Skocz do zawartości

    #27 Na celowniku --> Mokry Lucky Luck


    Luxi
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 4
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Hejka! Powracamy z serią "Na celowniku"! Dzisiaj osobą, która wpadła pod celownik jest nasz administrator sieci - @ MOKRY LUCKY LUCK , zapraszam do czytania!     ***   M

    Wow, nie wiem co powiedzieć nie sądziłem, że można się tak miło o mnie wypowiedzieć. 😅🙈  Bardzo miło usłyszeć takie słowa od Was, bo wychodzi na to, że podoba się Wam moja praca na naszej sieci i

    Świetna robota alkusie!

    nzsBzds.png

     

    Hejka! Powracamy z serią "Na celowniku"!

    Dzisiaj osobą, która wpadła pod celownik jest nasz administrator sieci - @ MOKRY LUCKY LUCK ,

    zapraszam do czytania! :D 

     

    ***

     

    Mmm Mokry, Bolesław Chrobry, król, władca i pan. Mokry tu, Mokry tam, nie jedna szparka mokro ma. Zrobi lepiej, conajmniej dobrze, co chce zrobi to cudownie. Nosi spodnie, pije godnie, głos rozsądku, towarzystwa człowiek. Dba o wszystko, o co może :D

     

    ***

     

    Mokry, czyli kochanek @  Rudaa . Niestety taka jest smutna prawda @ Ogen Dogen
    Jeden z alkoholików naszego forum, który kocha dwie rzeczy rudą i piwo. 
    Kiedyś w niego nie wierzyłem, że zajdzie aż tak daleko a tu proszę. 
    Robi dużo dla sieci, co widać po forum czy paintballu.
    P.S 
    Skoro to jest anonimowe to składam petycje, aby Mokry wrócił na OP PB!

     

    ***

     

    Alkoholik, menel i degenerat, a to dopiero początek jego zalet :D Poza tym spoko ziomek, można pogadać na różne sprawy, ma zdroworozsądkowe podejście do wielu spraw.

     

    ***

     

    Bardzo pomocny i cudowny człowiek. Czasami gra w te kulki go przerasta.

     

    ***

     

    Jasiek ma na imię, mieszka w Płocku z tego co wiem, więc jest sztywnym gitem pyk pyk. Ogólnie babiarz z moich obserwacji. Mógłby dać zniżkę na paliwo w orlenie.

     

    ***

     

    MOKRY LUCKI LUCK. 

    Hmmm... 

    Osobiście dla mnie to jedna z niewielu osób na sieci, która jest tak zaangażowana. 

    W to, aby wszystko było dopięte i funkcjonowało na największych obrotach. Wiadomo nie jest w tym wszystkim sam, ale jest jednym z niewielu. 

     

    Sprawia wrażenie osoby z mega poczuciem humoru, i znającą się na żartach. 

    Znając przy tym poziom dobrego żartu i  podrywu 😉

    Zawszę na TeamSpeak'u potrafi rzucić śmieszkiem, jaki zachować powagę w sprawach dotyczących zespołu. 

    Jego paleta pomysłów jest tak spontaniczna i nieograniczona, że czasami zastanawiam się czy on sam widzi jakąś granice swojej wyobraźni. 😉

     

    Chciałbym również dodać.

     

    Że jego "nick" nawiązuję do "Bohaterskiego kowboja", który wraz ze swoim towarzyszami wychodzi naprzeciw groźnym bandytom grasującym na Dzikim Zachodzie. (czyt. CSKatowice.com 😂)

    Jest to również tytułowany bohater, który stoi na czele prawa, i jednocześnie jest koszmarem braci Daltonów. (czyt. Osób działających na szkodę sieci)

     

    ***

     

    Chłop jest bardzo miły, pomocny a przede wszystkim MOKRY 😛 KOWBOJOWI z pewnością nie można zabrać tego, że ma głowę do spraw serwerowych/sieci. Moim zdaniem miano największego alkoholika na sieci należy właśnie do niego!! Jak przystało na prawdziwych fire-manów zastaje rozpalone, a zostawia mokre. 

