżniałem, aż do momentu kontuzji. Zerwane więzadła przekreśliły marzenia, być może nadal bym grał, ale trafiłem na stół podczas pandemii gdzie naprawdę było istne eldorado. NFZ można powiedzieć, że zniszczyło mi karierę po 4 latach czekania za operacją, tuż po jej zakończeniu raptem 3 dzień rehabilitacji usłyszałem, że kończymy rehabilitację ze względu na covida. Samemu ciężko mi było coś ogarnąć bo dojazd + sama rehabilitacja przekraczała moje tamtejsze fundusze. Jednak nie poddaje się gram dalej krok po kroku samemu, jakoś się to ułoży. W skrócie po operacji czuje i czułem się gorzej niż przed. NFZ niszczy ludzi a to co tam podają do jedzenia to woła o pomstę do nieba. Do mojego pokoju dali nam po terminie jogurty owocowe. Radząc wam wszystkim idźcie leczyć się prywatnie jeśli macie fundusze, bo taka operacja jak moja to około 20 tysięcy złoty, nie wliczając rehabilitacji. Fuck NFZ.

     

    Bardzo współczuję, że tak się to potoczyło przez kontuzję, i nasz NFZ, który więcej szkodzi niż pomaga. Nie poddawaj się tak jak piszesz i krok po kroku wracaj do swojej formy z przed lat! Wiem coś o jogurtach w szpitalach, pamiętam jak kiedyś mi dali pudding, a w nim była przyklejona mucha, od razu wywaliłem do kosza. 😅

     

    Gdybyś miał gdzieś wyjechać, aby zwiedzić jakieś państwo i poznać kulturę tego kraju, jakie to byłoby państwo i dlaczego? 

     

    Jest wiele takich państw. Mnóstwo ma swoje bardzo ciekawe strony chociażby Włochy i jedzenie. Na pewno bym chciał zwiedzić Włochy i Anglię to absolutnie. Włochy bo jedzenie Anglia bo stadiony piłkarskie. Również Hiszpania by się łączyła z poprzednimi dwoma. Z takich mniej oczywistych to bym chciał zwiedzić opactwo świętego Michała Archanioła na Mont Sant Michel.

    Takim też ciekawym miejscem jest Petra w Jordanii, zapomniane miasto to coś o czym bym mógł wspominać na lata jednak liczę się z tym, że można się rozczarować. 

     

    Oczywiście USA chociaż tak żeby wszystko zwiedzić to trzeba by fortunę wydać. Nowy York, Los Angeles, dużo pięknych wielkich miast. Dużo miast mniejszych równie wartych obejrzenia. Będąc w Stanach to trzeba pójść na mecz NBA tam jakoś inaczej się to ogląda. Jak mam w nocy chwilę czasu to oglądam NBA. 

     

    Z takich już naprawdę super państw dość dalekich to na pewno miejsca gdzie żyją piłką nożną mowa o Brazylii i Argentynie no tam tym żyją. Nie jest tam zbyt bezpiecznie jednak nie ma się co bać wszystkiego morda nie szklanka.

     

    Pierwszym wyborem na pewno by było coś z Hiszpania/Włochy/Anglia. 

     

    Widzę, że praktycznie same kolebki piłki nożnej, bardzo ciekawe państwa też bym chciał pozwiedzać Anglię i zobaczyć tę aurę angielskich stadionów nawet z tych niższych lig, tak samo jak Hiszpanię czy Włochy, a USA to już nawet nie mówię. 😌

     

    Teraz czas na szybkie odpowiedzi z Twojej strony! :D

     

    Lubię...

     

     ★ Lubię jeść dobre jedzenie. ★

     

    Mam...

     

    ★ Mam włosy. ★

     

    Nienawidzę...

     

    ★ Nienawidzę papryki. ★

     

    Boje się...

     

    ★ Boje się nie wiem. ★

     

    Kocham...

     

    ★ Kocham swoją babę. ★

     

    Przejdźmy do pytań związanych z CS'em i naszą siecią. W jaki sposób zaczęła się Twoja przygoda z CS'em? 

     

    Jak byłem gdzieś w około 2 klasie podstawówki to bracia grali na kompie klanowki. Potem dali mi pograć na serwerze i jakoś mi szło. Wtedy jeszcze były klany, za młody byłem by dojść do teamu jakiegoś to grało się na publiku. Z czasem gdy byłem starszy to dochodziłem do różnych klanów. Pamiętam że było wtedy mnóstwo klanów jak np tmcombed, mmarker, pf, hog, dm etc. Było tego mnóstwo, nie grało się na publiku tylko spary. I jakoś mnie wciągnęło, miałem dość spora przerwę ze względu na to że poszedłem na Lola. I tak gdzieś po koło 5 latach wszedłem i zostałem. 

     

    To tak samo jak ja, również zacząłem przygodę z CS'em w 2 klasie podstawówki. Jednak ta gra ma coś w sobie, pomimo, że gra się w inne gry człowiek i tak do niej wraca. 😅 

    Jak zaczęła się Twoja przygoda z naszą siecią serwerów CSK? 

     

    Po kilku latach wróciłem grać, na początku jako ns potem już Steam, na admina namówiła mnie w sumie @  Pozytywna . Mimo że na początku byłem sceptycznie nastawiony, to potem ułożyło się tak, że zostałem na dłużej. 

     

    Jak widać dobrze Ci na naszej sieci, skoro tak długo już u nas jesteś. 😃

    Pełnisz rolę Blacklisted, co skłoniło Ciebie do bycia nim, opowiedz co należy do Twoich obowiązków na tej randze? 

     

    Do moich obowiązków jest sprawdzanie demek i skrinów graczy. 

    Zawsze lubiłem oglądać czyjąś grę, zwłaszcza pod kątem czy nie jest spalony. Więc może bardziej ciekawość jak sobie poradzę oraz to, że oglądałem wtedy izaka overwatcha i mi się spodobało. :D 

     

    Jak widać poradziłeś sobie świetnie w tej roli, i dobrze się w niej odnajdujesz, bo każdy jest sprawiedliwie oceniany, za co bardzo dziękujemy. 😇

    Jest jakaś rzecz, którą chciałbyś zmienić na naszym serwerze lub forum?  

     

    Chciałbym, by aktywność na serwerze nie wiązała się z dużymi wydatkami na reklamę co jest chyba niemożliwe. 

     

    Forum śmiga, wszystko jest cały czas ludzie pracują nad ulepszaniem forum bo działa wszystko płynnie ładnie graficznie a i tak czymś nowym ktoś zaskakuje. Tu bym nic nie zmieniał. Jednak mimo wszystko aktywność zwykłych użytkowników też jest niewielka. 

     

    Możliwe, że bym może chciał by ludzie też łączyli się i grać w inne gry np. mixy w lola. :D

     

    Cieszę się, że podoba Ci się nasze forum i doceniasz naszą pracę, co do reklamy w csa bez niej jak mówisz, raczej jest to niemożliwe aby byli ludzie.

    Jeśli chodzi o wspólne granie w inne gry, to nie raz w coś gramy na tsie w kilka osób, więc zapraszam i na pewno w coś się zagra!  :D

     

    Dziękuję Ci bardzo za chęć wzięcia udziału w wywiadzie! 😇

    Czy na koniec chciałbyś coś dodać od siebie, bądź kogoś pozdrowić?

     

    Pozdrawiam wszystkich graczy, życzę wam dużo zdrowia i ciepła w te mroźne dni! :D

     

     

    2060445522_zoltypasek-pykownia.png.9a0b6

     

    Dziękuję za przeczytanie. Mam nadzieję, że wytrwaliście do końca! 😇

    Zachęcam Was do zgłaszania się do wywiadu. 😉

     

    ★★★ Zgłoś się do wywiadu ★★★

    • Dzięki! (+1) 1
    • Super! (+1) 5
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Dzięki! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Dzięki! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

    Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

    Zarejestruj nowe konto

    Załóż nowe konto. To bardzo proste!

    Zarejestruj się

    Zaloguj się

    Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

    Zaloguj się
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!