    W skrócie pozytywny gagatek i dobrze, że z nami jest :D

     

    ***

     

    Nie rozmawiałem z nim za dużo, ale wydaje się pozytywną osobą, która sumiennie wykonuje swoją pracę

     

    ***

     

    Mokry to osoba, która gdy jest to cały serwer ożywa, pojawiają się ludzie. Można z nim pogadać i pożartować na każdy temat. 

     

    ***

     

    Oprócz tego, że zabrał mi moje ostatnie pieniądze nie jest zły. Kilkuletni przyjaciel, któremu ufam bezgranicznie ♥️ Odkąd zaczynałam swoją przygodę na kato właśnie zapadł mi w pamięci bezkonfliktowego admina, który zawsze starał się rozstrzygnąć spór poprzez humor i żarty. Nie powiem bo przez jego charakter często mu się to udaje. Wiem ile włożył w serwery, ile dał wkładu własnego za co ogromne DZIĘKI, że możemy dalej grać. Nie mówię, że to tylko i wyłącznie jego zasługa ale pewien procent jest również jego. Dla mnie osoba która jest mega i robi wszystko poprawnie jak TRZA 🙂 

     

    ***

     

    Bardzo pozytywny człowiek i niezły śmieszek z niego :D Pomocny i pracowity członek administracji. Wybitny koneser piwa 🍺 i super kumpel do rozmów na każdy temat 😁  Ma najlepszą bajerę na CSK i każda niewiasta tutaj mu ulega - w końcu nick nie z przypadku 😂 Do tego zaangażowany w życie społeczności jak nikt i jeszcze skradł serce @ Ogen Dogen , że tak wysoko sie pnie hehe 😜  Super mordzia i mam nadzieję, że będzie tu jak najdłużej (tylko oby Ogena nie wygryzł 😂). 

     

    ***

     

    Jasiek - chłopak o dużym.. sercu, dla niektórych aż za dużym. Jego dzikie żarty każdy zna, sieciowy śmieszek i dowcipniś. Pomocny chłopak - zawsze znajdzie chwile żeby wesprzeć potrzebującego. Człowiek orkiestra, robi na tej sieci cholernie sporo rzeczy. Nie wyobrażam sobie CSKatowic bez Jasia, stał się on już wizytówką tej sieci. 
    Daje ludziom dużo radości i ciepła. Mam nadzieję, że znajdzie swoje szczęście w niedalekiej przyszłości.. oczywiście mowa tu o kobiecie, bo ileż można romansować z Rudą... :D
    Super jesteś Jasiu - nie zmieniaj sie.

     

    ***

     

    Mokrego nie znam jakoś bardzo dobrze, kojarzę go z dawnych czasów PB 2k17. Z tego, co kojarzę spoko ziomek do pogrania czy pośmiania :D

     

    ***

     

    Jasiu, jak to Jasiu.. Raz jest, a raz go nie ma, lecz gdy wraca sieć zaczyna żyć na nowo.

    Ja nie wiem, co ta osoba ma w sobie, że aż tak przyciąga ludzi, ale to i dobrze!

    Czasem bywa straszną męczydupą, ale i tak go lubię :D

     

    Ps. Stary znajdź se w końcu tą wybrankę, bo jest coraz gorzej z Tobą XD 

     

    ***

     

    Dziękuję za przeczytanie, jak i osobom które wzięły udział! 

    Mam nadzieję, że temat się podobał 🙂 

    • Lubię to! (+1) 1
    • WOW! (+1) 1
    • Super! (+1) 6
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 1
    • Dzięki! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Haha 2
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 1
    • Super! (+1) 2
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

    Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

    Zarejestruj nowe konto

    Załóż nowe konto. To bardzo proste!

    Zarejestruj się

    Zaloguj się

    Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

    Zaloguj się
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!